Aktualności

Powrót do listy

Październik z Discovery Channel

Październik z Discovery Channel
Nagi instynkt przetrwania: Mróz 
Zobacz, co oglądać w październiku na Discovery Channel!

PREMIERY:

Nagi instynkt przetrwania: MrózNagi instynkt przetrwania: Mróz

Dwunastu surwiwalowców trafia do najtrudniejszej jak dotąd lokalizacji, czyli mroźnych Gór Skalistych Montany. Ten sezon jest wyjątkowo trudny i obfituje w niebezpieczne sytuacje a surowy klimat daje się mocno we znaki. Zdobywanie pożywienia, ubrań ze skór zwierząt, odwodnienie, hipotermia – to tylko niektóre z wyzwań, którym muszą stawić czoła uczestnicy.

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA: MRÓZ
ŚRODY 22:00, OD 12/10

 

Gorączka złota: Zapomniane kopalnieGorączka złota: Zapomniane kopalnie

Sezon górniczy się rozpoczął, a zespół Dave’a Turina nadal nie ma ziemi, z której może wydobyć cenny kruszec. W obliczu upływającego czasu zbierają się w Idaho, aby zbadać dwie działki. Dave i geolog Aryn Rowe udają się do odległej działki Warren Meadows, podczas gdy reszta zespołu jedzie nowym mobilnym urządzeniem do płukania "The Beetle" do działki Mores Creek w Boise Basin. Po kolejnych rozczarowaniach, zespół Dave’a decyduje się zaryzykować i udaje się do Big Sky Country, w stanie Montana.

GORĄCZKA ZŁOTA: ZAPOMNIANE KOPALNIE
CZWARTKI 22:00, OD 20/10

 

OGLĄDAJ RÓWNIEŻ:

Na tropie dzikich zwierząt Na tropie dzikich zwierząt

Dawid i Natalka to niezwykły duet, który nie boi się przygód! Kolejny raz wyruszają w niesamowitą podróż, aby przyjrzeć się dzikim zwierzętom w ich naturalnym środowisku. Tym razem ich celem będzie Ameryka Południowa. Wspólnie pokonają ponad 10 tysięcy kilometrów w poszukiwaniu charakterystycznych dla tego regionu gatunków. Wśród nich znajdą się delfiny, żółwie morskie, flamingi, małpy saimiri, jaszczurki, ary i wiele innych.

NA TROPIE DZIKICH ZWIERZĄT
PIĄTKI 18:00


Gorączka złota: Parker na złotym szlaku Gorączka złota: Parker na złotym szlaku

27-letni Parker Schnabel i jego przyjaciele podróżują dalej niż kiedykolwiek wcześniej w poszukiwaniu złota – do Nowej Zelandii – krainy rekinów, hobbitów, wielkiego złota i nowoczesnego sprzętu górniczego. Ekipa wyrusza w głąb dzikiej przyrody, aby odkryć złoża cennego kruszcu, które przyniosą wymierne zyski. Nie zabraknie wzlotów i upadków, przeciwności losu, małych i dużych sukcesów, kłótni i pojednań.

GORĄCZAK ZŁOTA: PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU 
CZWARTKI 21:00

 

Fani czterech kółekFani czterech kółek

W premierowych odcinkach Mike Brewer i Marc “Elvis” Priestley ponownie zarażą widzów swoją miłością do motoryzacji, polując na silniki i części z kultowych samochodów, a następnie dając im drugie życie. Ulokują się w Wielkiej Brytanii, nieopodal słynnego Bicester Heritage Site, dawnej bazy RA, która zapisała się w historii motoryzacji.. Na warsztat trafią takie samochody jak Ford Escort XR3i, Mercedes SL55, Mark 1 Ford Transit, czy BMW 335i.

FANI CZTERECH KÓŁEK
PONIEDZIAŁKI 23:00

 

Włącz Discovery Channel!

Spędź jesień z Discovery Channel!
Następny artykuł:

Spędź jesień z Discovery Channel!

tvnpix