Aktualności

Powrót do listy

Listopadowe premiery w Discovery Channel!

Listopadowe premiery w Discovery Channel!
Listopadowe premiery w Discovery Channel!  Foto: Paweł Sudoł
W listopadzie czeka na nas wiele premier! Zobacz, co oglądać jesienią w Discovery Channel!

Fani czterech kółekFani czterech kółek

Uwielbiana przez wszystkich fanów motoryzacji seria powraca na antenę Discovery Channel. W najnowszej – już 17. – odsłonie na widzów programu czeka kilka niespodzianek. Tym razem program powróci do Wielkiej Brytanii oraz przedstawi nowego gospodarza! Po sześciu latach kręcenia odcinków na terenie Stanów Zjednoczonych „Fani czterech kółek” powrócą do Europy, a konkretnie do Wielkiej Brytanii.

FANI CZTERECH KÓŁEK
PONIEDZIAŁKI, 23:00, OD 01.11

Nagi instynkt przetrwania: ElitaNagi instynkt przetrwania: Elita

Grupa śmiałków, znanych z wcześniejszych edycji programu „Nagi instynkt przetrwania”, wraca do dziczy, żeby sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Aż 40 dni i 40 nocy. Bez jedzenia, wody czy ubrań! By przetrwać, będą musieli stawić czoło dzikiej przyrodzie, przekraczając własne granice. Kto odpadnie po drodze, a kto dotrwa do końca?

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA: ELITA
ŚRODY, 22:00, OD 03.11

Bimbrownicy 11 Bimbrownicy 11

Tej jesieni powraca kolejny, 11. sezon Bimbrowników. W tym sezonie nie zabraknie ulubionych bohaterów, czyli: Tickle’a, Tima Smitha, Josha Owensa, Marka Ramsey’a, Erica (Digger) Manesa i reszty gangu. Podziemna gospodarka, która napędza ich ukochany styl życia, kwitnie. Jednak oprócz nich, do gry wracają też organy ścigania, zmuszając bimbrowników do wyjazdu do innych stanów, by uniknąć schwytania przez służby.

BIMBROWNICY 11
SOBOTY, 11:00, OD 13.11

Budowa na końcu świataBudowa na końcu świata

Poszukiwacze przygód stawiają wyjątkowe domy na odludziu. Przyroda wcale nie ułatwia im tego zadania. Jurty, chaty z bali, statki – domy o rozmaitych kształtach powstają w bardzo różnych strefach klimatycznych – są piękne i wyjątkowe.

BUDOWA NA KOŃCU ŚWIATA
NIEDZIELA, 15:00, OD 14.11

"Earthshot Prize: Ratując naszą planetę""Earthshot Prize: Ratując naszą planetę"

Obumierające rafy koralowe i lasy deszczowe, zanieczyszczone powietrze, susze, powodzie, ginące gatunki zwierząt, topniejące lodowce, piętrzące się odpady - to tylko wierzchołek góry lodowej stale postępujących problemów i zmian klimatycznych. W dokumentalnej serii “Earthshot Prize: Ratując naszą planetę” książę William i Sir David Attenborough wraz z gośćmi, przedstawiają widzom inspirujące i nowatorskie sposoby na poprawienie globalnej sytuacji klimatycznej.

EARTHSHOT PRIZE: RATUJĄC NASZĄ PLANETĘ
PIĄTKI, 23:00, OD 19.11

Dawid Andres na tropie dzikich zwierzątDawid Andres na tropie dzikich zwierząt

Dawid Andres podróżował już ciężarówką po USA, Indonezji, Wietnamie czy Afryce. Tym razem czeka go zupełnie inne wyzwanie, zwłaszcza, że w wyprawie po Alasce towarzyszy mu dwunastoletnia Natalia. Wspólnie wyruszą na poszukiwanie niezwykłych gatunków zwierząt zamieszkujących ten dziki i malowniczy teren. Ciężarówkę zastąpią im między innymi: hydroplan, tandem czy kajak.

 

NA TROPIE DZIKICH ZWIERZĄT
NIEDZIELA, 13:00, OD 21.11

Celnicy na straży Ameryki PołudniowejCelnicy na straży Ameryki Południowej

Programy ukazujące świat przemytników to kontent bardzo popularny wśród widzów. W serii będziemy śledzić agentów patroli granicznych w trzech różnych krajach Brazylii, Meksyku i Kolumbii, którzy wykonują codzienne, często heroiczne zadania w walce z przestępczością i innymi nielegalnymi działaniami.

CELNICY NA STRAŻY AMERYKI POŁUDNIOWEJ
PONIEDZIAŁKI, 22:00, OD 22.11


 

Oglądaj Discovery Channel!

„Azjatycki baron narkotykowy": nowy dokument od 14 listopada w Playerze!
Następny artykuł:

„Azjatycki baron narkotykowy": nowy dokument od 14 listopada w Playerze!

tvnpix