Aktualności

Powrót do listy

Jesienne nowości w Discovery Channel!

Jesienne nowości w Discovery Channel!
Jesienne nowości w Discovery Channel 
To będzie gorąca jesień pełna gorących nowości. Przedstawiamy wyczekiwane premiery na Discovery Channel!

NOWI BADACZE UFO – NOWOŚĆ!
ŚRODA 23:00, OD 25 SIERPNIA

Nowi badacze UFONowi badacze UFO

Ben Hansen wyrusza na misję. Stawia sobie za cel odkrycie prawdy kryjącej się za obserwacjami niezidentyfikowanych obiektów latających na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Dzięki unikatowym zapiskom słynnego ufologa dr. J. Allena Hynka, poznaje tajemnice przeszłości, które rzucają nowe światło na dzisiejsze spotkania z UFO.

Ben Hansen, były agent FBI, wyrusza na wyjątkową misję: zamierza odkryć prawdę o niewyjaśnionych obserwacjach UFO w całej Ameryce. Jako były agent federalny, uzyskał bezprecedensowy dostęp do archiwów eksperta, dr. Alana J. Hynka. W premierowej serii Ben ma nadzieję, że uda mu się wyjaśnić przynajmniej część tajemnic ukrytych w archiwach głównego konsultanta naukowego „Projektu Blue Book” – wojskowego projektu Armii Stanów Zjednoczonych, który dotyczył wyłącznie obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

 

ODKRYWAJĄC WIELKIE MARKI: CYFROWA REWOLUCJA
SB, 19:30, OD 2 PAŹDZIERNIKA

Odkrywając wielkie marki: Cyfrowa rewolucjaOdkrywając wielkie marki: Cyfrowa rewolucja

Ludzie boją się rzeczy, których nie znają. To bardzo naturalna reakcja i właśnie ten program pomoże zrozumieć widzom, dlaczego lękać się ich nie warto. Zmiany są dobre, wystarczy tylko poznać ich korzyści.

Nowy program Discovery Channel przedstawi widzom pełen pakiet rzetelnej wiedzy na temat technologii 5G. Zobrazuje długofalowe korzyści dla zwykłego człowieka oraz całej społeczności, a także obali mity poprzez dokładne i jednocześnie przystępne wytłumaczenie jak działa ta technologia. Ponadto produkcja poruszy historię powstawania telewizji i Internetu. Wyjaśni czym jest refarming i dlaczego musi nastąpić? Dokładnie opisze działanie sieci komórkowych.

 

 

GORĄCZKA ZŁOTA: PRZED SEZONEM – NOWOŚĆ!
PON – PT, 16:00, OD 18 PAŹDZIERNIKA

Gorączka złota - przed sezonemGorączka złota - przed sezonem

Discovery Channel zaprasza na kolejny spin-off uwielbianej przez widzów „Gorączki złota”. Tym razem pojedynek najlepszych z najlepszych. Poszukiwacze cennego kruszcu, znani z poprzednich edycji, stawiają czoło mrozom oraz zimie, szukają najlepszych miejsc i sprawdzają wytrzymałość swoich urządzeń. A wszystko po to, żeby znaleźć jak najbogatsze złoża złota.

Fani poszukiwaczy cennego kruszcu po raz pierwszy zobaczą kulisy zaciętej rywalizacji, która wyjątkowo odbędzie się poza „złotym sezonem”. W okresie srogiej zimy, w siarczystych mrozach najtwardsi górnicy znani z „Gorączki złota”: Tony Beets, Rick Ness, Dave Turin, Fred Lewis i Dustin Hurt ruszą śladem złota. Przed nimi, tradycyjnie, poszukiwanie miejscówki do wydobywania, która przybliży ich do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu.

 

 

BIMBROWNICY: WIELKIE GRILLOWANIE – NOWOŚĆ
SOBOTA, 11:00, OD 25 WRZEŚNIA

Bimbrownicy: Wielkie grillowanieBimbrownicy: Wielkie grillowanie

Legenda programu „Bimbrownicy”, Stephen Ray Tickle, zapuszcza się w podziemny świat grilla na południu Stanów Zjednoczonych, gdzie mistrzowie barbecue stają ze sobą do pojedynku. Czyje dziedzictwo, regionalny styl i niezwykłe umiejętności dadzą najlepiej smakujące wędzone mięso?

Wzgórza Appalachia to królestwo bimbru. Tradycja bimbrownictwa przekazywana jest tam z pokolenia na pokolenie, a cały proces otacza nie tylko tajemnica, ale i kłęby dymu pochodzące z... grilla! W tej serii programów legendarny bimbrownik i koneser grilla Tickle i Tank Jackson (zwany Hogfather) wyruszają na poszukiwania mistrzów grilla w całej Ameryce.

