NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA: ELITA

NOWA SERIA: PONIEDZIAŁEK, 31 LIPCA, 21.00

Nagi instynkt przetrwania: Elita. Męska solidarność

Shane'owi nie do końca układa się współpraca w swojej grupie. EJ proponuje jednak rozwiązanie, które może się okazać korzystne dla każdej ze stron.

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA: ELITA
Nowa seria: poniedziałek, 31 lipca, 21.00

„Nagi instynkt przetrwania: Elita" powraca, a wraz z nim nowe wyzwanie dla uczestników programu. Tym razem dwanaścioro mistrzów sztuki przetrwania musi przeżyć 40 dni w jednym z najbardziej niebezpiecznych środowisk na świecie: afrykańskim buszu. Są odważni, zdeterminowani i doświadczeni, ale czeka ich próba na granicy ludzkiej wytrzymałości.

Zdani na własne siły w odległej, nieprzyjaznej głuszy w Południowej Afryce muszą rywalizować o ograniczoną ilość jedzenia i wody oraz o schronienie. Sytuacji nie ułatwia obecność groźnych drapieżników: lwów, lampartów i hien, których dla własnego bezpieczeństwa powinni unikać. Muszą znosić głód, potworny upał i... siebie nawzajem. Czy będą działać zespołowo, czy raczej podzielą się na małe grupki? Czy wystarczy im sił - psychicznych i fizycznych - aby podołać ekstremalnemu wyzwaniu i wykorzystać niesprzyjające środowisko na swoją korzyść?

Nagi instynkt przetrwania: Elita