Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Dorota Zawadzka. Do tablicy

  Drżyjcie! Dorota Zawadzka rozprawia się z systemem polskiego szkolnictwa. Zadaje trudne i niewygodne pytania. Wzywa do tablicy dyrektorów szkół, rodziców i uczniów.
 • TRWA

  Kiedy dzieci mają dzieci

  W programie przyjrzymy się jak wygląda podróż kilku nastoletnich par przez rodzicielstwo w młodym wieku. Nastolatkowie w oczekiwaniu na przyjście na świat pierwszego dziecka próbują sobie ułożyć relacje z rodzicami i swoimi partnerami.
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Matka w ciaży, córka w ciąży

 • Sześć razy córka 3

 • Życie bez wstydu 2

  Wybuch piecyka gazowego zniszczył Dorocie życie. Od czasu wypadku panicznie boi się ognia. Kobieta doszywa sobie do wszystkich bluzek dłuższe rękawy, żeby zatrzeć ślady i pamięć o tamtym feralnym dniu. Jedenastoletnia Kamila pyta swoją mamę: po co mnie taką urodziłaś?! Dla matki nie ma nic gorszego, niż patrzeć na cierpienie dziecka. Ale każdego dnia patrzy i gorąco wierzy, że wkrótce Kamila będzie wyglądała jak inne dzieci. Jolanta, boi się najgorszego… nie chce usłyszeć od lekarzy, że znamiona, które pojawiły się na jej plecach to rak. Zrozpaczona przed konsultacją mówi: „Przecież ja mam, dla kogo żyć!”. Zapraszamy Was na kolejny odcinek „Życia bez wstydu”.
 • Gwiazdy na tacy

  Program Gwiazdy na tacy to wizyty u gwiazd, które opowiadają o tajemnicach swego dobrego wyglądu i samopoczucia. Prowadzi Beata Sadowska.
 • Idealna niania 5

  W domu pod Warszawą mieszkają Magda i Krzysztof, młodzi rodzice wychowujący dwie dziewczynki: 6-letnią Igę i niespełna 2-letnią Różę. Rodzice mówią o starszej z córek, że jest „typem obserwatora” i potrzebuje czasu, by oswoić się z nowymi osobami, natomiast o młodszej, że ma duży temperament, poczucie humoru i potrafi postawić na swoim. Ponieważ Magdzie kończy się urlop wychowawczy i chciałaby wrócić do pracy, wspólnie z Krzysztofem zdecydowali o konieczności znalezienia opiekunki dla swoich dzieci. Idealna niania powinna zaprzyjaźnić się z dziewczynkami i potrafić wyczuć ich potrzeby. Rodzice rozpoczęli poszukiwania od zamieszczenia ogłoszenia w Internecie, na które odpowiedziały 27-letnia Joanna, doświadczona w opiece nad dziećmi oraz 25-letnia Kasia, studentka pedagogiki, która zrobiła na mamie dziewczynek bardzo dobre wrażenie zamiłowaniem do literatury dziecięcej. Niestety dni próbne dobitnie pokazały, że obydwie kandydatki są niegodne zaufania... Magda i Krzysztof postanowili więc rozpocząć poszukiwania niani od początku. Na kolejne ogłoszenie odpowiedzieli: 26-letni Tymoteusz, którego niecodzienny wygląd i specyficzne podejście do opieki nad dziećmi nieco odstraszyły rodziców oraz 21-letnia Weronika, która zrobiła na rodzicach dobre wrażenie swoim doświadczeniem i spokojnym usposobieniem. Czy 21-letnia dziewczyna sprawdzi się na dniu próbnym i zostanie opiekunką dla Igi i Rózi, czy też okaże się kolejną osobą, która nigdy nie powinna pracować z dziećmi? Przekonajcie się sami oglądając najnowszy odcinek "Idealnej niani"!
 • Idealna niania 5

