Aktualności

Powrót do listy

Finałowy odcinek "Lotniska" już w piątek!

Finałowy odcinek "Lotniska" już w piątek!
Psie maluchy przed podróżą | "Lotnisko" 
Co czeka nas w finałowym odcinku serii? Towarzyszymy z kamerą koordynatorom rejsów, ratownikom medycznym, a także będziemy w samym środku wydarzeń w trudnym logistycznie załadunku cargo. Zobaczymy też, jak przygotowywani do podróży są zwierzęcy pasażerowie, którzy wymagają szczególnej uwagi i troski!

Ratownicy medyczni Michał, Karol, Marysia i Adelajda jadą do pasażera, który zasłabł w samolocie. Wywiad i kontakt z pasażerem i jego rodziną okażą się trudne.

Za koordynację rejsu Emirates do Dubaju odpowiadać będą koordynator operacji Jurij (to będzie jego pierwsze zadanie na lotnisku!) oraz czuwający nad pracą młodego adepta Tomasz. Za dostarczenie bagażów będzie odpowiadał Piotr, pracownik obsługi płytowej. Sytuacja będzie napięta i logistycznie skomplikowana – tym lotem leci 40 osobowa grupa pasażerów, którzy wiozą rowery. Sporo stresu, jak na pierwszy koordynaowany lot!

W międzyczasie zajrzymy do agentki celnej Marty na terminalu cargo, która zajmuje się podróżującymi w luku bagażowym zwierzęcymi pasażerami.  Rafał i Piotr, kontrolerzy służby celno-skarbowej, będą mieli twardy orzech do zgryzienia – pasażera z Chin, który chce wwieźć nietypowy bagaż do Polski i porozumienie z nim jest bardzo utrudnione. Monika i Diana na I linii kontroli paszportowej mają wątpliwości wobec przedstawionych dokumentów. Czy słusznie?

Na koniec widzowie zajrzą za kulisy nadchodzącej serii „Lotniska”!

Nowy sezon "Portów" od maja na Discovery Channel
Następny artykuł:

Nowy sezon "Portów" od maja na Discovery Channel

tvnpix