Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Sablewskiej sposób na modę 6

  Małgosia jest śliczną, uroczą, młodą dziewczyną. Ma mnóstwo energii, pasji i chęci życia. Niestety jak większość dwudziestoparolatek jest zagubiona we współczesnym świecie, który oferuje mnóstwo, ale wymaga też bardzo dużej determinacji, siły i pewności siebie, aby zrealizować swoje marzenia. Gosia ma bardzo apetyczną, proporcjonalną figurę, z jednej strony akceptuje swoje dodatkowe kilogramy, z drugiej presja otoczenia spowodowała, że ma wątpliwości. Bohaterka przyszła do programu Mai Sablewskiej po wskazówki modowe, ale też życiowe, ale przede wszystkim potwierdzenie, że piękno nie ma rozmiaru, a najważniejsze jest to, aby samemu dobrze czuć się w swojej skórze. Podczas szczerej rozmowy Gosia sama doszła do prostego wniosku; chociaż chciałaby znaleźć miłość, to najpierw powinna pokochać sama siebie. Praca z Gosią to dla autorki programu czysta przyjemność. Bohaterka jest pojętną uczennicą i chłonie wszystkie rady Mai. Sablewska od razu widzi w bohaterce polską Kim Kardashian i przy wyborze stylizacji inspiruje się właścicielką najbardziej znanej pupy na świecie. Maja nie chce się krygować, działać według poważnych zasad doboru stroju do sylwetki, nie chce zasłaniać krągłości Gosi. Bohaterka to artystyczna dusza, jej strój musi wyrażać jej barwną osobowość. To przywilej ludzi sceny, ale także pasjonatów mody. Moda to kreatywność. W finale odcinka Małgorzata będzie w swoim żywiole; scena, piękne stroje, magia nastroju… Maja jest pewna, że jeszcze usłyszymy o Gośce, charyzmatycznej, czarującej dziewczynie i wszechstronnej artystce.
 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Idealna niania 3

  Wiola i Janusz są rodzicami 8-letniej Weroniki i 6-letniego Michała. Wiola pracuje jako przedstawiciel handlowy, Janusz często wyjeżdża na zagraniczne kontrakty. Opieka nad dzieciakami to domena Wioli, która stara się pilnować dyscypliny ale nie jest to łatwe. Kiedy Janusz wraca z delegacji - rozpieszcza dzieci do granic możliwości. Weronika i Michał to żywe srebra z nieograniczoną wyobraźnią. Weronika jest małą mądralą i uwielbia się stroić. Michał to wulkan energii i psotnik. Nie jest w stanie usiedzieć na miejscu, lubi tańczyć. Oboje są pasjonatami gier komputerowych i stanowczo za długo siedzą przed monitorem. Wiola uważa, że nikt nie „ogarnie” jej dzieciaków, ale z powodu pracy znalezienie niani stało się koniecznością. Wymagania rodziców wobec potencjalnej niani są dość wygórowane. Powinna to być osoba pomysłowa, energiczna i mieć oczy dookoła głowy. Wiola widzi w tej roli pana nianię. Pierwsze wizyty opiekunów i pierwsze próby zostawienia pod ich opieką rezolutnych dzieciaków - kończą się porażką. Niezrażeni rodzice zdecydują się dać szansę kolejnym nianiom. Czy znajdą tą wymarzoną opiekunkę?
 • In Vitro. Czekając na dziecko

  Karina i Artur niedługo po ślubie zrobili pierwsze badania, które wykazały całkowity brak plemników w nasieniu. Przed nimi druga próba in vitro. Mają nadzieję, że tym razem cała procedura zakończy się pomyślnie.
 • Dr Pryszczylla S02

 • W poszukiwaniu piękna

  Bohaterką tego odcinka 20-letnia Justyna. Dziewczyna wyróżnia się oryginalną urodą, ma wyraziste „filmowe” rysy, interesuje się moda i marzy o założeniu bloga. Niestety bohaterka ma defekt, który hamuje wszystkie jej plany. Justyna ma problemy z gospodarką hormonalną, cierpi na niedoczynność tarczycy. Jej uda pokrywa uporczywy cellulit, są to wręcz dziury, które tworzy pozbijana tkanka tłuszczowa, a skóra na udach i pośladkach jest bardzo wiotka i obwisła. Cellulit jest schorzeniem, które dotyczy 90% kobiet, jest to choroba cywilizacyjna i walczyć można z nim tylko zmasowanym atakiem. Bardzo ważna jest dieta, ćwiczenia oraz zabiegi. Katarzyna Chwedoruk, szefowa SkinClinic, widzi, że cellulit to problem, który spędza sen z powiek młodej dziewczynie. Zaproponuje Justynie zabieg, którego zwyczaj nie robi się tak młodym osobom, ponieważ jest inwazyjny - liposukcja wodna. Jednak schorzenie bohaterki jest wyjątkowo trudnym przypadkiem, w związku z tym proces zwalczania cellulitu zacznie zabieg Body Jet, czyli wypłukanie tkanki tłuszczowej z okolic ud. Body Jet ma wielką zaletę - jego efekty, czyli wyszczuplenie danego obszaru, widać od razu.
 • Idealna niania 4

  Jarek i Iza tworzą wraz z dwójką dzieciaków szczęśliwą rodzinę. Starsza, 7-letnia Dagmara, jest wrażliwa i opiekuńcza, młodszy, 2-letni Kajtek to rozbrykany malec i oczko w głowie taty. Podział ról w tej rodzinie do niedawna był nietypowy; to tata zajmował się domem i dziećmi a mama poświęcała pracy zawodowej. Jarek jest już jednak zmęczony tą sytuacją i chciałby wrócić do pracy. Zapadła więc decyzja o zatrudnieniu opiekunki do dzieci. Idealna niania powinna kreatywnie bawić się z Dagmarą i Kajtkiem i przygotowywać dla nich zdrowie posiłki. W domu Izy i Jarka pojawiają się kolejne osoby chcące podjąć się opieki nad rodzeństwem. Jak przebiegają rozmowy z potencjalnymi opiekunami? Komu rodzice powierzą swoje maluchy? O tym wszystkim przekonacie się oglądając kolejny odcinek naszego programu! Zapraszamy!
 • Idealna niania 4

  Marta wraz z mężem wychowują wspólnie 3 uroczych urwisów: 6-letniego Olka, 3-letniego Maksa oraz rocznego Władzia. Najstarszy z chłopców jest dzieckiem spokojnym, uwielbia czytać książeczki oraz kolorować obrazki. Zupełnym przeciwieństwem Olka jest Maksio. Chłopiec jest wulkanem energii, jest bardzo ruchliwy i energiczny. Jest chłopcem wyjątkowo urokliwym, jednym uśmiechem potrafi udobruchać całą rodzinę. Najmłodszy, Władzio, jest maskotką i urodzonym śmieszkiem, ale potrafi pokazać pazurki. Aby utrzymać dużą rodzinę, mąż Marty pracuje na dwa etaty, przez co często jest poza domem. Cały ciężar wychowania dzieci spada na mamę, która z dużym poświęceniem zajmuje się swoimi synami. Są dla niej najważniejsi na świecie. Zależy jej, żeby chłopcy się dobrze rozwijali. Po kilku latach spędzonych z synami, Marta postanowiła wrócić do pracy, dlatego szuka niani dla swoich pociech. Wymagania, co do kwalifikacji potencjlnej niani, są wygórowane... Marta chciałaby, aby idealna niania była dobrze zorganizowana i odpowiedzialna. Chłopcy muszą się czuć przy niej szczęśliwi. O pomoc w wyborze opiekunki Marta poprosiła swoją młodszą siostrę Ewę, która jest bardzo związana z chłopcami i zna ich potrzeby. Czy uda się znaleźć dobrą, odpowiedzialną nianię dla Olka, Maksa i Władzia?
 • Idealna niania 4

