Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Wychować i nie zwariować

  Nie ma ani perfekcyjnych rodziców, ani idealnych dzieci. Każda rodzina boryka się z mniejszymi lub większymi trudnościami jakie niesie dzieciństwo. Często drobny problem urasta do rangi sytuacji niemożliwej do rozwiązania, a szukanie gotowych recept w Internecie zazwyczaj tylko pogarsza sprawę. Nie mówiąc już o bezcennych radach teściowych, babć i cioć. Paulina Krupińska, świeżo upieczona mama i absolwentka pedagogiki wraz ze znanym pediatrą Pawłem Grzesiowskim zrobią wszystko, żeby dobrze poznać wybraną rodzinę i pomóc jej odnaleźć się w trudnej sytuacji. Wspólnie prześledzą jej zwyczaje oraz nawyki. Porozmawiają ze wszystkimi domownikami. Spędzą dużo czasu z najmłodszymi pociechami. Na koniec przedstawią swoje wnioski oraz „receptę” na dręczące rodzinę problemy. Odpowiedzą także na wszystkie nurtujące pytania, które dręczą rodziców. Czy dzięki temu opiekunowie odzyskają wreszcie spokój i razem z dziećmi zaczną się cieszyć życiem rodzinnym?
 • Rodzice pod ostrzałem

  W programie poznajemy dwoje rodziców o zupełnie przeciwnym stylu wychowania. Przez trzy dni rodzice spotykają się, aby porównać i ocenić metody wychowywania dzieci przez innych. Eko-mama czy pracujący tata, która z metod wychowawczych zainspiruje lub zaskoczy widzów? Ten emocjonalny program pokazuje różne sposoby wychowywania dzieci w czasach współczesnych. Czy śledząc różne podejścia do rodzicielstwa, widzowie zmienią zdanie lub potwierdzą własne opinie?
 • Surowi rodzice

  Rodzice nie są w stanie poradzić sobie z dojrzewającymi dziećmi, a nastolatki mają dość swoich „starych”. Napięcie między nimi cały czas rośnie. Do akcji wkraczają „Surowi rodzice”. Czy wyjazd zbuntowanych podopiecznych do „rodziny z zasadami” może uratować sytuację? Zobacz jakie sposoby na niepokorne małolaty mają „Surowi rodzice”. W reality show dwoje nastolatków sprawiających duże problemy wychowawcze wyjedzie na drugi koniec Polski i zamieszka u innych opiekunów. To nie będą udane wakacje z dala od własnych rodziców. Nastolatki staną się pełnoprawnymi członkami nowej rodziny. Nie ominą ich codzienne obowiązki i opieka nad młodszym rodzeństwem. Bezwzględnie muszą dostosować się do reguł panujących w tymczasowym domu. Nie będzie łatwo! Ciągłe spięcia, kłótnie, wrzaski i trzaskanie drzwiami. „Surowi rodzice” muszą znaleźć różne sposoby na poskromienie rozkapryszonych nastolatków. W trakcie wyjazdu każdy małolat dostanie przejmujący list od swoich prawdziwych opiekunów. Czy aby na pewno tygodniowy pobyt u „Surowych rodziców” zmieni życie zbuntowanych nastolatków na dłużej, a ich rodzice wreszcie zaznają trochę spokoju?
 • Córka inna niż wszystkie 2

  Jazz dowiaduje się, że musi poddać się operacji, by uniknąć męskiego dojrzewania. Jeanette i Jazz postanawiają stawić czoła grupie anty-transseksualnej. Rodzina otrzymuje niepokojący telefon.
 • Uzdrowiciel

  Zobacz, jak żyje i pracuje Charlie Goldsmith - mężczyzna, który uzdrawia ludzi myślami.
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Eks-tra zmiana

