Aktualności

Powrót do listy

Wrzesień z Discovery Channel - zobacz, co Cię czeka!

Wrzesień z Discovery Channel - zobacz, co Cię czeka!
Wrzesień z Discovery Channel - zobacz, co Cię czeka! 
Jesienne wieczory najlepiej spędzić z Discovery Channel! Zobacz, co obejrzeć we wrześniu!

Nowi badacze UFONowi badacze UFO

Ben Hansen, były agent FBI, wyrusza na wyjątkową misję: zamierza odkryć prawdę o niewyjaśnionych obserwacjach UFO w całej Ameryce. Jako były agent federalny, uzyskał bezprecedensowy dostęp do archiwów eksperta, dr. Alana J. Hynka. W premierowej serii Ben ma nadzieję, że uda mu się wyjaśnić przynajmniej część tajemnic ukrytych w archiwach głównego konsultanta naukowego „Projektu Blue Book” – wojskowego projektu Armii Stanów Zjednoczonych, który dotyczył wyłącznie obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

NOWI BADACZE UFO w środy o 21:00

 


Gorączka złota Zapomniane kopalnieGorączka złota Zapomniane kopalnie

Znawca kopalni Dave Turin powraca z kolejnym sezonem swojego programu. W nowych odcinkach gospodarz ponownie przyjdzie z odsieczą rodzinom, właścicielom upadających kopalni. Korzystając z lat doświadczenia, zdobytej wiedzy i wsparcia finansistów, ruszy na poszukiwanie złota tam, gdzie podobno go już nie ma.

Doświadczony górnik Dave Turin jest ekspertem w poszukiwaniu złota. Długie lata spędził, pracując  razem z Toddem Hoffmanem i uczciwie zasłużył  sobie na przezwisko „Dozer Dave" (Dave Spychacz),  ponieważ uparcie i bez przerwy kopał w ziemi w poszukiwaniu cennego kruszcu.

GORĄCZKA ZŁOTA: ZAPOMNIANE KOPALNIE w czwartki o 21:00

 

 

Gwiezdne BitwyGwiezdne Bitwy

Pora na zupełnie nowy gatunek – kosmiczny noir! Kosmos nie jest miejscem dla ludzi o słabych nerwach. Gigantycznych rozmiarów czarne dziury, samotne asteroidy i supernowe sprawiają, że to miejsce zachwyca swoim pięknem, ale jednocześnie jest bardzo niebezpieczne. W tej serii programów Aidan Gillen (aktor znany z hitowej „Gry o tron”) spojrzy na wszechświat z zupełnie innej, nowej pespektywy. Czy kosmos może być zagrożeniem dla Ziemi? Od ciemnych gwiazd, zabójczych skał i śmiercionośnych promieni po śmiertelnie groźne rozbłyski promieniowania gamma – to zjawiska, które mogą zniweczyć nasze życie.

GWIEZDNE BITWY od czwartku 9 września o 23:00

 


Bimbrownicy: Wielkie grillowanieBimbrownicy: Wielkie grillowanie

Legenda programu „Bimbrownicy”, Stephen Ray Tickle, zapuszcza się w podziemny świat grilla na południu Stanów Zjednoczonych, gdzie mistrzowie barbecue stają ze sobą do pojedynku. Czyje dziedzictwo, regionalny styl i niezwykłe umiejętności dadzą najlepiej smakujące wędzone mięso?

Wzgórza Appalachia to królestwo bimbru. Tradycja bimbrownictwa przekazywana jest tam z pokolenia na pokolenie, a cały proces otacza nie tylko tajemnica, ale i kłęby dymu pochodzące z... grilla! W tej serii programów legendarny bimbrownik i koneser grilla Tickle i Tank Jackson (zwany Hogfather) wyruszają na poszukiwania mistrzów grilla w całej Ameryce.

BIMBROWNICY: WIELKIE GRILLOWANIE już od soboty 25 września o 11:00

 

 

Kolekcjoner z BrooklynuKolekcjoner z Brooklynu

Po dłuższej przerwie na antenę Discovery Channel powracają programy aukcyjne. Ich emisję otworzy autorski tytuł Billy’ego Leroya, którego specjalnością jest składanie ludziom ofert z kategorii tych nie do odrzucenia.

Billy Leroy składa ludziom oferty, którym trudno się oprzeć. Ten facet jest nowojorczykiem z krwi i kości. Jego legendarny sklep ze starociami na Manhattanie, Billy's Antiques & Props, odwiedzali zarówno okoliczni mieszkańcy, jak i celebryci. Kiedy deweloperzy przejęli to miejsce, Leroy przeniósł się na drugą stronę miasta, na Brooklyn. Teraz właśnie otwiera swój nowy sklep z antykami i starociami, prezentując fantastyczne przedmioty.

KOLEKCJONER Z BROOKLYNU od niedzieli 26 września o 13:00

Jesienne nowości w Discovery Channel!
Następny artykuł:

Jesienne nowości w Discovery Channel!

tvnpix