Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Zeszyt Ćwiczeń

  "Zeszyt ćwiczeń" to program realizowany na sali ćwiczeń. Grupa osób, pod kierunkiem doświadczonego instruktora, uczy się ćwiczyć we właściwy sposób.
 • Rozmowy w biegu

  Ania Dec, Robert Korzeniowski w cotygodniowym programie dla biegających od dawna, początkujących, jak i tych, którzy dopiero mają zamiar biegać. W programie pytania do znanych biegaczy dlaczego i jak biegają. Prowadzący odsłonią sekrety biegających sław oraz przybliżą tajemnice mistrzów biegania. Postarają się rozwiązywać dylematy: co i kiedy jeść, w jakich butach biegać, jakiej muzyki słuchać oraz do czego używać smartfona. W programie pojawią się też nowości ze świata biegów: rekordy, ważne wydarzenia, nowinki technologiczne i… moda.
 • Rozmowy w biegu

  Ania Dec, Robert Korzeniowski w cotygodniowym programie dla biegających od dawna, początkujących, jak i tych, którzy dopiero mają zamiar biegać. W programie pytania do znanych biegaczy dlaczego i jak biegają. Prowadzący odsłonią sekrety biegających sław oraz przybliżą tajemnice mistrzów biegania. Postarają się rozwiązywać dylematy: co i kiedy jeść, w jakich butach biegać, jakiej muzyki słuchać oraz do czego używać smartfona. W programie pojawią się też nowości ze świata biegów: rekordy, ważne wydarzenia, nowinki technologiczne i… moda.
 • Raport Life

 • TRWA

  Idealna niania 8

  Do tej pory Sarze i Piotrkowi w opiece nad Wiktorią i Nikolą bardzo pomagała teściowa Lidia, właściwie można powiedzieć, że była na każde zawołanie. Lidia jest księgową i przez ostatnich kilka lat tylko dorabiała w tym zawodzie, ale ma coraz więcej zleceń i nie może poświęcać wnuczkom tyle czasu, co do tej pory. Piotrek często wyjeżdża w kilkudniowe delegacje i nagle zrobił się duży kłopot: kto i kiedy odbierze dzieci z przedszkola, zaprowadzi do szkoły, da dziewczynkom obiad? Dlatego zdecydowali się poszukać niani. Tylko czy uda im się znaleźć taką, która będzie traktować Wiki i Niki jak księżniczki…?
 • Idealna niania 9

  Kasia i Radek poznali się z na koncercie rockowym prawie 10 lat temu, ale dopiero kilka lat później zaiskrzyło między nimi. Dziś są rodziną i mają prawie 3-letniego synka Wicziego. Oboje uwielbiają atmosferę muzycznych festiwali i koncertów i już teraz zarażają syna tą pasją. Praca Kasi też jest ściśle związana z muzyką – jako dziennikarz muzyczny często musi wyjeżdżać na wywiady z gwiazdami albo wziąć udział w trasie koncertowej. Radek pracuje jako pomoc techniczna albo ochroniarz na koncertach, co też wiąże się z częstymi wyjazdami, dlatego postanowili poszukać niani, która w tym czasie zajmie się Wiczim. Chcieliby, żeby pod ich nieobecność synkiem opiekowała się niania, która rozumie ich styl życia, a być może sama ma podobne pasje i dzięki temu zaangażuje się w życie ich rodziny. Czy znajdą kogoś takiego...?
 • Córka inna niż wszystkie 6

 • Dr Pryszczylla S02

 • Teraz kuchnia

  Program o zdrowym odżywianiu i zbilansowanej diecie, prezentujący przepisy oraz porady kulinarne.
 • Idealna niania 9

  Krzysiek i Ewelina poznali się na zlocie samochodowym. Od razu spodobali się sobie nawzajem i bardzo szybko zamieszkali razem... Krótko potem okazało się, że Ewelina jest w ciąży. Na początku trochę ich przestraszyło to tempo, ale dzisiaj Wiktoria ma już 4 lata i są bardzo szczęśliwą rodziną. Do tej pory charakter pracy Eweliny pozwalał jej łączyć obowiązki zawodowe z opieką na Wiką, ale właśnie awansowała i wie, że kolejny rok będzie dużo bardziej intensywny i wymagający. Dlatego razem z Krzyśkiem zdecydowali się na zatrudnienie niani. Wika jest żywiołowym dzieckiem, wszędzie jej pełno. Tak więc opiekunka musi mieć każdego dnia porządnie naładowane baterie, żeby za nią nadążyć. Czy pojawi się w końcu taka kandydatka?
 • Idealna niania 9