 

 

KOLEKCJONER Z BROOKLYNU
NIEDZIELA, 13:00, OD 26 WRZEŚNIA

Kolekcjoner z BrooklynuKolekcjoner z Brooklynu

Po dłuższej przerwie na antenę Discovery Channel powracają programy aukcyjne. Ich emisję otworzy autorski tytuł Billy’ego Leroya, którego specjalnością jest składanie ludziom ofert z kategorii tych nie do odrzucenia.

Billy Leroy składa ludziom oferty, którym trudno się oprzeć. Ten facet jest nowojorczykiem z krwi i kości. Jego legendarny sklep ze starociami na Manhattanie, Billy's Antiques & Props, odwiedzali zarówno okoliczni mieszkańcy, jak i celebryci. Kiedy deweloperzy przejęli to miejsce, Leroy przeniósł się na drugą stronę miasta, na Brooklyn. Teraz właśnie otwiera swój nowy sklep z antykami i starociami, prezentując fantastyczne przedmioty.

 

 

POŚCIG Z PISKIEM OPON
CZW, 23:00, OD 21 PAŹDZIERNIKA

Pościg z piskiem oponPościg z piskiem opon

Gwiazda „Szybkich i wściekłych” Michelle Rodriguez zamienia filmową fikcję w rzeczywistość, organizując wyścig – grę o przetrwanie – dla 24 elitarnych kierowców. Czy uczestnikom uda się umknąć prześladowcom, znaleźć wyjście i drogę ucieczki, czy też będą musieli pożegnać się ze swoim najdroższym skarbem – samochodem?

Takiego programu jeszcze nie było! To, co znaliśmy z filmu „Baby Driver” i gry „Grand Theft Auto”, wydarzy się na oczach widzów Discovery Channel.

 

 

GWIEZDNE BITWY
CZWARTEK, 23:00, OD 9 WRZEŚNIA

Gwiezdne BitwyGwiezdne Bitwy

Wszechświat to tkanina, na której malujemy nasze historie kolorem możliwości. Często zatracamy się w pięknie kosmosu, wpatrując w nocne niebo. Tymczasem kryje ono w sobie niebezpieczeństwa obce człowiekowi. Dziwne zjawiska, takie jak czarne dziury, wysadzają całe galaktyki, a nawet najmniejsza asteroida może spowodować niewyobrażalne zniszczenia.

Pora na zupełnie nowy gatunek – kosmiczny noir! Kosmos nie jest miejscem dla ludzi o słabych nerwach. Gigantycznych rozmiarów czarne dziury, samotne asteroidy i supernowe sprawiają, że to miejsce zachwyca swoim pięknem, ale jednocześnie jest bardzo niebezpieczne. W tej serii programów Aidan Gillen (aktor znany z hitowej „Gry o tron”) spojrzy na wszechświat z zupełnie innej, nowej pespektywy. Czy kosmos może być zagrożeniem dla Ziemi? Od ciemnych gwiazd, zabójczych skał i śmiercionośnych promieni po śmiertelnie groźne rozbłyski promieniowania gamma – to zjawiska, które mogą zniweczyć nasze życie.

 

 

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI: DELOREAN
LISTOPAD

Powrót do przyszłości: DeloreanPowrót do przyszłości: Delorean

Josh Gates wyrusza w podróż swego życia. Razem z Christopherem Lloydem rozpoczynają poszukiwania legendarnego samochodu w historii Hollywoodu – wehikułu czasu DeLorean z filmu „Powrót do przyszłości”. Samochód ma trafić do fundacji aktora Michaela J. Foxa.

„Powrót do przyszłości” to bez wątpienia produkcja kultowa. Podobnie jak DeLorean – wehikuł czasu – który do dziś pozostaje stałym elementem fandomu filmowego lat 80. XX wieku. Ponad 35 lat po premierze pierwszej części „Powrotu do przyszłości” najbardziej znany globtroter Discovery Josh Gates wyruszył na poszukiwania tego ekranowego cudu techniki. „Limitowana seria” – kolejny tytuł z rosnącej biblioteki discovery+ Originals – odda hołd hollywoodzkiemu przebojowi, wesprze fundację Michaela J. Foxa na rzecz walki z chorobą Parkinsona i na nowo połączy ze sobą znajome twarze, w tym Foxa i Christophera Lloyda.

 

Wszystkie produkcje Discovery Channel poszerzą również bibliotekę tytułów Playera.

Znane i lubiane programy wracają jesienią na Discovery Channel
Następny artykuł:

Znane i lubiane programy wracają jesienią na Discovery Channel

tvnpix