OPERACJA: LOT

NOWY SEZON: ŚRODA 22:00

Operacja: lot - drugi sezon już od 11 października o 22:00!

OPERACJA: LOT
Nowy sezon: środa 22:00
Powtórki: piątek 14:00, sobota 15:00, niedziela 9:00 i 17:00, poniedziałek 18:00

„Operacja: lot 2" zdradza tajniki funkcjonowania branży lotniczej. Polskie Linie Lotnicze LOT i Lotnisko Chopina udostępniają obszary, do których nie dotarła jeszcze żadna telewizja. Discovery Channel jako pierwsza dociera z kamerą w miejsca niedostępne dla osób niebędących pracownikami lotniska lub linii lotniczej. Podglądamy codzienność pilotów, załóg samolotów pasażerskich, kontrolerów lotu oraz pracowników naziemnych.

Wymagający, agresywni i zagubieni pasażerowie. Stres związany ze zbyt małą liczbą miejsc w samolocie. Goniące terminy. Obsługiwany sprzęt warty wiele milionów dolarów. Nietypowe bagaże. Obsługa największego pasażerskiego samolotu świata. To wszystko powoduje, że praca w branży lotniczej jest bardzo stresująca. Dla ludzi z nią związanych nie ma to jednak żadnego znaczenia, oni po prostu kochają to co robią.

Każdy odcinek serii jest pełen emocji, wyzwań i intrygujących historii. Złożoność wątków, dynamiczny rozwój akcji oraz mnóstwo ciekawostek czeka na widzów w serii „Operacja: lot 2".