Aktualności

Powrót do listy

Październikowe premiery w Discovery Channel!

Październikowe premiery w Discovery Channel!
Pościg z piskiem opon 
W październiku czeka na nas wiele premier! Zobacz, co oglądać jesienią w Discovery Channel!

Klan z AlaskiKlan z Alaski

Kolejna odsłona perypetii rodziny Brownów, która żyje w alaskańskiej dziczy z dala od cywilizacji. Członkowie rodu każdego dnia będą musieli nie tylko zmierzyć się z rozmaitymi wyzwaniami, ale też poradzić sobie w trudnych warunkach. Czy im się uda?

Po trudnym i wyczerpującym roku ród Brownów będzie pełen determinacji, żeby raz na zawsze wrócić do korzeni. Po przetrwaniu najgorszych 12 miesięcy w swoim życiu „wilcze stado” – jak lubią o sobie mówić – wykorzysta swoje 34-letnie doświadczenie w dziczy, żeby odzyskać utracone marzenie o wolnym życiu w towarzystwie wszystkich członków rodziny.

KLAN Z ALASKI
PT, 22:00, OD 15 PAŹDZIERNIKA

 

Gorączka złota - przed sezonemGorączka złota - przed sezonem

Tuż przed premierą najnowszego 12. sezonu Gorączki Złota, widzowie będą mieli okazję obejrzeć ośmioodcinkowy program Gorączka Złota: Przed Sezonem (emisja: 18-27.10, poniedziałek-piątek, godz. 16:00). Fani poszukiwaczy cennego kruszcu po raz pierwszy zobaczą kulisy zaciętej rywalizacji, która wyjątkowo odbędzie się poza „złotym sezonem”. W okresie srogiej zimy, w siarczystych mrozach, najtwardsi górnicy znani z innych górniczych serii emitowanych w Discovery, ruszą śladem złota. Część zainwestuje w nowy sprzęt, część będzie szukać nowych terenów, a niesprzyjająca zimowa pogoda nie ułatwi im przygotowań do najnowszego sezonu.

GORĄCZKA ZŁOTA: PRZED SEZONEM
PON. - PT 16:00, OD 27 PAŹDZIERNIKA

 

Pościg z piskiem oponPościg z piskiem opon

Gwiazda „Szybkich i wściekłych” Michelle Rodriguez zamienia filmową fikcję w rzeczywistość, organizując wyścig – grę o przetrwanie – dla 24 elitarnych kierowców. Czy uczestnikom uda się umknąć prześladowcom, znaleźć wyjście i drogę ucieczki, czy też będą musieli pożegnać się ze swoim najdroższym skarbem – samochodem?

Takiego programu jeszcze nie było! To, co znaliśmy z filmu „Baby Driver” i gry „Grand Theft Auto”, wydarzy się na oczach widzów Discovery Channel.

POŚCIG Z PISKIEM OPON
CZW, 23:00, OD 21 PAŹDZIERNIKA

 

Budowa na końcu świataBudowa na końcu świata

Poszukiwacze przygód stawiają wyjątkowe domy na odludziu. Przyroda wcale nie ułatwia im tego zadania. Jurty, chaty z bali, statki – domy o rozmaitych kształtach powstają w bardzo różnych strefach klimatycznych – są piękne i wyjątkowe.

BUDOWA NA KOŃCU ŚWIATA
ND 15:00, OD 24 PAŹDZIERNIKA

 

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Połów na Hawajach 2 Najniebezpieczniejszy zawód świata: Połów na Hawajach 2

Po śmierci kapitana Phila Harrisa rodzinny biznes przejmuje jego syn, Josh. Wraz z biznesowym partnerem, Caseyem McManusem, zgłębiają tajemnice map rybackich pełnych notatek i statystyk odręcznie sporządzonych przez nieżyjącego Phila. Aby poznać tajniki rybołówstwa na Hawajach, Josh i Casey zwracają się do Jeffa Silvy, jednego z najbardziej doświadczonych rybaków na wyspie. Razem przygotowują się, by w końcu ruszyć na ocean i rozpocząć połowy.

NAJNIEBEZPIECZNIEJSZY ZAWÓD ŚWIATA: POŁÓW NA HAWAJACH 2
WT. 23:00, OD 26 PAŹDZIERNIKA

Domorośli astronauciDomorośli astronauci

Ponadto w październiku zapraszamy na czteroodcinkową serię Domorośli Astronauci (27.10, środa 23:00), w której trzy amatorskie zespoły wykorzystują wytrwałość, determinację i amerykańskie know-how, aby zrealizować swoje marzenia o podróży w kosmos.

DOMOROŚLI ASTRONAUCI
ŚR. 23:00, OD 27 PAŹDZIERNIKA

 

Gorączka złotaGorączka złota

Jeden z ulubionych programów widzów Discovery Channel powraca z nowym sezonem! W zeszłym roku ceny złota osiągnęły rekordowe notowania, a to z kolei spowodowało, że każdy chce uszczknąć kawałek z tego tortu. Nadchodzący sezon z pewnością odmieni życie bohaterów programu. Ale czy na lepsze?

Bohaterowie programu – spece w dziedzinie górnictwa – z pewnością znają się bardzo dobrze, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że czasami się lubią. Kiedy jednak chodzi o złoto, sentymenty i przyjaźnie odchodzą na bok i ustępują miejsca przebiegłości oraz sprytowi. W końcu stawka jest wysoka – bogactwo, o którym marzą wszyscy.

GORĄCZKA ZŁOTA
CZW, 21:00, OD 28 PAŹDZIERNIKA

 

Wszystkie produkcje Discovery Channel wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.

Czy warto bać się technologii 5G?
Następny artykuł:

Czy warto bać się technologii 5G?

tvnpix