  Nieopodal Warszawy mieszkają Emilia i Karol, młode małżeństwo wychowujące 2-letnią Wiktorię. Mama mówi o swojej córce, że jest otwartą, ciekawą świata dziewczynką, której „wszędzie jest pełno”. Rodzicom brakuje tylko idealnej niani... Na pierwsze rozmowy zgłosili się: 27-letni Paweł, który zrobił na Emilii dobre wrażenie profesjonalnym podejściem do opieki nad dziećmi oraz 30-letnia Marzena, absolwentka pedagogiki, której doświadczenie, otwartość i nastawienie do pracy spodobały się obojgu rodzicom. I to właśnie ją małżeństwo zdecydowało się zaprosić na dzień próbny. Kobieta zajmowała się Wiktorią be zarzutu i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jej cięty język... Gdy Marzena zaczęła obrażać Emilię i Karola w obecności ich dziecka, postanowili natychmiast zrezygnować z jej usług. Kolejny kandydat - Paweł złapał dobry kontakt z Wiktorią, ale po dłuższej chwili okazało się, że chłopak przyniósł ze sobą... erotyczne akcesoria, którymi zaczął się bawić w łazience! I on został szybko wyproszony przez rodziców. Po dwóch bardzo nieudanych dniach próbnych Emilia i Karol postanowili zorganizować ostatni casting na nianię. Tym razem w ich domu pojawili się: 26-letnia Weronika, która choć deklarowała duże doświadczenie w opiece nad dziećmi, w rzeczywistości nie potrafiła nawet ugotować kaszki oraz 42-letnia Elżbieta, która zrobiła na rodzicach dobre wrażenie swoim doświadczeniem i spokojnym usposobieniem – i to właśnie ją rodzice postanowili zaprosić na dzień próbny. Czy 42-letnia kobieta zostanie opiekunką dla 2-letniej Wiktorii, czy też okaże się kolejną osobą, która nigdy nie powinna pracować z dziećmi? Przekonajcie się sami oglądając najnowszy odcinek "Idealnej niani"!
 • Sablewskiej sposób na modę 9

  Najodważniejsza kobieta tej edycji!- tymi słowami została okrzyknięta przez Maję kolejna bohaterka programu. Agnieszka urodziła się bez prawego przedramienia. Mimo tego ani nie zachowuje się, ani nie uważa siebie za osobę niepełnosprawną. Samodzielnie wykonuje wszystkie obowiązki domowe i pracuje. Ponadto od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Patrykiem, który pomaga jej wychowywać nastoletniego syna z poprzedniego związku. Agnieszka zgłosiła się do programu Mai nie dlatego, aby wzbudzić w innych łzy współczucia, ale udowodnić, że jej „niepełnosprawność” w niczym jej nie ogranicza. Już na pierwszym spotkaniu w studio, Agnieszka pokazuje jak bardzo jest samodzielna. Kiedy Maja rozmawia z Patrykiem, bohaterka sprawnie prezentuje wnętrze swojej walizki. Maja szybko komentuje jej garderobę: Aga ma wiele nieprzemyślanych ubrań a najbardziej Mai nie podobają się t-shirty z niekoniecznie modnymi printami...... Prowadząca mocno się zdziwi, kiedy po przekopaniu tony ubrań, nie znajdzie tam zwykłej białej bluzki! Maja wie, że jej bohaterka nie lubi, gdy ktoś dostrzega jej niepełnosprawność. Dlatego też proponuje jej ubrania, które skutecznie odwrócą od jej krótszego przedramienia uwagę. W półfinałach przygotuje m.in. marynarkę z rozszerzanymi rękawami czy sweter ze spiętymi za pomocą agrafek rękawami. W tym odcinku Maja pokaże również, ze dzwony wracają do mody! Oprócz modowych patentów Aga dowie się jak w łatwy i szybki sposób może samodzielnie zmieniać długość swoich włosów. W wielkim finale Maja postawi na czerń w eleganckim wydaniu. Jak Agnieszka zareaguje na swoje nowe odbicie w lustrze?
 • Sablewskiej sposób na modę 5

  Każdy odcinek programu "Sablewskiej sposób na modę" jest wyjątkowy. Tym razem do Mai zgłosiły się siostry, trzydziestopięcioletnia Basia i trzydziestoletnia Agata. Jak opowiadają, oglądały sobie program przy winku, Basia wysłała SMSa, a Agata, trochę bardziej nieśmiała siostra, śmiała się, że Baśka się nie dostanie, bo nie ma traumatycznej przeszłości, wręcz odwrotnie wszystko jej się cudownie układa. Ku ogromnemu zaskoczeniu Agaty, szczęśliwa Baśka się dostała i na dodatek, wzięła siostrę ze sobą. Takiego duetu Sablewska się nie spodziewała! Nie może jednak rozdzielić związku spojonego piękną, bezinteresowną, siostrzaną miłością. Siostry mają iście góralski temperament, niewyparzony język i urodę tylko do podrasowania. Trafiły do programu pod wpływem impulsu, bo w natłoku codziennych obowiązków, zupełnie zapomniały o sobie. Chcą, żeby Maja pomogła im odzyskać kobiecość i seksapil. Mają też swoje kompleksy. Basia chce się pozbyć przytłaczającego makijażu permanentnego brwi. Agata musi zrobić porządek ze swoimi zębami, bo wstydzi się uśmiechać. Siostry mają wielkie serca i niespożytą energię. Tak barwne osobowości potrzebowały tylko odpowiedniej oprawy. Autorka programu pokazała im kierunki w jakich powinny iść ich stylizacje. Siostry mają zupełnie różne sylwetki, nie powinny kopiować, ale indywidualizować swoje ubrania. Bohaterki pochodzą z kochającej się wielodzietnej rodziny, mają sześcioro rodzeństwa i chcą złamać stereotyp, że duże rodziny to patologia. W finale uda im się to doskonale. Maja szykuje niespodziankę. Nie ma lepszego miejsca na taką scenę niż teatr – we foyer na odmienione Basię i Agatę czeka cały autokar członków w najbliższej rodziny…
 • Beauty ekspert 2

  ŚNIEŻNOBIAŁY UŚMIECH I ZADBANE USTA Która z nas nie marzy o pięknym uśmiechu? Nasze prowadzące pokażą, jak to marzenie spełnić! Ula Chincz odwiedzi gabinet ortodontyczny, by zobaczyć, jak i za ile, możemy wyprostować zęby. Lidia Piechota przetestuje wybielające nici dentystyczne oraz czarną jak węgiel... pastę do zębów. Będzie też gadżet dla mam i ich pociech czyli kolorowe korale na ząbkowanie. Podamy też prosty przepis na śnieżnobiały uśmiech i świeży oddech. A gdy już poznamy sposoby na piękne i zdrowe zęby, Lidia Piechota sprawdzi, jak wypielęgnować usta za pomocą kolorowej maseczki w żelu i peelingującej pomadki. Nie możecie tego przegapić!
 • Eks-tra zmiana 2

  W pierwszym odcinku nowego sezonu „Eks-tra zmiany” poznamy niezwykłą historię sióstr, których małżeństwa, jak same mówią, rozbiły się o butelkę. Bohaterką programu będzie 40 – letnia Emilia, która zdobyła się na odwagę, by odejść od męża-alkoholika. Niewiele wcześniej decyzję o rozwodzie podjęła jej sześć lat młodsza siostra, Justyna. Kobiety były dla siebie największym wsparciem, kiedy okazało się, że ich mężowie większa miłością niż je – obdarzyli alkohol. Choć trudne przejścia pozostawiły za sobą, nadszedł czas, by zadbały o swoją kobiecość. Emilia od dawna marzyła o tym, by odmienić swój „babciny” styl i nauczyć się sztuki makijażu. Wraz ze stylistką ponownie odkryła w sobie kobiecy pazur, a nowego, seksownego wizerunku dopełniła modna fryzura i… równie oszałamiająca metamorfoza jej siostry. Krzysztof Miruć, specjalista od wnętrzarskich zadań specjalnych, zamienił pokój Emilii w prawdziwy azyl, w którego eleganckich, stonowanych wnętrzach może odpocząć od roli mamy i poczuć się jak stuprocentowa kobieta. Emilia wyznała Agacie Młynarskiej, że w czasie metamorfozy poczuła się jak w bajce. Czas, by od tej pory w jej życiu zagościło trochę magii także na co dzień. Zapraszamy do obejrzenia poruszającej historii o kobiecej sile i siostrzanej miłości.
 • Modny profil

 • Ogród Marthy Stewart

  Martha Stewart, nazywana królową lifestyle’u, jest wzorem dla milionów osób na całym świecie. Teraz Amerykanka polskiego pochodzenia zaprosi widzów do… swojego ogrodu. Nauczymy się wszystkiego o roślinach oraz ich pielęgnacji w prawdziwie gwiazdorskim towarzystwie! W programie zobaczymy m.in. Snoop Dogga, Lupitę Nyong’o, Hailey Bieber czy Richarda Gere’a! W tym roku więcej czasu spędzamy w domach i mamy go również odrobinę więcej na zajmowanie się swoimi ogrodami, tarasami i balkonami. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, Martha nadchodzi z pomocą! Nowa seria to zbiór praktycznych rad i wskazówek! W każdym odcinku prowadząca wraz z ogrodnikiem Ryanem McCallisterem pokaże m.in. jak zasadzić drzewka, zbudować płot czy własnoręcznie zrobić krzesełka z drewna. Gościnnie pojawią się również gwiazdy z pierwszych stron gazet, które zgłoszą się do Marthy z prośbą o ogrodniczą pomoc! Będzie to zwyciężczyni Oscara Lupita Nyong’o, aktor Richard Gere, Antoni Porowski, modelka Hailey Bieber, muzyk Snoop Dogg, Sunny Hostin, Daniel Boulod oraz Jay Leno.
 • Dr Pryszczylla

 • Wiza na miłość 3

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • wieczór
 • Życie bez wstydu 2

  "Jestem wybrykiem natury, jak jakieś monstrum" - tak mówi o sobie Mariusz. Szalę goryczy przelała sytuacja, w której sześcioletnia córka stanęła w jego obronie, mówiąc „Mój tatuś nie ma cycków, jest po prostu chory!". Kalina do dzisiaj wspomina jak wypychała sobie stanik watą, a nawet skarpetkami, wszystko po to, żeby ukryć szpecący jej ciało defekt. „Nie czuję się kobietą, przecież nie wyglądam jak kobieta". Świat Karoliny zawalił się, gdy od swojej pierwszej wielkiej miłości usłyszała: "Nie będę z kimś, kto wygląda jak facet!". Czy dziewczyna odzyska wiarę w siebie i prawdziwe uczucie? Zapraszamy na kolejny odcinek „Życia bez wstydu”.
 • Szpital

