Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Sześć razy córka 3

 • Szpital

  Do szpitala przychodzi 22 – letnia Monika Tomczak. Dziewczyna od kilku dni ma mdłości, wymiotuje i źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Dziewczyną zajmuje się dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala także 55 – letniego Wiktora Zawadę. Mężczyzna był z wizytą u swojej sąsiadki, kiedy nagle zaczęła go bardzo mocno boleć głowa. Ból był na tyle silny, że oboje postanowili wezwać pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Pacjentka dr Michała bardzo cierpi i jest już wycieńczona. Początkowo dziewczyna utrzymuje, że jest w ciąży. Koleżance z pracy opowiada, że ojcem ma być znany aktor. Okłamuje personel szpitala, że jest stewardessą, naprawdę pracuje w sklepie. Niebawem okazuje się, że pacjentka nałogowo kłamie. Tymczasem koleżanka dziewczyny czeka nadal w szpitalu na pojawienie się słynnego aktora, który ponoć jest ojcem jej dziecka… Dziewczyna, która wszystkich oszukuje jest przestraszona, że w końcu prawda wyjdzie na jaw. Na odział przyjeżdża jej matka, kiedy odkrywa, że córka ma poważne kłopoty z wymyślaniem swojego życia, próbuje nakłonić ją na leczenie psychiatryczne. Bezskutecznie…Okazuje się, że pacjentka nie jest w ciąży, a jej stan wywołało nerwowe podgryzanie kosmyków włosów. Włosy zbiły się w żołądku w kulę. Mężczyzna z silnym bólem głowy jest bardzo przestraszony, nie wie, co się z nim dzieje.. Boi się o swoje życie, ale obawia się również, że sąsiadka, która bardzo mu się spodobała pomyśli sobie, że jest niedołężny i schorowany. Zaczyna mu na niej coraz bardziej zależeć, mimo że jest w trakcie przygotowań do ślubu z inną kobietą. Tymczasem do szpitala przyjeżdża zmartwiona sąsiadka mężczyzny. Pacjent ma teraz jeszcze jeden kłopot, nie chce dopuścić do spotkania w szpitalu sąsiadki ze swoją córką, która nie wie, że ojciec przed ślubem zaczął randkować z kimś innym. Mężczyzna myśli o tym, żeby odwołać ślub…Wkrótce na oddziale pojawiają się córka i narzeczona pacjenta. Dochodzi do awantury…
 • Szpital

  Na Szpitalny Oddział Ratunkowy koledzy przywożą 30-letniego Mateusza Jarowskiego. Godzinę temu mężczyzna dowiedział się, że wygrał na loterii milion złotych. Współpracownicy, żeby uczcić wygraną, zaczęli go wysoko podrzucać, aż mężczyzna uderzył głową o wiatrak zamontowany na suficie. Koledzy wystraszyli się wypadku i nie złapali mężczyzny, który upadając na podłogę złamał sobie lewą rękę. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy karetka pogotowia przywozi 17-letnią Anetę Jończyk. Dziewczyna była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Zajmuje się nią dr Robert Szewczyk. Mężczyzną, który wygrał milion jest podekscytowany i zdenerwowany jednocześnie. Do tej pory mieszkał z matką, miał pracę, której nie lubi i stracił nadzieję, że cokolwiek może się zmienić. Pacjent cały czas ma przy sobie kupon i boi się, że jeśli powierzyłby go kolegom, to mogliby odebrać za niego wygraną. Mógłby zaufać swojej ukochanej dziewczynie, ale ta odeszła od niego miesiąc temu. Rzeczywiście, jeden z kolegów obmyśla plan, jak wykraść kupon. We wszystko wtajemnicza swoją nową dziewczynę. Okazuje się, że to była narzeczona pacjenta. Kobieta okłamuje go, że chce do niego wrócić, a tak naprawdę chodzi tylko o kradzież kuponu. Do szpitala przyjeżdża matka pacjenta, kobieta odkrywa spisek byłej dziewczyny syna i jego kolegi z pracy. Na oddziale dochodzi do awantury. 17-letnia pacjentka dr Roberta Szewczyka była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Dziewczyna jest pod opieką dziadków, z którymi z trudem się dogaduje. Jej matka urodziła ją mając 17 lat i od razu oddała rodzicom. Sama uciekła i nigdy nie próbowała skontaktować się z córką. Chociaż Aneta świetnie się uczy, jej babcia cały czas jest niezadowolona i wymaga od wnuczki jeszcze więcej. W szpitalu pojawia się koleżanka pacjentki. Ma wyrzuty sumienia, bo to ona namówiła dziewczynę na wagary w starej fabryce. Dziadkowie poszkodowanej dziewczyny nie akceptują przyjaciółki wnuczki, dlatego kiedy przyjeżdżają do szpitala od razu obwiniają ja o wypadek.
 • Gwiazdy na tacy

  Program Gwiazdy na tacy to wizyty u gwiazd, które opowiadają o tajemnicach swego dobrego wyglądu i samopoczucia. Prowadzi Beata Sadowska.
 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Stylistka na ratunek

  Stylistka gwiazd June Ambrose używa swoich wyjątkowych umiejętności i pomaga członkom swojej społeczności internetowej w doborze stroju i dodatków. Wybiera osoby, które potrzebują zmian w swoim wyglądzie i na zawsze zmienia ich życie, pomagając odkryć ich najlepszy styl. Poznajcie "Stylistkę na ratunek"!
 • Salon na kółkach

 • Problem z… szafy! 3

 • Idealna niania 9

  Ula i Daniel to rodzice 7-letniego Leona i 8-miesięcznego Franka. Kiedy na świat przyszedł Franek, ich rodzinne życie znowu stanęło na głowie. Ula przed urodzeniem Franka prowadziła biuro w domu, ale w tej chwili pogodzenie pracy z zajmowaniem się dziećmi jest już zupełnie niemożliwe. Dlatego pomyśleli o niani. Leon jest poważnym starszym bratem Franka, ale co tu dużo mówić, sam ciągle jest małym urwisem, więc przy tej dwójce trzeba mieć oczy dookoła głowy. Daniel ma sporo codziennych zajęć, więc Ula zdecydowała, że do pomocy w poszukiwaniach niani zaangażuje swoją przyjaciółkę Małgosię. W końcu - co dwie głowy to nie jedna!
 • Raport Life

 • In vitro. Nauka czy cud? 2

  Małgorzata Rozenek-Majdan – mama trzech synów poczętych dzięki metodzie In Vitro, zaprasza na „In Vitro. Nauka, czy cud”. To kolejna już, tym razem serialowa odsłona cyklu o ludziach, którzy mimo trudności i problemów, marzą o tym, by być rodzicami. To także historia lekarzy, którzy z pomocą nauki pomagają to marzenie spełnić. Małgorzata Rozenek-Majdan będzie towarzyszyła bohaterom serii w tych najszczęśliwszych, ale też i najtrudniejszych chwilach, na każdym z etapów procedury. Problem niepłodności dotyczy milionów Polaków. Pary, które razem z nami zadają sobie pytanie, czy ta metoda leczenia niepłodności jest tylko nauką czy też cudem, zdecydowały się podjąć emocjonujące wyzwanie. Przez kilkanaście miesięcy walczyły o to, aby usłyszeć pierwszy krzyk swojego upragnionego dziecka. Ilu z nich się to uda?
 • Salon sukien ślubnych: Dubaj

  Przyszłe panny młode z Dubaju poszukują wyjątkowej sukni ślubnej, której będą mogły powiedzieć "tak". Panny młode w Dubaju szukają idealnej sukni ślubnej w Hazar Haute Couture, znanym butiku ślubnym. Ich suknie będą wymagały nie tylko akceptacji ich samych, ale także akceptacji rodzin.
 • Salon sukien ślubnych: Dubaj

  Przyszłe panny młode z Dubaju poszukują wyjątkowej sukni ślubnej, której będą mogły powiedzieć "tak". Panny młode w Dubaju szukają idealnej sukni ślubnej w Hazar Haute Couture, znanym butiku ślubnym. Ich suknie będą wymagały nie tylko akceptacji ich samych, ale także akceptacji rodzin.
 • Megasknery S3

  Kelley ociepla dom plastikiem i przenosi tam swoje studio do zajęć z Pilatesu. Fryzjerka, Pelin, próbuje zaoszczędzić poszukując tanich ozdób do włosów dla panien młodych.
 • Kosmetyczne rewolucje

  W tym odcinku bardziej niż "Kosmetyczne rewolucje" potrzebne będą... mediacje. Siostry - Agnieszka i Kamila - mimo że działają pod jednym szyldem (jedna stacjonarnie, a druga mobilnie) nie potrafią się bowiem dogadać, co do przyszłości interesu. Kamila chce przenieść działalność do większego lokalu, w którym mogłaby pracować z nią siostra, ale ta nie pała do tego pomysłu entuzjazmem. Co więcej, Agnieszka najwyraźniej ma żal do siostry, że ta poszła w jej ślady i z agentki ubezpieczeniowej przebranżowiła się na stylistkę paznokci. Rodzinny konflikt to niejedyny problem tego salonu. W przepastnych szufladach w lokalu Kamili Paulina znajduje... koperty z nazwiskami klientek, a w nich jednorazowe akcesoria przeznaczone do ponownego użycia! Pracująca mobilnie Agnieszka też ma wiele na sumieniu, co zarejestrowała kamera ukryta w mieszkaniu, do którego zaprosiła ją nasza tajna agentka. Czy siostry się pogodzą? Jak wypadną podczas szkoleń? I wreszcie - czy zdecydują się na wspólną pracę w większym salonie? Tego dowiecie się, oglądając nowy odcinek "Kosmetycznych rewolucji"!
 • Remonty gwiazd Hollywood

  Rola w filmie „Płoty” przyniosła jej Oscara oraz Złoty Glob, ale do szerokiej publiczności Viola Davis przebiła się główną rolą w serialu „Sposób na morderstwo”. Grała służącą, wdowę, wierną żonę czy też wybitną adwokat. Teraz pomoże w remoncie Jonathanowi i Drew Scott w programie „Remonty gwiazd Hollywood”. Mało kto wie, ale pierwsze pomysły o stworzeniu programu „Remonty gwiazd Hollywood” były już w 2005 roku. Jeden z prowadzących Drew Scott zdradził, że jedną z pierwszych osób, która dowiedziała się o planie na stworzenie tego formatu była Viola Davis. Nasi prowadzący poinformowali ją podczas gali Emmy i aktorka od razu wyraziła zgodę na wzięcie udziału. Od razu wiedziała też, komu chciałaby zrobić niespodziankę i wraz z naszymi uzdolnionymi braćmi: Jonathanem oraz Drew Scott zrobić gruntowną metamorfozę wnętrza. Trochę na to czekała, ale wreszcie się udało. Ta niezwykle znana i utytułowana aktorka jest bohaterką 3. Odcinka 1. Sezonu programu „Remonty gwiazd Hollywood”, który na naszych ekranach już we wtorek 4 sierpnia o godzinie 22:25! Wraz ze światowej sławy ekspertami od remontów dokona rewolucji we wnętrzu swojej przyjaciółki, z którą 30 lat wcześniej dzieliła pokój w akademiku szkoły aktorskiej. Czeka nas więc nie tylko oglądanie przemiany pięknych wnętrz, ale także sentymentalna podróż w czasie. Na pewno dowiecie się też czegoś nowego o Violi Davis! A naprawdę warto, bo jest po prostu niezwykle dobrą aktorką. W 2016 roku otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę w filmie „Płoty”, wcześniej była do tej samej nagrody nominowana w 2008 roku za kreację w filmie „Wątpliwość”. Jest też laureatką Złotego Globu, który również przyniosła jej rola w „Płotach”. Ale to nie jedyne kreacje, dzięki którym przebiła się do naszej świadomości. Nie sposób nie wspomnieć serialu „Sposób na morderstwo”, gdzie przez pięć sezonów grała główną rolę – profesorki i wybitnej prawniczki AnnaliseKeating. Grała także w wielokrotnie nagradzanym filmie „Służace” czy „Wdowie”. Mało kto pamięta, że jej pierwszą poważniejszą rolą była ta z filmu „Solaris” stworzonego na podstawie powieści Stanisława Lema!
 • wieczór
 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Dr Pryszczylla S02

 • TRWA

  Dr Pryszczylla S03

 • Chirurgia otyłości

 • Włoska klinika otyłości 1

 • Moje koszmarne stopy S1

  Pacjenci Brada Schaeffera i Ebonie Vincent borykają się z bolesnymi i niekiedy wstydliwymi schorzeniami swoich stóp. Po pomoc zgłaszają się osoby z haluksami, infekcjami grzybicznymi, a nawet z nieprzyjemnym zapachem stóp. Doświadczeni lekarze przeprowadzą operacje chirurgiczne i zabiegi, które raz na zawsze odmienią życie i zdrowie pacjentów.
 • Moje ciało mnie przeraża 2

 • Seks - wypadki 2

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
 • Gwiazdy w karetce

  Znane osobowości świata telewizji na 24 godziny porzucają swoje codzienne sprawy i dołączają do zespołów medycznych karetek pogotowia. W odcinku zobaczymy Piotra Głowackiego.
 • Szpital

  Pacjentami szpitala są: 20-letni Piotr Hańczyk i 17-letni Marcin Suder, na których zawaliła się szopa, w której przebywali. Chłopcy przyjaźnią się od lat i niedawno odkryli, że łączy ich coś więcej. W szopie spotykali się na potajemne randki. Przyjmuje ich dr Robert Szewczyk. W międzyczasie dr Anna Nowicka bada 25-letnią Karolinę Rysiak, która nagle straciła przytomność w pracy. Rodzice Piotra wiedzą, że ich syn jest gejem, jednak od kilku lat przebywają za granicą i nie mają z nim częstego kontaktu. Rodzice Marcina dopiero w szpitalu dowiadują się prawdy. Są zaskoczeni i nawet próbują przekupić syna, żeby tylko zostawił Piotra. Tymczasem do chłopaka dociera, że prawdziwie kocha swojego przyjaciela i chce z nim być mimo wszystko. Karolina Rysiak jest córką prezesa firmy, w której pracuje. Ukrywa przed ojcem, że spotyka się z jednym z pracowników - Marcelem Wojtasikiem. Boi się, że ojciec, który układa jej życie nie zaakceptuje jej wybranka. Tymczasem prawda wychodzi na jaw za sprawą fałszywej koleżanki, która chce Karolinie odbić Marcela. To przez nią pacjentka znalazła się w szpitalu, bo dziewczyna z czystej złośliwości podała jej silnie odwadniający lek...
 • Niezwykłe przypadki medyczne 3

  W pierwszym odcinku Niezwykłych przypadków medycznych dr Gojdź jedzie do Sokołowa Podlaskiego, poznać Anetę i Wojtka. Na związku tej pary zakochanych ludzi cieniem kładzie się choroba hormonalna Anety, powodująca nadmierne owłosienie. Małżeństwo próbuje radzić sobie z problemem biorąc udział w swoistej terapii - tańcząc w zespole folklorystycznym. To ich sposób na walkę ze wstydem. Dr Krzysztof spotka się z nimi, by podjąć decyzję o trudnym leczeniu Anety i by podnieść ją na duchu.
dalej
Zobacz program innych kanałów: