Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Sablewskiej sposób na modę 4

  Maja Sablewska nigdy nie pozna do końca prawdy skrywanej w czterech ścianach domów swoich bohaterek. Po części dlatego, że nie chce być wścibska, a po części - żeby ich nie osądzać. Jej celam jest nauczyć kobiety wykorzystywać swoją siłę do budowania, a nie do autodestrukcji, jak to niestety najczęściej się dzieje. Kasia, bohaterka kolejnego odcinka programu to atrakcyjna trzydziestopięciolatka, kompletnie nie doceniająca swoich zalet, a wprost przeciwnie, owładnięta niemocą życiową. Paraliżujący brak wiary we własne możliwości to następstwo utraty ciąży pozamacicznej i trudnej relacji z mężem. Po śmierci nienarodzonego dziecka, zapewne w emocjach, mąż wypowiedział dramatyczne słowa, które do tej pory siedzą w głowie Kasi. Kobieta nie umie wybaczyć, rozpamiętuje, ale kocha. Ma wrażenie, że im bardziej ona chce się zbliżyć do swojego męża, tym bardziej on się od niej odsuwa. Sablewska wie, że prawda leży zawsze po środku. Celem stylistki jest przede wszystkim nauczenie Kasi jak poznać i docenić siebie, żeby tworzyć zdrowe relacje. Dlatego prowadząca zabierze Katarzynę na sesję z trenerką komunikacji interpersonalnej, która wypowie znamienne słowa „nie staraj się, tylko działaj”. Kasia będzie musiała odciąć się od przeszłości, a nowy bardzo seksowny wizerunek może jej w tym tylko pomóc.
 • Wiza na miłość 6

  Korzystając z wyjątkowej 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, cztery osoby po raz pierwszy udadzą się do Stanów Zjednoczonych, aby spotkać się ze swoimi zagranicznymi narzeczonymi. Jeśli pary nie zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego przed wygaśnięciem wizy, narzeczeni będa musieli wrócić do swoich domów osobno.
 • Szpital

  Ospa party i dzieci z rotawirusem / Dziewczyna zarażona wirusem HIV Nad ranem do szpitala trafia dwójka małych dzieci, które od kilku godzin wymiotują, mają wysoką gorączkę i biegunkę. Maluchami zajmuje się dr Anna Nowicka. W międzyczasie karetka pogotowia przywozi na SOR Karolinę Mazur, która zasłabła podczas przymierzania sukni ślubnej. Towarzyszy jej narzeczony Filip, który jest w niej bardzo zakochany. Chorą przyjmuje ordynator oddziału - dr Piotr Wójtowicz. Niebawem do szpitala zgłasza się kolejna matka z chorym dzieckiem. Szybko okazuje się, że dzieci brały udział w tzw. ospa party, które zorganizowała jedna z matek. Na przyjęcie zaprosiła chłopca chorego na ospę, żeby inne dzieci mogły się od niego zarazić. Tym samym odchorowałyby ospę i miałyby ją z głowy. Tymczasem dzieci zamiast ospą, zaraziły się rotawirusem. Dr Piotr Wójtowicz robi swojej pacjentce USG i okazuje się, że jest ona w ciąży, co mogło być powodem jej zasłabnięcia. Lekarza jednak niepokoją złe wyniki krwi, dlatego zleca kilka dodatkowych badań. Wkrótce okazuje się, że Karolina jest nosicielką wirusa HIV, którym zaraziła się od swojego byłego chłopaka – narkomana. Teraz wstydzi się przyznać do tego narzeczonemu. Boi się, że chłopak mógł się od niej zarazić i kiedy się o tym dowie, zostawi ją. Tymczasem do szpitala trafia w ciężkim stanie chłopiec chory na ospę, który brał udział w ospa party. Lekarze walczą o jego życie…
 • Idealna niania 3

  Berenika i Robert mieszkają na warszawskim Mokotowie, wychowują 5-letniego Kazia. Robert z racji swojego zawodu często wyjeżdża, dlatego ciężar wychowania chłopca spada na Berenikę. Mimo, że Kazio chodzi do przedszkola, rodzice potrzebują kogoś, kto się zajmie chłopcem do momentu powrotu Bereniki z pracy. Kazio jest gadatliwym, uśmiechniętym, ale nieco roztrzepanym chłopcem. Lubi grać z tatą w piłkę nożną i puszczać bańki. Jednak to, co Kazio kocha najbardziej na świecie to gry na telefonie komórkowym mamy. Gdyby mógł, grałby na nim dzień i noc. Kazio jest nietypowym chłopcem. Nie interesują go samochody. Lubi za to budować tory, sprzątać albo pomagać rodzicom w kuchni. Kazio, jako jedyne dziecko w rodzinie, jest bardzo przez wszystkich rozpieszczany. Berenika nie uważa się za dobrą mamę. Dość często traci cierpliwość i krzyczy na synka. Robert uwielbia spędzać czas z synem, ale ze względu na pracę, nie jest to możliwe tak często, jakby chciał. Kazio jest uroczym chłopcem, ale jak to mówi mama „swoje za uszami ma“, dlatego rodzice szukają osoby z twardą ręką, konsekwentnej i stanowczej, która będzie w stanie okiełznać temperament chłopca. Chcą, aby niania była doświadczona w pracy z dziećmi. Czy Berenice i Robertowi uda się znaleźć idealną opiekunkę? A może będzie to opiekun? Kto zaskarbi sobie sympatię niesfornego Kazika? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani"!
 • Sześć razy córka S4

 • Dr Pryszczylla S02

 • Cała prawda

  Gazowana szkodzi? Pić źródlaną czy mineralną? Z butelki czy z kranu? Tyle pytań, a chodzi przecież o zwykłą wodę. Wątpliwości rozwieje dla Was Karolina Głowacka, w trzecim odcinku „Całej prawdy”. Na początek Karolina wybierze się na zakupy, przyjrzeć się ofercie sklepów. To, że woda jest butelkowana, wcale nie znaczy, że jest mineralna i godna zakupu. Wraz z dietetyczką przeanalizujemy etykiety, zastanowimy się, jaka woda będzie najlepsza na co dzień. Dowiemy się też, czego szukać w wodzie, bo przecież nie tylko o H2O tu chodzi. Wodę butelkowaną poddamy surowej ocenie w laboratorium: czy aby nie zawiera konserwantów? Czy w otwartej kilka dni wcześniej butelce nie rozwijają się szkodliwe drobnoustroje? A przede wszystkim Karolina zabierze Was ze sobą do Grubej Kaśki, słynnego ujęcia wody dla stolicy. To największa tego typu studnia w Europie. Zwykle miejsce niedostępne, ale my zajrzymy wspólnie do jej serca, poznamy zaskakujących pracowników, takich jak... małże i bakterie. Wreszcie, sprawdzimy jakość kranówki w starej warszawskiej kamienicy. Bo... może to całe noszenie butelek z wodą ze sklepu do domu jest bez sensu? Włączcie telewizory, a przepadniecie wraz z Karoliną... jak kamień w wodę!
 • Idealna niania 3

  Basia i Robert wykładają w Wyższej Szkole Pożarniczej, a poza tym wychowują dwóch synów - 15-letniego Sebastiana oraz 5-letniego Frania. Sebastian jest nastolatkiem, przeżywa burzę hormonalną i bywa trudny do okiełznania. Z uwagi na to, że między chłopcami jest 10 lat różnicy, żyją w dwóch różnych światach, chociaż jest coś, co ich łączy – są pasjonatami gier komputerowych. Franek jest spokojnym, grzecznym dzieckiem, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jeśli coś nie idzie po jego myśli, zamienia się w małego terrorystę. Potrafi się szybko obrazić, na szczęście równie szybko mu to przechodzi. Chłopiec jest bardzo związany z rodzicami, ponieważ spędzają wspólnie bardzo dużo czasu. Basia i Robert przyznają otwarcie, że chłopiec jest rozpieszczony. Bardzo częstym gościem w domu Basi i Roberta jest 8-letnia Lena – kuzynka chłopców. W związku z częstymi wyjazdami służbowymi rodziców dziewczynki, zdarza się, że Lena zostaje na dłuższy okres czasu, dlatego niania będzie musiała się zająć nie tylko młodszym Frankiem, ale również Leną. Basia i Robert szukali już kiedyś opiekunki, ale te poszukiwania spełzły na niczym. Według nich, idealna niania powinna mieć doświadczenie i pomysły na aktywne spędzanie czasu, powinna wyprzedać dzieci „ o krok”, ale jednocześnie nie być nadopiekuńcza. Szukają osoby cierpliwej, która nie będzie krzyczała a wychowywała dzieci poprzez zabawę. To bardzo wygórowane życzenia… Czy Basi i Robertowi uda się znaleźć idealną opiekunkę? Oglądajcie kolejny odcinek „Idealnej niani”
 • Idealna niania 3