  Magda i jej drugi mąż wraz z dwójką dzieci tworzą tak zwaną rodzinę patchworkową. Wychowują wspólnie dwóch synów: 12-letniego Aleksa - syna Magdy z pierwszego małżeństwa oraz wspólnego syna 6-letniego Piotrka. Aleks jest chłopcem bardzo otwartym, komunikatywnym, lubi ludzi. Według Magdy Aleks zaczyna być małym mężczyzną, dlatego coraz częściej się z nią kłóci. Młodszy Piotrek jest przeciwieństwem starszego brata. Jest wstydliwy, wycofany, ale jednocześnie bardzo ambitny. Piotruś uwielbia naśladować swojego starszego brata, co bardzo denerwuje Aleksa. Magda jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, ale również bardzo zapracowaną. Postanowiła więc znaleźć dla swoich urwisów nianię, która by się nimi zajęła podczas jej nieobecności. Idealna niania powinna być osobą młodą, energiczną, która dotrzyma kroku dwóm rozrabiającym urwisom. W związku z tym, że mąż Magdy często pracuje poza miejscem zamieszkania, Magda poprosiła o pomoc w wyborze niani przyjaciela rodziny Piotra. Do opieki nad Aleksem i Piotrkiem zgłosiło się kilka osób. Która z nich okaże się tą idealną? Przekonajcie się oglądając kolejny odcinek naszego programu.
 • Idealna niania 4

  Ola, Krzysiek, Jula i Bartek to bardzo zgrana, kochająca się rodzina, która uwielbia aktywnie spędzać czas. Wszyscy pasjonują się sportem; Julka pływa, Bartek gra w piłkę nożną a ulubioną formą wspólnego spędzania czasu są wycieczki rowerowe. 6-letnia Julka jest bardzo uczynną dziewczynką, dobrze się uczy i dużo pomaga mamie. Uwielbia prace w ogródku, nie może się doczekać, aż będzie mogła w nim zasiać swoje rośliny. Bartek jest małym rozrabiaką, uwielbia psocić, nie raz wpadał na szalone pomysły, czym przyprawiał swoich rodziców o zawrót głowy. Ostatnio zjeżdżał ze schodów na dużym pluszowym misiu. Ola i Krzysiek starali się zajmować dziećmi sami. Niestety mają coraz więcej pracy i doszli do wniosku, że muszą zatrudnić nianię. Idealna opiekunka powinna być młoda, kreatywna i powinna dotrzymać kroku ich energicznym dzieciakom. Czy łatwo uda się znaleźć wymarzoną nianię dla Juli i Bartka?
 • Klinika urody 4

  W kolejnym odcinku „Kliniki urody” dowiecie się, jak uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. Dzięki najnowocześniejszym technikom dentystyczno-ortodontycznym zmienimy nie tylko wygląd naszych bohaterek, ale spróbujemy też pomóc im zapomnieć o traumatycznych przeżyciach z przeszłości. Nad Joasią znęcał się mąż, Kasia miała już dość wyzwisk i obelg pod swoim adresem. Jak potoczą się ich losy? Czy uśmiech wreszcie zagości na ich twarzach? Oprócz tego Ewelina Rydzyńska i jej gość podpowiedzą, jak spełnić marzenie o idealnych butach, a Ania Orłowska powiększy odpowiednim makijażem usta naszej modelki. Naszym gościem specjalnym będzie Agnieszka Kaczorowska- odtwórczyni roli Bożenki, w serialu „Klan”. Bożenkę ooops… Agnieszkę, poddamy apetycznemu zabiegowi czekoladowemu, który doskonale nawilża skórę i koi zmysły. Jeśli marzycie o płomiennych włosach a brak Wam odwagi, Tyberiusz pokaże, jak to się robi. Tylko w „Klinice urody”. Zapraszamy!
 • TRWA

