30-lecie DIscovery Channel
Logosy

W Discovery wierzymy, że w każdym z naszych widzów tkwi ciekawość świata. Naszą misją jest budzenie i zaspokajanie tej ciekawości. Zadanie to realizujemy niezmiennie od 30 lat, łącząc w naszych programach rozrywkę wysokiej jakości z cenną wiedzą. Jesteśmy dumni z faktu, że Discovery Channel był pierwszym kanałem dokumentalnym w historii telewizji.

U podstaw sukcesu Discovery leży odwaga i ciągła chęć inspirowania. Nie boimy się wychodzić poza schemat i odkrywać to, co nieznane. Przez te trzy dekady udało się nam stworzyć zupełnie nowe gatunki programowe, które stały się znakiem rozpoznawczym Discovery. „Najniebezpieczniejszy zawód świata”, „Brudna robota”, „Szkoła przetrwania”, „Gorączka złota”  to tylko niektóre z naszych przełomowych serii. Zawsze też jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś niezwykłego. W 2012 roku byliśmy z Felixem Baumgartnerem na wysokości blisko 40 km, skąd relacjonowaliśmy jego historyczny skok ze stratosfery.

Dzięki Wam świat od 30 lat nie przestaje nas zadziwiać. To motywacja do działania i dzielenia się  wartościami, które są dla nas najważniejsze: ciekawość świata, chęć ciągłego zadawania pytań, inspiracja codziennością i edukacja. 


NAGRAJ FILM NA 30-LECIE DISCOVERY!

KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Niezmiennie od 30 lat udowadniamy, że w każdym z nas tkwi ciekawość świata, którą wystarczy w sobie obudzić. Wierzymy, że wciąż jest wiele do odkrycia i warto dzielić się tą wiedzą z innymi. Tak jak ojciec przekazuje wartości synowi, tak my chcemy dzielić się pasją, przygodą, zaskakiwać i inspirować do działania.

W związku z tym przygotowaliśmy konkurs: Zawsze ciekawi. Ojciec i Syn. Zadanie konkursowe? W duchu Discovery! Nakręć film o tym jak ojciec i syn inspirują się do wspólnych przygód, poznają świat, a dzięki temu także siebie. Pokaż jak doświadczenie miesza się ze świeżością spojrzenia, rozsądek z odwagą, wiedza z ciekawością. Pokaż radość płynącą z bycia razem w świecie, który czeka na małe i wielkie odkrycia.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie: dla profesjonalistów i amatorów. Ty decydujesz, gdzie zgłosisz swój film.

30-lecie Discovery Channel - Konkurs