ZŁOMOWISKO PL 4

Złomowisko PL 4. Autokasacja

Podczas pracy można m.in. przetestować możliwości ambulansu.

ZŁOMOWISKO PL 4

Złomowisko PL” to najpopularniejsza polska produkcja Discovery Channel, która bije rekordy oglądalności. Telewidzów na pewno ucieszy, więc fakt, że już w lutym zobaczą nową serię.

W premierowych odcinkach obok znanych i lubianych „gwiazd złomu”, czyli Marka i Edka, braci Stalowych i ich nieustraszonych orłów, poznamy nowe ekipy. Będą to właściciele i pracownicy dwóch śląskich złomowisk Złomuj.pl i Olmetu. Złomuj.pl to eskperci od autokasacji. Firmę prowadzi charyzmatyczna i pełna energii para Sonia i Rafał. Olmet to złomowy potentat specjalizujący się w wielkich rozbiórkach. Wszyscy, pracujący w tym biznesie wiedzą, że nie jest to praca, jak każda inna. Oprócz siły i stalowych nerwów, trzeba mieć „łeb na karku” i smykałkę do biznesu. Cel dla każdego złomiarza jest bowiem jeden – zebrać jak najwięcej żelastwa i jak najwięcej na nim zarobić. Dlatego „Stalowy” – szef Piotro-Stalu zainwestuje w nowoczesny sprzęt do autokasacji i wyruszy w Polskę, aby szukać nowych, intratnych zleceń. Przedsiębiorca nie uznając ograniczeń, zmotywowany szansą zysku, zejdzie pod wodę, a nawet lód w poszukiwaniu złomu…

Bohaterowie stawią czoła chłodnej aurze, intensywnym opadom i atakom zimy, co okaże się szczególnie uciążliwe dla drobnych złomiarzy, takich jak Marek i Edek. Czy uda im się przetrwać ten ciężki okres? W nowej serii będziemy świadkami spektakularnych i przygotowanych z największym rozmachem akcji złomiarzy, jakich w tym programie jeszcze nie było! Kto na tym straci, a kto zyska?