  Pacjentką dr Eryka jest 38-latka, która dostała silnej reakcji alergicznej po zabiegu upiększającym, który wykonała w podejrzanym salonie. Towarzyszy jej przyjaciółka, Kinga Korta, znana z programu „Żony Holywood”, która przyleciała specjalnie na 20-lecie matury. Pacjentka rok temu rozwiodła się z mężem alkoholikiem. W trudnych chwilach Kinga była dla niej oparciem. Kobiety przyjaźnią się od czasów liceum. Wkrótce do szpitala przyjeżdża licealna miłość pacjentki. 38-latka jest zaskoczona wizytą swojego dawnego chłopaka. Kinga Korta nie jest z tego zadowolona, ponieważ uważa mężczyznę za podrywacza i nie chce, żeby kolejny raz skrzywdził jej przyjaciółkę. Kinga za wszelką cenę chce uchronić pacjentkę przed kolejnym rozczarowaniem. 9-letni pacjent dr Piotra uderzył głową w taflę wody po tym, jak skakał na główkę do jeziora. Matka pacjenta jest przerażona stanem syna i obwinia o wypadek swojego teścia, z którym mieszkają. Ojciec pacjenta nie interesuje się wychowaniem syna. To dziadek, były zawodowy żołnierz, chcąc nauczyć wnuka radzenia sobie ze strachem, namówił chłopca do skoku do wody. ODCINEK SPECJALNY SERIALU Z UDZIAŁEM KINGI KORTY, UCZESTNICZKI PROGRAMU ŻONY HOLLYWOOD
 • Historie Wielkiej Wagi - dalsze losy 4

  Seria niezwykle emocjonalnych spotkań z kobietami i mężczyznami, którzy kontynuują swoją walkę z zagrażającą ich życiu nadwagą. Pod stałą opieką eksperta, dr. Nowa, wspólnie zrzucili już setki kilogramów. Kuracja jednak okazuje się nie być wcale taka prosta.
 • Moje ciało mnie przeraża 2

 • Obcy wewnątrz nas 5

  Zabójca z jeziora Pracownik budowlany doznaje urazu w głowę. Kilka dni później mężczyzna walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. W jego mózgu zachodzi tajemniczy proces.
 • Obcy wewnątrz nas 4

  Zjadają mnie robaki Nastolatek, który po odniesieniu poważnych obrażeń powoli powraca do zdrowia, nagle dostaje śmiercionośnej infekcji. Czy lekarze pomogą mu, zanim będzie za późno?
 • Obcy wewnątrz nas 4

  Święta z piekła rodem Mężczyzna z Wirginii odkrywa podczas świąt, że coś zjada mu serce. Czy będzie to jego ostatnie Boże Narodzenie z rodziną?
 • W sieci kłamstw 4

 • W sieci kłamstw 4

 • Szpital

  Pacjentką dr Eryka jest 38-latka, która dostała silnej reakcji alergicznej po zabiegu upiększającym, który wykonała w podejrzanym salonie. Towarzyszy jej przyjaciółka, Kinga Korta, znana z programu „Żony Holywood”, która przyleciała specjalnie na 20-lecie matury. Pacjentka rok temu rozwiodła się z mężem alkoholikiem. W trudnych chwilach Kinga była dla niej oparciem. Kobiety przyjaźnią się od czasów liceum. Wkrótce do szpitala przyjeżdża licealna miłość pacjentki. 38-latka jest zaskoczona wizytą swojego dawnego chłopaka. Kinga Korta nie jest z tego zadowolona, ponieważ uważa mężczyznę za podrywacza i nie chce, żeby kolejny raz skrzywdził jej przyjaciółkę. Kinga za wszelką cenę chce uchronić pacjentkę przed kolejnym rozczarowaniem. 9-letni pacjent dr Piotra uderzył głową w taflę wody po tym, jak skakał na główkę do jeziora. Matka pacjenta jest przerażona stanem syna i obwinia o wypadek swojego teścia, z którym mieszkają. Ojciec pacjenta nie interesuje się wychowaniem syna. To dziadek, były zawodowy żołnierz, chcąc nauczyć wnuka radzenia sobie ze strachem, namówił chłopca do skoku do wody. ODCINEK SPECJALNY SERIALU Z UDZIAŁEM KINGI KORTY, UCZESTNICZKI PROGRAMU ŻONY HOLLYWOOD
dalej
Zobacz program innych kanałów: