Aktualności

Powrót do listy

Bear Grylls w Indiach - globalna premiera niezwykłego wydarzenia telewizyjnego

Bear Grylls w Indiach - globalna premiera niezwykłego wydarzenia telewizyjnego
Bear Grylls i premier Indii Narendra Modi - "Bear Grylls w Indiach"  Foto: Materiały prasowe
Jedno z największych wydarzeń telewizyjnych, które miało miejsce w Indiach na przestrzeni ostatnich 10 lat. Globalna premiera w 180 krajach, dwie wyjątkowe osobowości i niezwykła podróż, podczas której premier Indii, Narendra Modi przemierzy indyjską dżunglę. W przygodzie życia towarzyszyć mu będzie przyrodnik i poszukiwacz wyzwań, Bear Grylls. Premiera programu 14 sierpnia o 23:00 w Discovery Channel.

Bear Grylls jest brytyjskim podróżnikiem i popularyzatorem sztuki przetrwania. Swoją popularność zdobył głównie dzięki programowi „Szkoła Przetrwania", który emitowany był w Discovery Channel. Do jego największych osiągnięć podróżniczych należą przemierzenie zamarzniętego Morza Arktycznego oraz ustanowienie rekordu Guinnessa w najdłuższym lataniu w tunelu aerodynamicznym. Podróżnik przemierzający egzotyczne i nieznane dotąd miejsca w premierowym „one-off” zaprosi do programu premiera Indii, Narendrę Modiego.

Światowa premiera tego odcinka zaplanowana jest na 12 sierpnia, natomiast w Polsce program „Bear Grylls w Indiach” widzowie obejrzą w Discovery Channel 14 sierpnia o 23:00.

Programy Beara Gryllsa to jedne z najchętniej oglądanych serii o dzikiej przyrodzie i survivalu na świecie. Bear w przeszłości gościł inne znane osobistości, takie jak prezydent Barack Obama, Kate Winslet, Roger Federer czy Julia Roberts.

Tydzień z rekinami. Shark Week 2019 - tak dobry, że aż strach!
Następny artykuł:

Tydzień z rekinami. Shark Week 2019 - tak dobry, że aż strach!

tvnpix