  Ania to kolejna bohaterka, z którą spotka się Agata Młynarska. Ania całe życie spędziła z jednym mężczyzną. Poznali się w szkole podstawowej. Zaczęli się spotykać, gdy Ania miała wtedy 17 lat. Rok później zamieszkali razem. Od tamtego czasu byli nierozłączni. Z czasem ich rodzina powiększyła się o syna Filipa. Ania była przekonana, że tworzą fajną, szczęśliwą rodzinę. Z czasem firma, którą prowadził jej mąż rozrosła się, wiązało się to z dużymi pieniędzmi. Jego styl życia bardzo się wtedy zmienił. Ania zauważyła, że przestała pasować do nowego życia swojego męża. Słyszała, że jest gruba, brzydka i nieatrakcyjna. Ania zaczęła w to wszystko wierzyć. O kryzys w ich małżeństwie zaczęła obwiniać siebie. Chciała się zmienić dla niego, ale nie udało się. W końcu pojawiła się inna kobieta. Mąż o tym, że odchodzi poinformował ją tuż przed wyjściem na spacer z psem. Zamknął drzwi i wyszedł. Ani właśnie wtedy zawalił się cały świat. Wszystko, w co wierzyła. Błagała swojego męża, żeby do niej wrócił. To jednak nigdy się nie stało. Po roku nieudanych prób wystąpiła o rozwód. Postanowiła zacząć nowe życie. Podjęła pierwszą w swoim życiu pracę - jest architektem - i poczuła, że może w końcu coś zacznie się w jej życiu układać. Pomyślała również, że być może spotkanie z Agatą Młynarską pomoże jej uwierzyć we własne siły i w swoją atrakcyjność. Choć Ania mieszka w wielkim i pięknym domu, nie ma tam kompletnie miejsca dla niej. Nie ma przestrzeni, w której mogłaby się poczuć swobodnie i móc w spokoju popracować. Na pomoc jak zwykle wyruszy architekt - Krzysztof Miruć. To on stworzy wnętrze, w którym Ania będzie mogła kreatywnie pomyśleć i realizować plan rozwoju swojej firmy. Eksperci od wyglądu zewnętrznego sprawią, że Ania w końcu poczuje się kobieca i atrakcyjna. Tę niezwykłą metamorfozę przyjdzie zobaczyć najbliższa przyjaciółka Ani Magda. A na końcu wyjątkowo – na Agatę Młynarską będzie czekała niespodzianka...
 • Sablewskiej sposób na...

  Iwona, 27-latka z Brzegu, ma wspaniałego męża, cudowną córeczkę i jest … niespełniona zawodowo. Mimo ukończonych 2 fakultetów z dziedzin prawa i administracji, nie jest poważnie traktowana na rynku pracy. Zauważyła prawidłowość; mimo szerokich kompetencji, przegrywa rozmowy kwalifikacyjne z zadbanymi, dobrze ubranymi, pewnymi siebie kobietami. Problemy z poczuciem własnej wartości zaczęły się 4 lata temu, kiedy Iwona poroniła pierwszą ciążę. Kiedy wreszcie urodziła zdrową córeczkę, macierzyństwo pochłonęło ją bez reszty. Na urlopie wychowawczym kobieta zaniedbała siebie i swoje stosunki z mężem. Przytyła, nabawiła się kompleksów, a jej szafę zdominowały szarobure, bezkształtne ubrania. Zmiana stylu życia z pomocą Mai Sablewskiej może się udać, ale nie musi. Wszystko zależy od motywacji i momentu, w którym znajduje się bohaterka. Autorka programu zada Iwonie bardzo trudne i boleśnie szczere pytanie: „jeśli Ty siebie nie traktujesz poważnie, to jak inni mają Cię traktować poważnie?” Iwona kompletnie nie akceptowała swojej nadwagi po ciąży, ale nic nie robiła, żeby się jej pozbyć, źle się odżywiała, bardzo przytyła. Bohaterka miała 6 tygodni na pierwszy etap metamorfozy. Zmieniła całkowicie swój jadłospis. Zaczęła regularnie ćwiczyć pod okiem trenera, ale też w domu i w „prywatnej” siłowni, którą rodzice stworzyli dla niej w swoim garażu. Iwona schudła prawie 4 kg, ale przy jej wzroście 159 cm, to bardzo widoczna zmiana. Otyłość na brzuchu, która została jej po ciąży, prawie zniknęła. Maja Sablewska wskazała uczestniczce drogę, jeśli chodzi o styl ubierania się w sytuacjach zawodowych. Formalne stroje nie muszą być nudne. Autorka programu postawiła na bezpieczne kolory: biel i czerń oraz zaproponowała fasony, podkreślające atuty Iwony. Finał odcinka jest tak naprawdę początkiem nowego życia naszej bohaterki. Iwona jest zachwycona, wzruszona i wręcz onieśmielona swoim nowym wizerunkiem. Patrząc w lustro zobaczyła kobietę, która może zdobywać świat.
 • Sablewskiej sposób na...