  Klinika bez tajemnic 2

  W 2. odcinku "Kliniki bez tajemnic" zobaczycie dwie przyjaciółki, które chcą się odmłodzić i młodą kobietę, która chce się pozbyć migrenowych bólów głowy. W drugim odcinku nowego sezonu programu „Klinika bez tajemnic" poznamy dwie przyjaciółki – Luizę i Monikę. Kobiety poznały się przez byłego partnera Moniki. Związek nie przetrwał, przyjaźń - tak. Przebojowe przyjaciółki zgodnie twierdzą, że czas biegnie dla nich za szybko i chciałyby go zatrzymać. Dlatego zgłosiły się do dr. Marcina Ambroziaka. Dermatolog zaproponował im wykonanie nie tylko zabiegów korekcyjnych, ale i zapobiegawczych. Podczas wizyty u dr. Ambroziaka kobiety pozbędą się urodowych kompleksów. Tęskniącej za otwartym i niezmęczonym okiem Luizie, pomoże także dr Ewa Woźniak-Roszkowska, która wykona jej chirurgiczną plastykę powiek górnych. Czy przyjaciółki będą zadowolone z efektów zabiegów? Swoje kroki do Kliniki Ambroziak skieruje także mieszkająca w Norwegii 29-letnia Kasia. Kobieta cierpi na silne migrenowe bóle głowy, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Dotychczasowe próby wyeliminowania problemu – farmakologia, rehabilitacja i liczne badania – nie przyniosły rezultatu. Dr Dalia Chrzanowska zaproponuje pacjentce zastosowanie toksyny botulinowej. Zabieg ten łączy działanie lecznicze i urodowe. Toksyna botulinowa podana do mięśni żwaczy pomaga im się rozluźnić, zwalnia napięcie i ucisk oraz przerywa przewodnictwo nerwowe. Powoduje to ustąpienie dolegliwości bólowych i jednocześnie poprawia owal twarzy. Sam zabieg mniej boli niż migrena, a efekty są zauważalne, a w zasadzie odczuwalne bardzo szybko. Pełną obaw Kasię o skuteczności tego zabiegu zapewni zadowolona pacjentka dr Chrzanowskiej – Prezes kliniki, Joanna Ambroziak.
 • Eks-tra zmiana 2

  W kolejnym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Marka, którego życie nie zawsze jest kolorowe. Na co dzień pochłonięty jest wychowaniem dwóch synów, nie ma za dużo czasu dla siebie. Przychodząc do programu liczy na to, że Agata go zrozumie i powie jak dalej postępować. Marek i żona byli normalną rodziną, nagle po drugiej ciąży coś się zmieniło, żona była zupełnie inna, czasem smutna, czasem nerwowa. W małżeństwie zaczęło się psuć. Żona złożyła wniosek o rozwód. Wyjechała do Hiszpanii, tam zamieszkała. Marek nie chciał rozwodu, wierzył, że wszystko się ułoży. Chciał żeby dalej tworzyli rodzinę, nie udało się. Rozwód bez orzekania o winie nastąpił w 2015 roku. Marek przez długi czas nie mógł zrozumieć co się stało i dlaczego jemu się to przytrafiło. Był załamany. Teraz jest tatą na cały etat, pierze, sprząta, gotuje, zajmuj się dziećmi... Agata Młynarska wraz z ekipą postara się choć na chwilę oderwać Marka od codzienności, żeby mógł choć trochę poczuć się lepiej sam ze sobą. Krzysztof Miruć i ekipa remontowa zmienią sypialnię Marka, która bardzo kojarzy się z byłą żoną. A wszystko po to, żeby Marek otworzył się na nowe doświadczenia, bo jak sam mówi: „życie jest piękne" tylko trzeba to dostrzec.
 • Dr Pryszczylla S02

