Morze złota

Morze złota

MORZE ZŁOTA
Nowa seria: czwartek 22.40
Powtórki: niedziela 21.00, poniedziałek 18.40, sobota 18.00

Zapraszamy na spotkania z poszukiwaczami złota, którzy na dnie niebezpiecznego Morza Beringa szukają drogocennego kruszcu. Nowa, piąta seria programów z cyklu „Morze złota” z powrotem zabierze nas do portowego miasta Nome na Alasce. Latem, kiedy już stopnieją zimowe lody, do tego sennego, oddalonego od cywilizacji miasteczka zjeżdża się masa przeróżnych ekscentryków i dziwaków, którzy na samodzielnie zbudowanych łajbach, często wręcz niezdatnych do żeglugi platformach, wyruszają na niebezpieczne wody.

Każdy z tych poszukiwaczy to indywidualność, postać sama w sobie. Przyjechali tu z różnych powodów, ale cel mają taki sam: muszą znaleźć złoto, aby przetrwać. Wszystko postawili na jedną kartę. Cały swój majątek przeznaczyli na poszukiwania tego cennego metalu. Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście? Kto wróci do domu z pustymi rękami?

Morze złota

Każdy z tych poszukiwaczy to indywidualność, postać sama w sobie. Przyjechali tu z różnych powodów, ale cel mają taki sam: muszą znaleźć złoto, aby przetrwać. Wszystko postawili na jedną kartę.