  Justyna jest zawodowym żołnierzem. W pracy i w życiu to twarda babka, ale tylko na zewnątrz. W środku - to krucha istotka, która, mimo, że nauczyła się stawiać czoła przeciwnościom losu, wciąż szuka miłości. Bohaterka zwróciła się z prośbą o pomoc do Mai, ponieważ ma problem z akceptacją swojego ciała. Życie jej się nie poukładało, ma wspaniałą siedemnastoletnią córkę, dla której nauczyła się być matką i ojcem w jednym, ale nie chce być dłużej samotna. Podczas rozmowy autorka programu podaje Justynie prostą receptę na samotność – „Tylko wtedy, kiedy dbasz o siebie, wyślesz sygnał do mężczyzn, że jesteś gotowa na miłość.” Maja Sablewska razem ze swoim zespołem rozpoczyna pracę nad zmianą stylu życia bohaterki. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów Justyna musi zmienić dietę; z ciężkich smażonych potraw przejść na gotowane na parze. Do tego ciężki trening, który teoretycznie nie jest jej straszny, bo jako żołnierz ma wysoką sprawność, jednak rzeczywistość codziennych ćwiczeń weryfikuje ocenę sytuacji. Ostatni etap zmian, to zmiana myślenia. Bycie panią podporucznik, czy praca w mundurze dają Justynie podświadome przyzwolenie na bycie „babochłopem.” Sama je sobie zresztą dała, bo „babochłop” stał się jej tarczą. Maja wysyła żołnierkę na zajęcia z kobiecości, ponieważ chce, aby Justyna pozwoliła sobie być delikatną. Kobiecość sama w sobie jest tarczą, tylko trzeba ją umiejętnie wykorzystać. Podczas pracy z modą okazuje się, że Justyna ma świetną sylwetkę, ale ponieważ wstydziła się sama siebie, to nigdy nie podkreślała strojem swoich atutów. Maja ubrała ją tak, że bohaterka sama siebie nie poznaje w lustrze. Wystarczą proste triki, żeby pokazać piękną, wąską talię, a z pozornie za dużych bioder zrobić ponętną zaletę. Po kilku tygodniach i kilku kilogramach mniej Justyna nabrała pewności siebie, uwolniła swoją kobiecość z munduru konwenansów i … pojawił się nawet jakiś ciekawy mężczyzna. Trzymamy kciuki!
 • Bajeczna przemiana

  Przez lata, Chiara chowała się w wirtualnym świecie. Teraz chce odzyskać swoje życie. Z pomocą przyjdzie jej Carla. Wraz z zespołem specjalistów pokaże jak Chiara powinna się ubierać, malować oraz jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać aby osiągnąć wymarzona figurę.
 • Raport Life

 • Tajemnice salonów piękności

  Każda z nas lubi czasem „skoczyć” do fryzjera, kosmetyczki czy manicurzystki. Siedząc wygodnie na fotelu i poddając się zabiegom upiększającym rzadko zastanawiamy się, jak naprawdę funkcjonuje czysty i elegancki „na zewnątrz” salon. Kto w nim pracuje, na jakiej zasadzie „werbuje się” nowych pracowników, jakie mają doświadczenie i przygotowanie do wykonywania zawodu? Jakie standardy obowiązują, jeśli chodzi o czyszczenie i odkażanie sprzętu? Skąd pochodzą lakiery, kremy, szampony? Nie skończył się przypadkiem ich termin przydatności do użycia? „Czasami warto nie wiedzieć” – taki podtytuł mógłby mieć nasz program… Wrażliwych i obrzydliwych z góry przepraszamy! Jeśli jednak ciekawią was odpowiedzi na wszystkie postawiony pytania – rozwiejemy Wasze wątpliwości! Zapraszamy!
 • Życie bez wstydu 4