 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • wieczór
 • Sablewskiej sposób na modę 6

  Marlena ma 20 lat i jest młodą mamą dwóch dziewczynek, dwu i czteroletniej. Niestety wychowuje je sama, ponieważ jej partner ma problemy z uzależnieniami, a poza wszystkim nie dojrzał do roli ojca. Bohaterka programu, jest rozżaloną, rozgoryczoną, zakompleksioną dziewczyną i kompletnie nie docenia urody, jaką została obdarzona. Marlena ma kłopoty w relacjach z rodzicami i rodzeństwem. Ma świadomość, że nie była grzeczną nastolatką, ale teraz od kilku lat stara się być wzorową matką i córką. Niestety ma wrażenie, że cały czas płaci za błędy młodości. Marlena przyszła do Mai Sablewskiej, jak do doświadczonej przyjaciółki, której nigdy nie miała, wypłakać jej się w rękaw, wygadać, ponarzekać, dostać rozgrzeszenie. Dziewczyna wylała morze łez i oczyściła swoje smutne serce. Autorka programu wysłuchała monologu ociekającego łzami i została zahipnotyzowana historią, szczerością i dojrzałością bohaterki. Ostatnią rzeczą, o jakiej pomyślała Maja to „walnąć” moralitet, za to pierwsza myśl, jaką miała, to dać nowe życie tej pięknej, zagubionej dziewczynie. I od razu wzięła się do dzieła. Marlena wstydzi się bardzo swoich zębów i rozstępów na brzuchu, które zostały po 2 ciążach. Maja wysłała uczestniczkę na zabiegi laserowego usuwania niedoskonałości skóry oraz zaprowadziła ją kliniki stomatologicznej, gdzie przez kilka tygodni sztab specjalistów ratował bardzo zaniedbane zęby dwudziestolatki. Warsztaty mody z młodą, śliczną dziewczyną o figurze modelki to dla doradcy wizerunkowego sytuacja wymarzona. Tematem przewodnim stylizacji Marleny jest „dżins”. Maja Sablewska pokazuje mnóstwo rewelacyjnych patentów, jak zestawiać dżins z innymi materiałami, ale także jak samemu stworzyć super modną kamizelkę ze starych spodni dżinsowych. Dla Marleny finał odcinka ma wyjątkowy wymiar i to na kilku płaszczyznach. Nowy uśmiech, nowy styl, nowa fryzura, ale przede wszystkim nowe dla niej uczucie dowartościowania. Najważniejsza i najbardziej wzruszająca jest jednak chwila pojednania nowej Marleny i jej ukochanej mamy.
 • Tata w tarapatach

  W 6. odcinku "Taty w tarapatach" poznamy Agnieszkę i Krzysztofa: małżeństwo z 15-letnim stażem. Mieszkają w domu na przedmieściach, mają dwójkę dzieci: 2-letnią Wiktorię oraz 5-letniego Antosia. Oboje pracują. Podejście Krzysztofa do podziału obowiązków w rodzinie jest bardzo tradycyjne: uważa, że to kobieta powinna dbać o dom, mężczyzna może co najwyżej jej trochę w tym pomóc. Pod warunkiem, że znajdzie na to czas, bo Krzysztof zamiast pomagać woli testować nową grę komputerową. Agnieszka chciałaby, żeby Krzysztof bardziej angażował się w życie rodziny i żeby oboje mieli więcej czasu dla siebie. Dlatego wyjedzie z domu na trzy dni, zostawi męża samego z dziećmi i zleci mu pięć niełatwych zadań. Liczy na to, że Krzysztof zrozumie, ile wysiłku wymagają codzienne obowiązki i jak bardzo potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Za to Krzysztof ma niecny plan: po wyjeździe żony, wreszcie w ciszy i spokoju będzie mógł pograć sobie na konsoli. Czy plan Krzysztofa się powiedzie? Jak szybko upora się z zadaniami Agnieszki i czy znajdzie czas na swoje ulubione zajęcie? Czy uda mu się szybko zmienić pościel, skoro nigdy tego nie robił i nie wie, jak założyć prześcieradło i jak się nastawia pranie? A trzeba będzie jeszcze posprzątać, umyć podłogi, pierwszy raz w życiu ugotować zupę buraczkową, poczytać Wiktorii bajkę na dobranoc i udobruchać Antosia, który bardzo źle znosi rozstanie z mamą. Kiedy znaleźć czas na zrobienie z dziećmi teatrzyku? Na dodatek Agnieszka poprosiła o upieczenie pierniczków! Tego już chyba dla Krzysztofa za wiele!
 • Rozenek cudnie chudnie

  Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę bez efektu jo-jo? Jak mądrze korzystać z diet? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć to z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem? Już 1 lutego w TVN Style premiera programu "Rozenek cudnie chudnie"! W nowej serii widzowie przekonają się jak będzie wyglądała droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury! Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem! „Rozenek cudnie chudnie” umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. A odchudzać się należy mądrze i z głową!
 • Rozenek cudnie chudnie

  Nastał czas powrotu do obowiązków zawodowych. W kolejnym odcinku programu „Rozenek cudnie chudnie" zobaczymy, czy powrót do pracy będzie łatwy i przyjemny. Małgosię czeka także jedno z pierwszych samotnych wyjść do restauracji. Jakie są jej metody na walkę z kulinarnymi pokusami „na mieście"? Czy uda jej się wcisnąć w wypełniony po brzegi grafik regularny trening? Jaką niespodziankę przygotuje dla niej Lidia? I dlaczego Ludmiła postanawia wkroczyć do akcji tak szybko, by sprawdzić Małgosię? Wreszcie, czy będzie chudnąć tak szybko, jak chce...?
 • Weselna izba przyjęć

 • Nie do uwierzenia! 6

 • Nie do uwierzenia! 6

 • Obcy wewnątrz nas 8

 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
 • Moje paranoje 3

 • Szpital

  Głupi żart z ostrą papryczką / Haracze i choroba wrzodowa Do szpitala zgłasza się 20-letnia Natalia Iwańska, która nagle źle się poczuła po zapoznawczym obiedzie u matki narzeczonego. Jedno z dań było bardzo ostre, ale dziewczyna nie chciała sprawić przykrości przyszłej teściowej, więc jadła i udawał, że wszystko bardzo jej smakuje. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. W międzyczasie pogotowie przywozi do szpitala 34-letnią Małgorzatę Zając – właścicielkę restauracji, która źle się poczuła po tym, jak bandyci zdemolowali jej lokal. Pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Okazuje się, że siostra narzeczonego Natalii Iwańskiej dosypała do jej potrawy bardzo ostrą papryczkę jalapeno. Zarówno siostra jak i matka chłopaka nie lubią jego narzeczonej, bo dla niej zerwał z dawną dziewczyną, która była ulubienicą matki i przyjaciółką siostry. Niebawem była dziewczyna zjawia się w szpitalu i chce odzyskać chłopaka – kłamie, że jest z nim w ciąży! Małgorzata Zając jest prześladowana przez bandytów, którzy wymuszają od niej haracze. Jeden z mężczyzn podszywa się pod jej męża, żeby dopilnować, że kobieta nie zawiadomi policji. Tymczasem do szpitala przyjeżdża były mąż pacjentki z synem. Małgorzata jest tak zastraszona, że nie mówi mu prawdy tylko udaje, że bandyta jest jej znajomym. W międzyczasie dr Eryk podejrzewa, że jego pacjentka ma chorobę wrzodową. W tym samym czasie bandyci porywają synka kobiety…
dalej
Zobacz program innych kanałów: