Aktualności

Powrót do listy

Maj na antenie Discovery Channel - poznaj nasze premiery!

Maj na antenie Discovery Channel - poznaj nasze premiery!
Cesną dookoła świata 
Zobacz, jakie premiery czekają na Ciebie w maju na Discovery Channel!

Cesną dookoła świataCesną dookoła świata
W 2017 roku pilot Juan-Peter Schulze i vlogger podróżniczy Louis Cole wyruszyli w podróż dookoła świata, jednosilnikowym samolotem Cessna T210L z 1974 roku. Duet miał 81 dni na odbycie wymarzonej podróży. Ich powrót do Kalifornii był oczekiwany przez wielu fanów lotnictwa.


CESNĄ DOOKOŁA ŚWIATA
NIEDZIELA 01/05 22:00

 

Atak zabójczych szerszeniAtak zabójczych szerszeni
Gdy morderczy atak szerszeni trafia na pierwsze strony gazet, ekipa pszczelarzy i naukowców z małego waszyngtońskiego miasteczka łączy siły, aby chronić swoją spokojną społeczność przed niebezpiecznym, agresywnym gatunkiem. Los północno-amerykańskiej pszczoły miodnej wisi na włosku...

 

ATAK ZABÓJCZYCH SZERSZENI
WTOREK 03/05 09:00


Gwiezdne wojny miliarderów - 03.05 na Discovery Channel
Gwiezdne wojny miliarderów - 03.05 na Discovery Channel

Rozpoczęła się nowa era eksploracji kosmosu, gdy trzech odnoszących największe sukcesy przedsiębiorców na świecie ryzykuje miliardy dolarów, aby rozpocząć rewolucję w podróżach kosmicznych, wizjonerską ambicję niezbędną do przetrwania ludzkości.

 

GWIEZDNE WOJNY MILIARDERÓW
WTOREK 03/05 18:00


Najniebezpieczniejszy zawód świata Najniebezpieczniejszy zawód świata
Seria opowiadająca o jednym z najniebezpieczniejszych zajęć świata – łowieniu krabów na Morzu Beringa. Ekipa filmowa towarzyszy wybranym załogom kutrów, ukazując tajniki tej profesji oraz walkę z niesprzyjającą aurą panującą zimą na wodach u wybrzeży Alaski.

 

NAJNIEBEZPIECZNIEJSZY ZAWÓD ŚWIATA 
WTORKI 23:00, OD 10/05


Zaklinacz pszczółZaklinacz pszczół

Walter Schumacher założył amerykańską agencję ochrony pszczół miodnych, aby chronić tę istotną część naszego ekosystemu przed zniszczeniem. Tę często ryzykowną lecz niezwykle potrzebną pracę wykonuje całkowicie charytatywnie wraz ze swoim skromnym zespołem. Seria pokazuje jak pasja staje się sposobem na życie a działania wykonywane przez Waltera niezbędne dla środowiska.

 

ZAKLINACZ PSZCZÓŁ 
SOBOTY 07:00, OD 14/05


 

Cel: AtlantydaCel: Atlantyda
„Cel: Atlantyda” to historia rozwiniętej cywilizacji, która tysiące lat temu zniknęła z powierzchni ziemi zmyta przez fale oceanu. Od tego czasu owiany legendą zaginiony kontynent Atlantyda stanowił zagadkę dla poszukiwaczy – od Platona przez nazistów, aż do współczesnych archeologów. Teraz wszystko może się zmienić.


CEL: ATLANTYDA
NIEDZIELE 13:00, OD 29/05

Oglądaj Discovery Channel!


„Hillsong”: mroczna strona australijskiego kościoła” – wstrząsający dokument już w Playerze!
Następny artykuł:

„Hillsong”: mroczna strona australijskiego kościoła” – wstrząsający dokument już w Playerze!

tvnpix