  Czasami nawet niewinne żarty mogą przerodzić się w prawdziwą tragedię. Najlepiej wie o tym Oktawian, dla którego zabawa z groźnym psem skończyła się utratą czubka nosa. Niecodzienny przeszczep skóry z czoła, któremu został poddany mężczyzna i drastyczna zmiana wyglądu spowodowały, że nieśmiały dotąd chłopak jeszcze bardziej zamknął się w sobie. Zaciekawione spojrzenia obcych ludzi i niesmaczne żarty, będące codziennością Oktawiana, sprawiły, że dziś mimo traumy, mężczyzna znów lepiej dogaduje się ze zwierzętami niż z nowo poznanymi ludźmi. Z badań wynika, że blisko 35 % kobiet cierpi z powodu nadmiernego owłosienia. Wśród nich jest Justyna, u której czarne, grube, gęste włosy pokrywają niemal każdy skrawek ciała. Codzienne, żmudne golenie, od 13 lat na stałe wpisane w grafik dziewczyny spowodowało, że żyletki stały się nieodłącznym elementem nie tylko wyposażenia jej torebki, ale też całego życia. Wstyd i obrzydzenie do swojego ciała doprowadziły Justynę do obsesji, która niemal zrujnowała jej życie rodzinne. Dziś, po zażegnaniu małżeńskiego kryzysu, kobieta nadal walczy, tym razem o swój wygląd, za którym kryje się coś więcej - pewność siebie i szczęście jej rodziny. Choć okres dojrzewania ma już dawno za sobą, 25-letni Sebastian nadal zmaga się z oszpecającym jego ciało młodzieńczym trądzikiem. O ile większość wyprysków mężczyzna jest w stanie ukryć pod ubraniem, o tyle jego twarz stale jest obiektem niezdrowych obserwacji i komentarzy ze strony obcych ludzi. Choć na co dzień Sebastian wydaje się być twardy (jest przecież zawodowym żołnierzem), to w głębi duszy pragnie, aby jego 11-letni koszmar wreszcie dobiegł końca, szczególnie że w planach ma zbliżający się wielkimi krokami ślub, na którym chciałby wreszcie wyglądać jak 100-procentowy, zdrowy facet.
 • Życie bez wstydu 4

  Bez wątpienia, piłka ręczna znajduje się w czołówce najbardziej urazowych sportów zespołowych. To właśnie w tej dyscyplinie zawodnicy wyjątkowo często narażeni są na bolesne otarcia, upadki i zderzenia z nacierającymi rywalami. Jedno z takich bliskich i nieprzyjemnych spotkań, podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, zaliczyła rozgrywająca Reprezentacji Polski - Kinga Achruk. Inauguracyjny, ciężki mecz z Kubankami pozostawił trwały ślad w postaci szpecącego rozcięcia na policzku naszej zawodniczki. Dziś, po 9 miesiącach od feralnego pojedynku, twarda i zmotywowana szczypiornistka przenosi się na boisko lekarzy z Kliniki Ambroziak, którzy wykorzystując nowoczesne metody leczenia, postarają się przywrócić Kindze dawny wygląd. Jak wynika ze statystyk, aż 59 procent Polek chętnie poddałoby się zabiegowi, który poprawiłby wygląd ich piersi. Ania, kolejna bohaterka „Życia bez Wstydu” nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Jednak w tym przypadku sama drobna poprawa biustu nie wchodzi w grę. Życie Ani wymaga całkowitej rewolucji, która zmieni nie tylko rozmiar jej biustonosza z miseczki zero, ale przede wszystkim przywróci wiarę w siebie, niezbędną w codziennej walce z chorobą synka. Czy operacja, która do niedawana była wyłącznie w sferze marzeń Ani, pozwoli jej pozbyć się traumy pielęgnowanej przez lata?
 • Urodzie na ratunek 2