  Magda i Michał wychowują 4-letnią Julkę i 2-letnie bliźniaki Antosia i Franka w sielskiej atmosferze wsi. Julka chodzi do przedszkola i jest małą księżniczką. Ma charakter i lubi stawiać na swoim. Antek i Franek są bardzo energiczni i ruchliwi, nie potrafią usiedzieć na miejscu. Antek jest histerykiem i złośnikiem. Franek jest bardziej ugodowy. To on pierwszy wyciąga rękę na zgodę, kiedy dochodzi do spięć między nim a bratem. Mimo to chłopcy świetnie się dogadują i – jak to bliźniacy - są bardzo zżyci. Gorzej wygląda relacja chłopców ze starszą siostrą. Wprawdzie Julka bardzo kocha swoich braci, ale często wybuchają między nimi kłótnie, a nawet bijatyki. Magda i Michał są bardzo wymagającymi rodzicami. Podstawą wychowania dzieci jest system kar i nagród. Zawsze trzymają wspólny front – nie podważają nawzajem swojego autorytetu. Magda planuje powrót do pracy, dlatego pilnie poszukiwana jest niania dla trójki urwisów. Rodzice mają co do niej duże wymagania; powinna być dziarską, młodą kobietą, osobą odpowiedzialną i stanowczą. Musi być też kreatywna, konsekwentna i elokwentna. Nie wchodzi w grę sadzanie dzieci na pół dnia przed telewizorem! Ponadto Magda nie wyobraża sobie, żeby ktoś obcy woził jej dzieci samochodem. Byłoby świetnie, gdyby niania sprzątała i odgrzewała dzieciom jedzenie. Pierwsze wizyty opiekunów i próby zostawienia dzieciaków pod ich opieką - kończą się porażką. Niezrażeni rodzice zdecydują się dać szansę kolejnym nianiom. Czy znajdą tą wymarzoną opiekunkę?
 • Idealna niania 3

  Zosia i Jarek są rodzicami 5-ciu uroczych dziewczynek: najstarsza ma 8 lat, najmłodsza 8 miesięcy. Cała rodzina tworzy bardzo zgrany team. Zosia skończyła studia na AWF-ie, otworzyła przewód doktorski, ale pojawienie się dzieci sprawiło, że zrezygnowała z kariery naukowej. Jarek prowadzi własną firmę i dużo pracuje, ale każdą wolną chwilę spędza z córkami. Ich ulubionym zajęciem jest … jazda terenowym samochodem. Relacja taty z dziewczynami jest wyjątkowa, są sobie bardzo bliscy. Marysia, jako najstarsza i najbardziej odpowiedzialna z sióstr, pomaga mamie opiekując się młodszymi. Najbardziej przyjaźni się z 2 lata młodszą Jadzią, z którą dzieli pokój. Jadzia jest nieśmiała i zamknięta w sobie. 5-letnia Janinka jest zaś bardzo otwartym i emocjonalnym dzieckiem. To ona prawi mamie najpiękniejsze komplementy. Anielka to mała gaduła i psotka, 8-miesięczna Frania zaś jest maskotką całej rodziny. Główna zasadą, jaką stosują rodzice wychowując 5 dziewczynek, jest zaufanie i pełna swoboda. Ten system sprawdza się; dziewczynki są bardzo samodzielne i zdyscyplinowane, opiekują się sobą nawzajem. Po wielu latach zajmowania się dziećmi Zosia postanowiła wrócić do pracy. Bardzo kocha swoje córki, ale jednocześnie tęskni za kontaktem z innymi ludźmi, dlatego ona i jej mąż postanowili znaleźć nianię dla swoich 5-ciu pociech. Najważniejsze, aby złapała ona dobry kontakt z dziewczynkami i żeby dzieci dobrze czuły się w jej towarzystwie. Nie chcieliby niani nadopiekuńczej, ponieważ dziewczynki są przyzwyczajone do pełnej swobody. Czy Zosi i Jarkowi uda się znaleźć odpowiednią opiekunkę dla pięciu córek? Przekonajcie się sami!
 • Idealna niania 3