  Tomek tak dobrze rozkręcił biznes, że w pewnym momencie zaczął namawiać żonę, żeby pomogła mu go prowadzić. Pytanie tylko, kto zajmie się pięcioletnim Szymkiem? Kasia długo nie chciała się zgodzić na szukanie niani, ale w końcu uległa namowom Tomka... Po kilku dniach przeglądania ogłoszeń, Kasia i Tomek zdecydowali się zaprosić na spotkanie pierwszą kandydatkę na nianię... Jakież było ich zdziwienie, kiedy przed ich domem z piskiem opon podjechała kobieta w stroju rajdowca i... zaproponowała szybką przejażdżkę małemu Szymkowi. Kolejny kandydat przez wiele lat jeździł po świecie. Mieszkał i na pustyni i w dżungli, ale po szaleństwach młodości zapragnął się ustatkować... Rodzice byli przerażeni pomysłami „ustatkowanego" niańka, który zabrał Szymka do lasu na najprawdziwszy survival. Jakie atrakcje przygotował dla pięciolatka? Iza wydawała się kandydatką idealną. Lubiła dzieci i była wyjątkowo dobrze zmotywowana. Po kilku latach nic nierobienia, postanowiła się za siebie wziąć, znaleźć pracę i dzięki temu zrzucić kilka kilogramów nadwagi. Czego chcieć więcej? Niespodziewanie w domu Kasi i Tomka pojawił się jednak mąż niani, który – jak się okazało – nie chciał chudej żony...
 • Sablewskiej sposób na modę 3

  W tym odcinku Maja Sablewska pomoże 34-letniej Sylwii, samotnie wychowującej dwie córki. Gdy jej małżeństwo rozpadło się, kobieta całkowicie poświęciła się dzieciom i przestała zwracać uwagę na własne potrzeby. Marzy, by Maja pomogła jej otworzyć się na świat; Sylwia chce grubą kreską odciąć przeszłość i rozpocząć nowy etap w życiu. Kobieta jest spełnioną zawodowo mamą, nie czuje się jednak szczęśliwa. Doskwiera jej samotność, mówi o sobie, że jest „szarą myszką” i marzy o tym by znaleźć kogoś, z kim mogłaby dzielić swoje wolne chwile. Jej były mąż zostawił ją po tym jak urodziła się ich druga córka, a teraz nie kontaktuje się ani z Sylwią, ani z dziećmi. „To strasznie boli” mówi Sylwia, wyrzucając sobie, że na ojca swoich dzieci wybrała faceta, który ich nie chce. Zarazem czuje, że jest gotowa na zmiany i chce czuć się dobrze sama z sobą. Sylwia ma zgrabną sylwetkę, mnóstwo pozytywnej energii i seksapilu. Na jej dotychczasowy styl składają się ubrania luźne, sportowe, często zbyt jaskrawe i – zupełnie niepotrzebnie – po prostu za duże. Maja Sablewska udowodni naszej bohaterce, że w świecie mody „mniej znaczy więcej” i sprawi, że Sylwia znów poczuje się kobietą silną, piękną i spełnioną.
 • Pojedynek na modę

  Kolejne bliźniaczki to rodzeństwo godne naśladowania! Ada i Marta mówią o sobie „najlepsze przyjaciółki". Dlaczego? Bo ani razu nie zdarzyło im się ze sobą pokłócić! Dziewczyny spędzają ze sobą dużo czasu. Od dzieciństwa interesują się literaturą i nie wyobrażają sobie dnia bez przeczytania chociażby jednej strony ulubionej lektury. Książki kochają ponad wszystko i to je traktują jako główną rozrywkę. Oprócz wspólnej pasji, podzielają także ten sam gust modowy. Chociaż od trzeciej klasy szkoły podstawowej obiecały sobie nie ubierać się tak samo, to zdarza im się wyjść w podobnych stylizacjach. Na co dzień jednak Martę można zobaczyć częściej w eleganckich zestawach. U Ady jest odwrotnie, dziewczyna lepiej czuje się w luźniejszych outfitach. Tematem czwartego odcinka będzie stylizacja do klubu. Dziewczyny będą miały okazję zobaczyć się w różnych ubraniach, które w ciągu minuty wybiorą dla nich stylistki. Ada trafi pod opiekę Kasi, ta na przygotowanie stylizacji finałowej będzie miała 450 zł. Dominika zaś będzie mogła wybrać dla Marty kreację nieprzekraczającą sumy 4500 zł. Zestawy stylizacyjne dziewczyn będą się od siebie diametralnie różnić. Który z nich okaże się lepszą propozycją na wyjście do klubu?
 • Klinika urody 8

  „Śmierdzisz jak koń!” - takie słowa słyszy od swoich najbliższych Karolina, bohaterka kolejnego odcinka. Dziewczyna od kilku lat zmaga się z nadpotliwością, z którą próbowała walczyć już kilkoma różnymi sposobami. Niestety, bez rezultatów. Eksperci „Kliniki urody” zajmą się Karoliną i pokażą jak skutecznie, a co najważniejsze: raz na zawsze, można pozbyć się tego uciążliwego problemu. Ania Orłowska udowodni, że odmłodzić można się makijażem, Tyberiusz Marciniszyn zrobi teksturyzację, czyli nowoczesną trwałą, a Paulina Krupińska rozjaśni włosy przy użyciu…miodu! „Klinikę” odwiedzi też kontrowersyjna, młoda aktorka Joanna Majstrak, która opowie o swoich wadach i zaletach, a także podda się zabiegowi na twarz.
 • Studio urody

  W kolejnym odcinku programu „Studio urody" porozmawiamy o naturalnym pięknie. Ania Galińska pokaże uczestniczkom, jak przy pomocy makijażu podkreślić swoje atuty i wydobyć naturalne piękno. Karolina w ogóle się nie maluje, ponieważ nie wie, jak wykonać makijaż, w którym nadal będzie wyglądać naturalnie. Młoda mama Gosia, większość czasu spędza w piaskownicy ze swoją córką, więc często również rezygnuje z make up'u. Chciałaby jednak nauczyć się technik, dzięki którym wykona makijaż idealny dla młodej mamy - świeży i neutralny, który jednak zatuszuje niedoskonałości skóry.
 • Jeżdżąca szafa Kasi

  "Jeżdżąca szafa Kasi" to program z telewizji TLC, którego prowadzącą jest doradczyni stylu Katarzyna Grabowska. "Jeżdżąca szafa Kasi" wyrusza w Polskę ze specjalną misją. Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek. Kasia przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące „must have” każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię będą odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze nie będą kosztować fortuny.
 • Świńskie miss

  Zapraszamy do Teksasu na niecodzienne konkursy! Te niezwykle cenne świnie oraz ich hodowcy to jedni z najbardziej zaciętych i żądnych zwycięstwa konkurentów. Poznajmy od kulis konkursy i pokazy świń!
 • Dr Pryszczylla S02

 • Wiza na miłość 6

  Korzystając z wyjątkowej 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, cztery osoby po raz pierwszy udadzą się do Stanów Zjednoczonych, aby spotkać się ze swoimi zagranicznymi narzeczonymi. Jeśli pary nie zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego przed wygaśnięciem wizy, narzeczeni będa musieli wrócić do swoich domów osobno.
 • wieczór
 • Sablewskiej sposób na modę 3

  Bohaterka kolejnego odcinka to Joanna. Jej ukochany brat w wieku 18. lat popełnił samobójstwo. Ta niespodziewana śmierć na wiele lat zablokowała Joanne, jej rozwój i radość życia. Zaczęła wierzyć we wszystkie negatywne opinie na swój temat; że jest gruba, brzydka, nic nie warta. Zgłosiła się do programu Mai, bo zrozumiała, że musi zainicjować zmiany i spełnić marzenie, by być z siebie dumną. I nie chce tego odwlekać.Po śmierci brata Joanna związała się z jego najlepszym przyjacielem, Tomaszem. Mają wspólną córkę ale związek nie przetrwał. Dopiero po kilku latach Joanna zrozumiała, że nigdy Tomka nie kochała. Nim rekompensowała sobie stratę brata. Dla naszej prowadzącej było niewiarygodne, że kobieta o tak ciekawej osobowości ma tak nieciekawy image, tak zupełnie nie dba o siebie, nie ma żadnego stylu, zasłania twarz grzywką i za małymi okularami. Metamorfozę bohaterki Maja zaczęła od wizyty w salonie optycznym, gdzie wymieniła stare okulary na piękne, wesołe, większe. Maja – chcąc zmotywować Joasię do zmiany trybu życia, i zdrowego, mądrego odżywania – postanowiła skonfrontować ją z Basią, uczestniczką drugiej edycji programu, która w ciągu kilku miesięcy schudła 45 kilo! Jak to spotkanie wpłynie na naszą bohaterkę? Jak Joanna poczuje się w seksownej bieliźnie? Jaka będzie jej reakcja na widok nowej fryzury i pięknego makijażu? Zobaczcie koniecznie tę niesamowitą metamorfozę! Zapraszamy!
 • Klinika urody 5

  W kolejnym odcinku „Kliniki Urody” poznacie poruszającą historię Państwa Kocielników, małżeństwa, które boryka się z problemem opadających powiek. Dowiecie się jakimi metodami można zwalczyć tę dolegliwość i jak samemu zadbać o delikatną okolicę oczu. Nasza prowadząca, Paulina Krupińska, jak zwykle zdradzi kilka urodowych sekretów. Tym razem udowodni, że spędzając czas w domu też można wyglądać modnie i atrakcyjnie i poradzi co zrobić aby zapach perfum utrzymywał się na Waszej skórze jak najdłużej. Mistrz makijażu, Eduardo Ferriera, oprowadzi po świecie pędzli do makijażu, a gościem specjalnym będzie Anna Kalata, która nie tylko opowie o kulisach swojej zaskakującej metamorfozy ale i podda się tajemniczo brzmiącemu masażowi – Lomi Lomi Nuji. Nie możecie tego przegapić!
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • In Vitro - 9 miesięcy później

  Leczenie niepłodności to proces pełen wyzwań. Oglądając serial „In vitro – 9 miesięcy później” widzowie dowiedzą się o tym jak bohaterowie programu poradzili sobie w tych pełnych niepewności chwilach. Ekipa programu powróci odwiedzić zarówno pary, których walka o zajście w ciążę zakończyła się sukcesem, jak i te, które mimo zawodu nadal nie ustają w wysiłkach o upragnione dziecko.
 • Medyczne hity i kity

 • Mistrzowie podrywu

  W pierwszym odcinku programu „Mistrzowie podrywu“ poznamy ośmiu wrażliwych, niepewnych siebie i życiowo zagubionych młodych mężczyzn. Wielu z nich zostało odrzuconych przez kobiety, co bardzo negatywnie wpłynęło na ich samoocenę. A prawda jest taka, że każdy z nich, jak większość z nas, po prostu pragnie kontaktu z drugą osobą i marzy o bliskości. Uczestnicy już wcześniej próbowali zmierzyć się ze swoimi słabościami, które są przyczyną blokad w nawiązywaniu znajomości. Jednak do tej pory im się to nie udało, dlatego przejdą kompleksowy kurs prowadzony przez Marcina Szabelskiego. Na początek prowadzący przygotował dla każdego uczestnika specjalny prezent, który ma być swego rodzaju talizmanem motywującym ich do zmiany i do walki o własne szczęście. Następnie zobaczymy jak Marcin rzuca chłopaków na głęboką wodę i nie tracąc czasu wyznacza im pierwsze, z pozoru banalne, zadanie. We współczesnym świecie łatwiej jest wysłać SMS niż zacząć z kimś zwykłą rozmowę, dlatego na tym właśnie, czyli na zagadaniu do nieznajomej, będzie polegało powierzone chłopakom zadanie. Jeśli jesteście ciekawi czy trudne ćwiczenia pozwolą uczestnikom przełamać własne blokady i sprawią że wreszcie staną się prawdziwymi gentelmanami, oglądajcie pierwszy odcinek programu. Zapraszamy!
 • Korepetycje z seksu

  W następnym odcinku "Korepetycji z seksu" ciekawe tematy i fachowe odpowiedzi naszych ekspertów. Nasz bohater Andrzej jest wielkim miłośnikiem seksu. Ostatnio zastanawia się nad tym, czy seks oralny przynosi taką sam a ekscytację kobiecie jak mężczyźnie. Mężczyźni go uwielbiają, a jak to jest z kobietami? Jak się do takiego rodzaj seksu przygotować, żeby sprawiał radość obu stronom? Kolejna bohaterka, jak wszyscy nasi bohaterowie, też lubi się kochać, czasem jednak podczas igraszek miłosnych odczuwa ból. Chce się dowiedzieć z czego może to wynikać i jak może sobie z tym poradzić. Nasi eksperci niezwykle precyzyjnie podejdą do tego ważnego tematu. Udzielą wyczerpujących odpowiedzi, podpowiedzą co i jak robić żeby seks sprawiał nam prawdziwą przyjemność.
 • Nie do uwierzenia! 5

  8-letnia Shaili z Indii cierpi na Zespół Crouzona – jej czaszka jest zniekształcona i nie może pomieścić mózgu. Dłonie i stopy 27-letniego Abula z Bangladeszu są pokryte twardymi naroślami keratynowymi. Czy lekarzom uda się przywrócić mężczyźnie normalny wygląd? Mała Makaila z USA ma guza na twarzy, który może ją zabić. Czy lekarze zdołają pomóc dziewczynce?
 • Obcy wewnątrz nas 8

  Ja i moja grzybica Trzy rodziny muszą pogodzić się z nagłą zmianą w swoim życiu. Wymarzony dom jednego z małżeństw zamienia się w piekło na ziemi. Podstępne stworzenie zżera śledzionę mężczyzny.
 • Seks - wypadki 2

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
 • Szokujące sekrety rodzinne

 • Szpital

  Karetka pogotowia przywozi na oddział ratunkowy 17-letniego Grześka Kurdziela. Chłopak ścigał się ze swoim starszym bratem traktorem i miał wypadek. Uderzył głową o kierownicę, zranił się w oko i na chwilę stracił przytomność. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawki. Matka pacjentów prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Bracia rywalizują o dziewczynę, która przyjechała do nich na wakacje. To ona namówiła chłopaków, żeby ścigali się traktorami, choć tak naprawdę nie jest zainteresowana żadnym z nich. Swoimi prowokacjami w stosunku do chłopaków, chce zrobić na złość ojcu. Matka pacjentów jest wściekła, bo dziewczyna mówi jej, że wyjdzie za mąż za jednego z jej synów. W końcu kobieta wspólnie z ojcem dziewczyny postanawiają zapanować nad nią i okłamują ją, że zamierzają wziąć ślub. 37-letni Jacek Szulc przyprowadza na SOR swojego półtorarocznego synka, Maćka. Chłopczyk wepchnął sobie do nosa kolczyk. Ojciec próbował mu go wyciągnąć, jednak tylko podrażnił nos dziecka. Mężczyźnie towarzyszy jego kochanka, do której należy kolczyk. Chłopczykiem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Szulc jest na urlopie tacierzyńskim i podrywa kobiety wmawiając im, że matka dziecka nie żyje a on sam wychowuje syna. Mężczyzna nie chce przyznać się przed żoną do zdrady i udaje, że nie zna kochanki.
 • Niezwykłe przypadki medyczne 2

  Zaniżona samoocena silnie oddziałuje na całe nasze życie. Może sprawić trudności w nawiązywaniu nowych relacji, realizowaniu swoich marzeń czy po prostu w spełnianiu się w życiu zawodowym i prywatnym. Uważając siebie za „gorszego” od innych staramy się dorównać osobom, które stawiamy sobie za wzór. Przez całe życie dążymy do tego „ideału”. Na postrzeganie samego siebie już od momentu narodzin pracuje całe otoczenie. To ono ma ogromny wpływ na poczucie naszej wartości. Justyna od zawsze żyje w cieniu swojej siostry. Chociaż są jednojajowymi bliźniaczkami to Asia uchodziła za tą „lepszą”. Już w okresie dzieciństwa kobiety zostały naznaczone przez społeczeństwo. Justyna jako mała dziewczynka zmagała się z naczyniakiem na dekolcie. To znamię było cechą charakterystyczną, dzięki której otoczenie mogło rozróżnić bliźniaczki. Wśród znajomych osób przyjęło się powiedzenie: „Justyna to ta z naczyniakiem”. Dziś dorosła już dziewczyna wciąż wspomina bolesne chwile z młodzieńczych lat. Chociaż na dekolcie ma tylko bliznę, to wciąż zmaga się ze wstydem. Kobieta walczy z przebarwieniami twarzy, które pojawiły się kilka lat temu. Przez ten defekt obudziły się w niej dawne wspomnienia, a tym samym nasiliło się jej niskie poczucie samooceny. Justyna nie akceptuje swojego wyglądu i wciąż uważa, że jest najgorszą z sióstr. Nieustanne porównywanie się do rodzeństwa ma negatywny wpływ na jej relacje z mężem, na którym zwyczajnie wyładowuje swoją frustrację. Jej największym marzeniem jest pozbycie się niechcianych przebarwień. Czy doktorowi Gojdziowi uda się wzbudzić w kobiecie poczucie własnej wartości?
dalej
Zobacz program innych kanałów: