Fani czterech kółek

Fani czterech kółek

W nowych odcinkach uwielbianego przez widzów programu „Fani czterech kółek” doświadczony dealer samochodowy Mike Brewer i wszechstronnie utalentowany mechanik Edd China staną przed zadaniem znalezienia i odrestaurowania zaniedbanych samochodowych klasyków motoryzacji, by na końcu sprzedać je z zyskiem.

W każdym odcinku Mike będzie szukał prawdziwych okazji motoryzacyjnych, których renowacją i tym samym przywróceniem im ich dawnej świetności zajmie się Edd. Rodzące się w tej pracy napięcie napędza obu wspólników: Edda, który musi całe swoje doświadczenie i wiedzę włożyć w restaurację samochodowych trucheł, i Mike’a, którego celem jest spieniężyć odnowione cacka za niemałą kwotę. Począwszy od wymiany cieknącej miski olejowej, po odbudowę zniszczonego silnika, a na małych elementach wyposażenia, takich jak obrotomierz, skończywszy – wielu fanów programu z chęcią będzie śledzić przygody tej dwójki przed ekranami swoich telewizorów.

Gdy samochody są już gotowe, współpracownicy przeprowadzają jazdę próbną – dopiero po niej Mike jest pewien, czy dane auto nadaje się do sprzedaży. Wydaje się, że zbijanie majątku na starych, używanych samochodach to łatwa robota i gwarancja pewnego zysku… ale czy tej dwójce uda się zrealizować wszystkie jej plany?

W tej serii widzów czeka sentymentalna podróż w czasie Mike’a do lat 80. ubiegłego wieku i spotkanie z autem jego marzeń – Fordem Fiestą XR2; wydobycie z mroku garażu Citroena 2CV na południu Francji; a wreszcie prawdziwy hit: Mike i Edd zainwestują pieniądze w nietypowy pojazd, mianowicie w samochód-amfibię, który w trakcie „testowego wodowania” albo pójdzie na dno, albo zabierze ich na bezkresne wody oceanu.