  Kasia i Marek są rodzicami 6-letniego Piotrusia. Zawodowo obydwoje są związani z lotnictwem, które jest też ich ogromną pasją. Piotruś jest spokojnym i grzecznym dzieckiem, lubi spędzać czas z tatą; razem grają w piłkę i dużo jeżdżą na rowerze. Mimo, że Piotrek nie ma stałych obowiązków, to pomaga rodzicom w domu; sprząta, przygotowuje z mamą posiłki. Kasia i Marek ubolewają nad tym, jak bardzo syn lubi oglądać telewizję. Wolą rozwijać jego inne zainteresowania, np. sklejanie modeli samolotów. Rodzice starają się wychowywać syna bez systemu kar i nagród. Wolą dużo rozmawiać i być dla dziecka wzorem. Starają się być konsekwentni, ale nie zawsze im się to udaje. Ku irytacji Kasi, Marek czasem zmienia jej decyzję, albo nawet ją krytykuje przy Piotrku. Ale mimo wszystko są bardzo ciepłą i kochającą się rodziną. Ponieważ Piotrek w tym roku zaczyna szkołę i dojdą mu nowe obowiązki, rodzina musi zmienić plan dnia. Do tej pory chłopiec dużo czasu spędzał u dziadków. Teraz po szkole powinien w domu odrabiać lekcje. Kasia i Marek poszukują niani. Powinna to być osoba aktywna, która wolny czas będzie z Piotrkiem spędzać na zabawach rozwijających jego zainteresowania. Przede wszystkim chcą, aby niania nauczyła ich syna systematycznej pracy. Nie może tego jednak robić w sposób ostry – powinna mieć partnerską relację z Piotrkiem. Pierwsze spotkania z opiekunkami przyniosły duże rozczarowanie. Niezrażeni rodzice szukają jednak dalej idealnej opiekunki. Czy taką znajdą? Oglądajcie koniecznie kolejny odcinek „Idealnej niani”!
 • Niezły skład

  W 2. odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz skupi się na problemie pielęgnacji wymagającej skóry pod oczami. Czas na nową porcję kosmetyków, porad i rozwiązań problemów! Justyna Obolewicz zaprosiła do studia Edytę i Magdę. Dziewczyny od lat walczą z kłopotami ze skórą wokół oczu: cieniami, opuchlizną i obrzękami. Nasza prowadząca przeprowadzi z nimi wywiad i podpowie, jak mogą pozbyć się tych problemów. Sprawdzi też profesjonalnym sprzętem stan ich skóry i poprosi, żeby pielęgnowały ją konkretnymi gadżetami i kremami. Czy po kilku tygodniach wynik badania będzie inny, a skóra pod oczami świeża i młodsza? Justyna ma też dla was balsam, który poradzi sobie z (prawie) każdym problemem skóry, świetnie ją nawilży i okaże się niezastąpiony zwłaszcza jesienią i zimą. Nie zabraknie też, jak zawsze, fachowych porad naszej prowadzącej, która wiedzę o składzie kosmetyków ma w małym palcu! A gościem odcinka będzie też dziennikarka Anna Kalczyńska, która podzieli się swoimi sposobami na pielęgnację skóry wokół oczu – sprawdzonymi, kiedy wstaje się bladym świtem do pracy.
 • Rachunki pod kontrolą

  W każdym odcinku programu "Rachunki pod kontrolą" poznamy rodziny, które potrzebują pomocy w zarządzaniu swoim budżetem domowym. Prowadząca program, Anna Richardson oraz zespół ekspertów podzielą się z widzami swoją wiedzą na temat oszczędzania na różnych płaszczyznach naszego życia. Drobne remonty domowe, gotowanie, uroda i styl życia, to tylko kilka sfer, w których nasi bohaterowie spróbują ograniczyć swoje wydatki. Jak trzymać nasze rachunki pod kontrolą? Jak ugotować smaczny, zdrowy i niedrogi obiad? Jak samemu i małym kosztem wykonać drobny remont łazienki? Okazuje się, że te i wiele innych finansowych patentów, które usłyszymy w programie, pozwolą zaoszczędzić naszym bohaterom niemałą sumkę.
 • Dr Pryszczylla S02

 • Dr Pryszczylla S02

 • wieczór
 • TRWA

  Wiza na miłość 6

  Korzystając z wyjątkowej 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, cztery osoby po raz pierwszy udadzą się do Stanów Zjednoczonych, aby spotkać się ze swoimi zagranicznymi narzeczonymi. Jeśli pary nie zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego przed wygaśnięciem wizy, narzeczeni będa musieli wrócić do swoich domów osobno.
 • Idealna niania 3

  Basia i Robert wykładają w Wyższej Szkole Pożarniczej, a poza tym wychowują dwóch synów - 15-letniego Sebastiana oraz 5-letniego Frania. Sebastian jest nastolatkiem, przeżywa burzę hormonalną i bywa trudny do okiełznania. Z uwagi na to, że między chłopcami jest 10 lat różnicy, żyją w dwóch różnych światach, chociaż jest coś, co ich łączy – są pasjonatami gier komputerowych. Franek jest spokojnym, grzecznym dzieckiem, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jeśli coś nie idzie po jego myśli, zamienia się w małego terrorystę. Potrafi się szybko obrazić, na szczęście równie szybko mu to przechodzi. Chłopiec jest bardzo związany z rodzicami, ponieważ spędzają wspólnie bardzo dużo czasu. Basia i Robert przyznają otwarcie, że chłopiec jest rozpieszczony. Bardzo częstym gościem w domu Basi i Roberta jest 8-letnia Lena – kuzynka chłopców. W związku z częstymi wyjazdami służbowymi rodziców dziewczynki, zdarza się, że Lena zostaje na dłuższy okres czasu, dlatego niania będzie musiała się zająć nie tylko młodszym Frankiem, ale również Leną. Basia i Robert szukali już kiedyś opiekunki, ale te poszukiwania spełzły na niczym. Według nich, idealna niania powinna mieć doświadczenie i pomysły na aktywne spędzanie czasu, powinna wyprzedać dzieci „ o krok”, ale jednocześnie nie być nadopiekuńcza. Szukają osoby cierpliwej, która nie będzie krzyczała a wychowywała dzieci poprzez zabawę. To bardzo wygórowane życzenia… Czy Basi i Robertowi uda się znaleźć idealną opiekunkę? Oglądajcie kolejny odcinek „Idealnej niani”
 • Mój gruby trener 2

  Trenerzy personalni z chęcią dają swoim podopiecznym wskazówki i plany ćwiczeń. Ale co zrobiliby, gdyby sami musieli zrzucać zbędne kilogramy? Przez okres czterech miesięcy przerwą treningi i przejdą na dietę typową dla Amerykanów z nadwagą. Każde z nich zaskoczy potem swoich klientów i razem rozpoczną program odchudzania. Czy uda im się pozbyć nadmiarowych kilogramów?
 • Historie wielkiej wagi S08

 • In vitro. Nauka czy cud? 2

  Małgorzata Rozenek-Majdan – mama trzech synów poczętych dzięki metodzie In Vitro, zaprasza na „In Vitro. Nauka, czy cud”. To kolejna już, tym razem serialowa odsłona cyklu o ludziach, którzy mimo trudności i problemów, marzą o tym, by być rodzicami. To także historia lekarzy, którzy z pomocą nauki pomagają to marzenie spełnić. Małgorzata Rozenek-Majdan będzie towarzyszyła bohaterom serii w tych najszczęśliwszych, ale też i najtrudniejszych chwilach, na każdym z etapów procedury. Problem niepłodności dotyczy milionów Polaków. Pary, które razem z nami zadają sobie pytanie, czy ta metoda leczenia niepłodności jest tylko nauką czy też cudem, zdecydowały się podjąć emocjonujące wyzwanie. Przez kilkanaście miesięcy walczyły o to, aby usłyszeć pierwszy krzyk swojego upragnionego dziecka. Ilu z nich się to uda?
 • Moje koszmarne stopy S1

  Pacjenci Brada Schaeffera i Ebonie Vincent borykają się z bolesnymi i niekiedy wstydliwymi schorzeniami swoich stóp. Po pomoc zgłaszają się osoby z haluksami, infekcjami grzybicznymi, a nawet z nieprzyjemnym zapachem stóp. Doświadczeni lekarze przeprowadzą operacje chirurgiczne i zabiegi, które raz na zawsze odmienią życie i zdrowie pacjentów.
 • Nie do uwierzenia! 4

  Dwie pary nóg Mieszkający w Indiach Arun ma cztery nogi. Druga para wyrasta mu z pleców. Mężczyzna jedzie do Delhi na operację. Czy lekarze będą w stanie mu pomóc? Jak zareaguje jego rodzina?
 • Obcy wewnątrz nas 4

  Śmierć za granicą Młoda kobieta podczas wycieczki do Burkina Faso nagle dostaje torsji i biegunki. Czy znajdzie odpowiednią pomoc medyczną, zanim będzie za późno?
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
 • W sieci kłamstw 5

 • Bez recepty extra

dalej
Zobacz program innych kanałów: