Aktualności

Powrót do listy

„Bracia Collins biorą się do roboty”, jadąc do pracy w… Indiach! Nowy program Discovery

„Bracia Collins biorą się do roboty”, jadąc do pracy w… Indiach! Nowy program Discovery
Bracia Collins biorą się do roboty 
Grzegorz i Rafał Collins postanowili raz na zawsze udowodnić światu, że ciężkiej pracy się nie boją. Jednak jeśli chodzi o tych braci, to wszystko robią „po bandzie”. Tym razem wybrali jedną z najbardziej ekstremalnych destynacji – Indie! Tam podejmą się trudnych zadań często w skrajnych warunkach. Nieraz przekroczą granicę własnej wytrzymałości i opuszczą swoje strefy komfortu! Premiera nowego programu „Bracia Collins biorą się do roboty” już 26 sierpnia w Discovery.

 

Bracia Collins jadą do jednego z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych państw świata. Nie udają się tam jednak w celach turystycznych. Gotowi na wszystko wyruszą, żeby przeżyć kolejną przygodę życia. Jeszcze bardziej wymagającą i zaskakującą. Na każdym odcinku czekać na nich będzie ciężka robota do wykonania oraz hinduski szef, który nie uznaje wymówek i narzekań. Bracia wcielą się w zawody, którymi normalnie pałają się najbiedniejsi obywateli Indii - nie należą one ani do najprostszych, ani najprzyjemniejszych. Na przykład zatrudnią się na wysypisku śmieci w New Delhi, przy budowie statków w Kerali czy w kamieniołomach w Radżastanie. A za kierownicą tuk tuka i z wymagającymi pasażerami przemierzą wzdłuż i wszerz zatłoczony Mumbaj. Tutaj nie ma taryfy ulgowej – robota musi być wykonana, często za najniższą stawkę!
Bracia Collins zmierzą się nie tylko z trudną pracą fizyczną. Będą musieli nauczyć się funkcjonować w jednym z największych i najbardziej zatłoczonych krajów globu. Indie to kraina kontrastów, różnorodnej tradycji i kultury, a przerażająca bieda miesza się na każdym kroku z wielkim bogactwem. Czy dadzą radę odnaleźć się w takiej rzeczywistości?
Premiera „Bracia Collins biorą się do roboty” 26 sierpnia w Discovery. Odcinki będzie można oglądać co środę o godz. 22:00. Pilot programu w TVN już 12 lipca (niedziela) o godz. 20:00.
"Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko?" w Discovery Channel i w Playerze
Następny artykuł:

"Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko?" w Discovery Channel i w Playerze

tvnpix