 • wieczór
 • Modny profil

 • Wirus - niewidzialny zabójca

 • Uzdrowiciel

  Zobacz, jak żyje i pracuje Charlie Goldsmith - mężczyzna, który uzdrawia ludzi myślami.
 • TRWA

  Medyczne hity i kity

 • Medyczne hity i kity

 • Sekrety lekarzy 3

  Piąty odcinek „Sekretów Lekarzy” to nieoczekiwane zwroty i… powroty. Poznacie dalszy ciąg historii 23-letniego Kamila, który dwa lata temu przeszedł pierwszy etap skomplikowanej operacji usunięcia ogromnej, rujnującej jego życie narośli na nodze. Sukces pierwszego zabiegu i obietnica złożona przez chirurgów, zaowocowały decyzją o drugiej operacji, podczas której lekarze planują raz na zawsze rozprawić się z wciąż rozrastającym się „wrogiem”. Pomimo dużego ryzyka jakie niesie za sobą chirurgiczne cięcie, zarówno Kamil, jak i duet polsko-włoskich lekarzy, są zdecydowani na radykalne ruchy. W tym przypadku nie ma miejsca na sentymenty, jak również na nieuwagę, gdyż nawet najmniejszy błąd, dla pacjenta może skończyć się tragicznie… Z kolei o szczęście swojego 13-letniego syna Michała postanowiła zawalczyć Anna, która marzy, aby na twarzy chłopca pojawił się, nieobecny od wielu lat uśmiech. Wszystko przez asymetryczne, odstające uszy, będące znakiem rozpoznawczym i największym powodem do wstydu dla chłopca. Szykany ze strony rówieśników, ironiczne uśmiechy, a także porównania do dwóch przystojnych braci spowodowały, że po całym dniu jedynym marzeniem Michała są chwile spędzone w odosobnieniu. Jedynym pozytywnym aspektem całej sytuacji wydaje się być kolarstwo - pasja 13-latka, dzięki której swój kompleks może ukryć pod sportowym kaskiem.
 • Poród z zaskoczenia

 • Nietypowe ciąże 2

 • Wiza na miłość 5

 • Nie do uwierzenia! S3

  Dziewczynka rodzi się z nie do końca wykształconą twarzą. Niemowlak ma głowę o kształtach ufoludka. Czteroletnie dziecko waży 66 kg. Beznogi gimnastyk prezentuje swoje wyczyny.
 • Wzrost ponad miarę 2

 • Szpital

  Dr Dominika Gajda zajmuje się 35-letnią Agatą Bielską, która gorzej się poczuła podczas obiadu ze swoim byłym mężem. Byli małżonkowie rozwiedli się 9 lat temu. Od jakiegoś czasu znów się spotykają i ze sobą sypiają, mimo, że mężczyzna ma narzeczoną, z którą planuje ślub. Tymczasem do szpitala zgłasza się 16-letni Filip Migacz. Chłopak jest po przeszczepie nerki i przestraszył się, kiedy nagle źle się poczuł i zaczął gorączkować. Zajmuje się nim dr Piotr Wójtowicz, który zna pacjenta, bo asystował przy przeszczepie jego nerki. Do szpitala przyjeżdża narzeczona Macieja Lesiaka – byłego męża Agaty Bielskiej. Kobieta podejrzewała, że mężczyzna ją zdradza, dlatego go śledziła. W międzyczasie okazuje się, że pacjentka jest w ciąży pozamacicznej, którą trzeba jak najszybciej usunąć, bo zagraża jej życiu. Do byłego męża dociera, że bardzo kocha byłą żonę… Filip Migacz od dziecka cierpiał na wrodzoną niewydolność nerek i dużo czasu przebywał w szpitalu. Po przeszczepie jego życie bardzo się zmieniło. W końcu mógł żyć jak normalny nastolatek. Poznał dziewczynę i zakochał się w niej. Wkrótce okazuje się, że stan chłopaka pogorszył się, bo przestał brać leki immunosupresyjne. Czuł się po nich źle, miał problemy z cerą i wypadaniem włosów. Przez to teraz jego nowa nerka źle pracuje a organizm może odrzucić przeszczep…
 • Powietrzna karetka 2

dalej
Zobacz program innych kanałów: