Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Dzień dobry zdrowie

 • Naturalnie na zdrowie

  W tym odcinku Agnieszka Cegielska opowie o aronii, aloesie, spirulinie, cynamonie i selenie. Aronia jest owocem zapomnianym i niedocenionym. Jej spożywanie chroni oczy, może również wspomagać leczenie alergii i nowotworów, obniża ciśnienie. Z kolei aloes polecany jest cukrzykom, wzmacnia odporność. Jak uprawiać go w domu, żeby zawsze był pod ręką? Spirulina jest niezwykłą algą, jest pełna wartości odżywczych i składników mineralnych. Warto włączyć ją do codziennej diety. Cynamon jest przyprawą, której spożywanie może przynieść wiele korzyści zdrowotnych. Można z nim przygotować pyszny zakwas.
 • Urodzie na ratunek 2

 • Surowi rodzice 2

  Wagarują, obrażają swoich rodziców, nikogo nie szanują, piją alkohol, palą papierosy, a własne domy traktują jak hotele. Uważają, że wszystko im się należy. Nastolatki z piekła rodem tym razem trafią do domów „Surowych rodziców” mieszkających w Polsce i za granicą. Czy tygodniowy pobyt w nowej rodzinie przemówi im do rozsądku? Reality show „Surowi rodzice” wzbudza wiele emocji wśród polskich widzów. W kolejnej serii sprawiającymi problemy nastolatkami zajmą się nie tylko „Surowi rodzice” z Polski, ale także Polacy od lat mieszkający za granicą. Rozkapryszone małolaty trafią do rodzin z Litwy, Ukrainy, Rumunii i Niemiec. Jak dzieciaki zareagują na zwyczaje i metody wychowawcze panujące w obcych krajach? Przekonamy się oglądając „Surowych rodziców”.
 • Kochaj mnie mimo wszystko 2

 • Uzdrowiciel

 • Co mi dolega?

  Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.
 • Co mi dolega?

  Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.
 • Klinika urody gwiazd

 • Beauty ekspert 2

  Pakowanie walizki zwykle oznacza szereg dylematów! Który krem spakować, jaką zabrać szminkę, a co lepiej zostawić w domu? Lidia Piechota podpowie Wam, jak z pomocą praktycznego organizera na bieliznę, zaoszczędzić miejsce w walizce. Pokaże też przydatne na wyjazdach, torby antykradzieżowe i praktyczne przeciwdeszczowe pokrowce na szpilki. Ula Chincz zdradzi, jak zrobić własne perfumy i kolorowe gumowe mydło. Oglądajcie program „Beauty Ekspert”!
 • Projektanci piękna

 • Raport Life

 • Eks-tra zmiana 2

  W kolejnym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Magdę, która jest bardzo silną kobietą. Po rozwodzie stara się być mamą i tatą dla swoich dzieci. Jednak teraz czas zawalczyć o siebie. Swojego męża Magda znała od dziecka, potem kontakt się urwał, kiedy spotkali się po latach postanowili być parą. Przed ślubem wszystko było dobrze, Magda kupiła mieszkanie, zrobiła remont, zorganizowała im miejsce do życia. Zajmowała się wszystkim, płaciła rachunki, kupowała ubrania, dbała o dom i wszystko wokół. Chciała mieć rodzinę, dzieci... Długo się o to starała. Nie zawsze mogła liczyć na swojego męża. Często z różnymi problemami była sama. W końcu w 2012 roku urodziła syna, potem drugiego. Jednak ich małżeństwo zaczęło przechodzić poważny kryzys. Rozwiodła się w 2016 roku. Cały czas toczą się między nimi sprawy majątkowe. Były mąż chce od Magdy pieniądze za mieszkanie, które kupiła na kredyt przed ślubem. Magda cały swój wolny czas spędza z dziećmi, nie pamięta już jak to jest mieć chwilkę dla siebie. Agata postara się zorganizować Magdzie jakieś przyjemne babskie zajęcie. Krzysztof Miruć i jego ekipa odnowią mieszkanie Magdy, dzięki temu zagości w nim nowa energia, co pozwoli chociaż na chwilę z optymizmem ruszyć w przyszłość.
 • Cofnij czas

  Zuzia jest uśmiechniętą, wesoła, pewną siebie nastolatką. Przynajmniej takie robi wrażenie na pierwszy rzut oka. W głębi duszy dziewczyna jest zakompleksiona i bardzo wrażliwa. Jej największy kompleks to otyłość. Problemy Zuzi z tuszą zaczęły się w momencie, gdy rozpadła się jej rodzina. Ojciec porzucił ją, jej rodzeństwo oraz mamę... To traumatyczne przeżycie z dzieciństwa sprawiło, że nastolatka zaczęła zajadać stres. Doszło do tego, że Zuza pochłania kompulsywnie niesamowite ilości tłustego, niezdrowego jedzenia. Nastolatka szczerze przyznaje, że objada się bez umiaru a później tego żałuje. Tak dalej nie może być! Zuzia wielokrotnie była na diecie, ale za każdym razem, po kilku miesiącach wracała do złych nawyków żywieniowych. Ania, mama Zuzi, nigdy niczego córce nie zabraniała myśląc, że tym zrekompensuje jej traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, brak ojca. Dzisiaj mama Anna ma wyrzuty sumienia, że Zuzia musi walczyć z otyłością. Natomiast Zuza, doroślejąc, zdaje już sobie wyraźnie sprawę z tego, że jeśli nie zmieni złych nawyków żywieniowych i nie zacznie uprawiać sportu, to jej przyszłość nie będzie różowa... Czy nastolatce uda się zrzucić zbędne kilogramy i znowu uwierzyć w siebie? Dowiecie się oglądając kolejny odcinek programu „Cofnij czas”. Zapraszamy!
 • Życie bez wstydu 4

  Choć tematy seksualności i intymności zarówno w mediach, jak i podczas zwykłych, codziennych rozmów są coraz częściej poruszane, wiele kobiet nadal o swoich problemach w „tych sferach” wolałoby głośno nie mówić. Zupełnym przeciwieństwem takich osób jest Małgosia, 38-letnia przebojowa, wygadana, nadaktywna żona, matka i … kochanka, dla której seks i problemy z nim związane, są rzeczami priorytetowymi. I, mimo iż na horyzoncie przez chwilę widoczna była lekka nuta nieśmiałości… wręcz wątpliwości, wspierana przez ukochanego „Kubusia Puchatka”, Małgosia, zdecydowała się skorzystać z szansy na pozbycie się swojego intymnego, zawadzającego od lat kompleksu. Ta „mokra” przypadłość, dotycząca blisko 1 procenta ludności, jest nierzadko przyczyną wielu krępujących i niezręcznych sytuacji. Mowa o nadpotliwości - zaburzeniu, z którym od piątego roku życia zmaga się 16-letnia Paulina. Niechlubny przydomek „żaba” nadany przez kolegów i inne bolesne komentarze sprawiły, że o niewidocznej dla oczu dolegliwości dziewczyny, wiedziało całe jej otoczenie. Przez przykre doświadczenia, niecodziennym, lecz niezwykle przyziemnym marzeniem Pauliny stał się prosty gest - normalny, niczym nieskrępowany, uścisk dłoni.
 • Co mi dolega?

  Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.
 • Co mi dolega?

  Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.
 • Kiedy dzieci mają dzieci 2

 • wieczór
 • Szpital

  Samospalenie. Hiperwitaminoza, nadopiekuńcza matka Pogotowie przywozi 55-letniego Wiktora Osmańskiego. Pacjent jest założycielem znanej fundacji, która zbiera pieniądze na leczenie chorych dzieci. Kilka tygodni temu został niesłusznie oskarżony o kradzież. Żeby udowodnić swoją niewinność mężczyzna podpalił się przed siedzibą fundacji. Zajmuje się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Kobieta przywozi na oddział ratunkowy swojego dziesięcioletniego syna, Adama. Chłopiec wymiotuje i boli go brzuch. Pacjent przedawkował witaminy, które w ogromnych ilościach podaje mu jego matka. Chłopcem zajmuje się dr Anna Nowicka. Pacjent dr Piotra jest niewinny. Nikt jednak mu nie wierzy, rodzina odwróciła się od niego, a prokuratura prowadzi śledztwo. Zdesperowany postanowił podpalić się . Do szpitala przyjeżdża żona mężczyzny. Kobieta uwierzyła w kłamstwa na temat męża i zeznawała przeciwko niemu. Teraz czuje się winna, że przez nią doszło do tragedii. Wkrótce na oddział przyjeżdża córka pacjenta. Dziewczyna chciała się zemścić na ojcu za to, że nie zgodził się, żeby wyjechała z koleżanką na obóz językowy do Londynu i dlatego złożyła fałszywe zeznania przeciwko niemu. Nastolatka żałuje teraz tego co zrobiła i martwi się o ojca. Jest przestraszona, że przez nią ojciec umrze. Trzy lata temu zmarł na białaczkę brat 10-letniego pacjenta dr Anny. Od tego czasu matka chłopca panicznie boi się, że jej młodszy syn zachoruje. Żeby go chronić, podaje mu ogromne ilości rożnych witamin. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że przez nie chłopiec źle się czuje. Chłopiec mieszka tylko z mamą, bo jego rodzice rozwiedli się, a ojciec wyprowadził się z domu. Kobieta ciągle opowiada mu o chorobie starszego brata, dlatego 10-latek uwierzył, że może spotkać go to samo. Ciotka chłopca, która również jest na oddziale, wzywa do szpitala jego ojca. Siostra ma do niej pretensje, bo jest w konflikcie z byłym mężem i nie chce, żeby spotykała się z ich synem. Chłopiec jednak tęskni za ojcem. Ma dość nadopiekuńczej matki, która na nic mu nie pozwala.
 • Schudnę dla Ciebie

 • Eks-tra zmiana 2

  W kolejnym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Magdę, która jest bardzo silną kobietą. Po rozwodzie stara się być mamą i tatą dla swoich dzieci. Jednak teraz czas zawalczyć o siebie. Swojego męża Magda znała od dziecka, potem kontakt się urwał, kiedy spotkali się po latach postanowili być parą. Przed ślubem wszystko było dobrze, Magda kupiła mieszkanie, zrobiła remont, zorganizowała im miejsce do życia. Zajmowała się wszystkim, płaciła rachunki, kupowała ubrania, dbała o dom i wszystko wokół. Chciała mieć rodzinę, dzieci... Długo się o to starała. Nie zawsze mogła liczyć na swojego męża. Często z różnymi problemami była sama. W końcu w 2012 roku urodziła syna, potem drugiego. Jednak ich małżeństwo zaczęło przechodzić poważny kryzys. Rozwiodła się w 2016 roku. Cały czas toczą się między nimi sprawy majątkowe. Były mąż chce od Magdy pieniądze za mieszkanie, które kupiła na kredyt przed ślubem. Magda cały swój wolny czas spędza z dziećmi, nie pamięta już jak to jest mieć chwilkę dla siebie. Agata postara się zorganizować Magdzie jakieś przyjemne babskie zajęcie. Krzysztof Miruć i jego ekipa odnowią mieszkanie Magdy, dzięki temu zagości w nim nowa energia, co pozwoli chociaż na chwilę z optymizmem ruszyć w przyszłość.
 • Klinika naturalnego piękna

  Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!
 • Projektanci piękna

 • TRWA

  Ciąża z zaskoczenia 3

 • Ciąża z zaskoczenia 3

 • Jestem w ciąży i… 2

 • Jestem w ciąży i… 2

 • Wiza na miłość 2

 • Nie do uwierzenia! S3

  Kobieta zmaga się ze schorzeniem przyspieszającym proces starzenia. Trzech braci z Filipin cierpi na chorobę, która zatrzymała ich wzrost. W Brazylii to nie problem, osoby o niskim wzroście grają w piłkę nożną.
 • Moje małe życie

 • Szpital

  Amnezja. Odchudzanie lekami na cukrzycę, podkradanymi dziadkowi Bezdomny mężczyzna przywozi na oddział swojego kolegę, z którym od roku mieszka na działkach na obrzeżach miasta. Chce, żeby lekarze zbadali go, bo mężczyzna kilkanaście minut temu stracił na chwilę przytomność na ulicy. Upadając, rozbił sobie głowę. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala 15 – letnią Maję Seredyńską. Dziewczynę bardzo boli brzuch. Od wczorajszego wieczoru ciągle wymiotuje, dlatego jest bardzo osłabiona. Pogotowie wezwał jej dziadek, z którym nastolatka mieszka od kilku miesięcy. Pacjentką zajmie się dr Dominka Gajda. Pacjent dr Michała stał się bezdomnym rok temu, kiedy został ciężko pobity. Stracił pamięć i nie wie kim jest. Nie wie, że ma rodzinę, która go poszukuje. Lekarz musi zawiadomić policję, a mężczyzna boi się tego, bo nie zna swojej przeszłości. Okazuje się, że pacjent jest w policyjnej bazie zaginionych, poszukuje go rodzina. Jako pierwsza dociera do szpitala córka mężczyzny, jednak okłamuje wszystkich, że to nie jest jej ojciec. Ma mu za złe, że porzucił rodzinę i nie chce, żeby wracał do domu. Wkrótce do szpitala przyjeżdża także żona pacjenta i jej syn. Mężczyzna nie pamięta, że przed wyjściem z domu dowiedział się, że syn, którego wychowuje nie jest jego dzieckiem. Teraz żona jest zszokowana, że mąż jej nie poznaje, nie wie, co działo się z nim przez ostatni rok. Pacjentka dr Dominiki, 15-latka z silnym bólem brzucha, od kilku miesięcy mieszka z dziadkiem. Wyprowadziła się od ojca, bo nienawidzi jego partnerki, z którą ten niedawno się związał. Mimo, że kobieta chciała zaprzyjaźnić się z nastolatką, ta ciągle się z nią kłóciła. Pacjentka wstrzykuje sobie lek dziadka na cukrzycę, bo wmówiła sobie, że jest gruba i chce się odchudzić. Dziewczyna oskarża partnerkę ojca, że wciąż krytykuje jej wygląd. Kobieta czuje się winna, że nastolatka trafiła przez nią do szpitala.
 • Powietrzna karetka 2

dalej
Zobacz program innych kanałów: