Aktualności

Powrót do listy

Poznaj bohaterki 1. odcinka nowej serii "Specjalistek"!

Poznaj bohaterki 1. odcinka nowej serii "Specjalistek"!
"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Prostowanie samochodowych blach to jej fach! 
Trudne wgniecenie w nowiutkim Jaguarze, żniwa w potężnym gospodarstwie, początek trasy do Belgii. To zadania, z którymi zmierzą się bohaterki nowego sezonu programu "Specjalistki" w 1. odcinku. Kogo poznamy w nowym sezonie?

Agnieszka - rolniczka | Specjalistki 2Agnieszka - rolniczka | Specjalistki 2

Agnieszkę widzowie Discovery znają z pierwszego sezonu "Specjalistek". To rolniczka, szefowa i  bizneswoman w jednej osobie. Zarządza gospodarstwem o powierzchni tysiąca hektarów. Dowodzi męską załogą i obraca dużymi pieniędzmi. Sama też chętnie chwyta za widły. W jej mazurskim imperium królują zboże i ziemniaki.

Joanna – technik PDR, czyli specjalistka od wgnieceń karoserii | Specjalistki 2Joanna – technik PDR, czyli specjalistka od wgnieceń karoserii | Specjalistki 2

Sama siebie nazywa „blacharą”. Z kobiecą dokładnością wyklepuje wgniotki, które inni najchętniej zalepiliby szpachlą.  Jak sama mówi „masuje blachę”, choć czasem musi użyć do tego dużo przemocy. Ma więcej klientów płci męskiej, niż żeńskiej i jak sama mówi, nie wierzy, kiedy mężczyźni tłumaczą się, że „to żona zarysowała”. Ratuje więc męski honor, usuwając wgniecenia na samochodach, przyznając, że czasami czuje się jak czarodziejka. Swój samochodowy biznes prowadzi razem  z mężem, Rajmundem.

Beata – truckerka | Specjalistki 2Beata – truckerka | Specjalistki 2

Beata od 16 lat precyzyjnie kręci kółkiem ciężarowych zestawów. Wielką lawetą wozi głównie inne ciężarówki. W swoim domu na kółkach truckerka z Kamiennej góry przemierza Europę wszerz i wzdłuż. Zawsze jeździ w dwuosobowej obsadzie, jej zmiennikiem jest mąż Harry. W podróży towarzyszą im zawsze dwa yorki - Sisi i Andzia.

Największe polskie katastrofy: Jak zatonął prom Heweliusz?
Następny artykuł:

Największe polskie katastrofy: Jak zatonął prom Heweliusz?

tvnpix