Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Salon sukien ślubnych: Atlanta - Z pomocą celebrytki

  Pannę młodą Nikki czeka wielka niespodzianka, kiedy w salonie pojawia się jej ulubiona celebrytka, aby pomóc w wyborze wymarzonej ślubnej kreacji. - Pannę młodą Nikki czeka wielka niespodzianka, kiedy w salonie pojawia się jej ulubiona celebrytka, aby pomóc w wyborze wymarzonej ślubnej kreacji.
 • Wiza na miłość: dalsze losy - Kto winien? (część 2)

  Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze. - Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.
 • Sześć razy córka - Pięcioraczki są wszędzie

  Po powrocie do domu życie rodziny Busbych jest jeszcze bardziej chaotyczne. Adam i Danielle mają ręce pełne roboty, uganiając się za swoimi 15-miesięcznymi bliźniaczkami. - Po powrocie do domu życie rodziny Busbych jest jeszcze bardziej chaotyczne. Adam i Danielle mają ręce pełne roboty, uganiając się za swoimi 15-miesięcznymi bliźniaczkami.
 • Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania - Wyścig z czasem

  Pannie młodej Amy został już tylko miesiąc na znalezienie nowej sukni. Z kolei wybór Rachel musi zaakceptować jej babcia, ponieważ to ona płaci za ślubną kreację! - Pannie młodej Amy został już tylko miesiąc na znalezienie nowej sukni. Z kolei wybór Rachel musi zaakceptować jej babcia, ponieważ to ona płaci za ślubną kreację!
 • Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania - Z pomocą siostry

  Wybredna panna młoda Cecily ma nadzieję, że jej starsza siostra Ellie pomoże znaleźć wymarzoną suknię. Jodie rok temu kupiła dopasowaną kreację, ale teraz jest w ciąży! - Wybredna panna młoda Cecily ma nadzieję, że jej starsza siostra Ellie pomoże znaleźć wymarzoną suknię. Jodie rok temu kupiła dopasowaną kreację, ale teraz jest w ciąży!
 • Historie wielkiej wagi - Steven i Justin, część 1

  Steve waży 360 kg, a jego brat Justin 270 kg. Ich ojciec decyduje się na przeprowadzkę na drugi kraniec kraju z nadzieją, że dr Nowzaradan uratuje synom życie. - Steve waży 360 kg, a jego brat Justin 270 kg. Ich ojciec decyduje się na przeprowadzkę na drugi kraniec kraju z nadzieją, że dr Nowzaradan uratuje synom życie.
 • Klinika urody gwiazd - Odcinek 5

  Gwiazdy opowiadają o kompleksach oraz sposobach dbania o urodę. W programie poddają się także zabiegowi medycyny estetycznej. - Gwiazdy opowiadają o kompleksach oraz sposobach dbania o urodę. W programie poddają się także zabiegowi medycyny estetycznej.
 • Klinika urody gwiazd - Odcinek 6

  Gwiazdy opowiadają o kompleksach oraz sposobach dbania o urodę. W programie poddają się także zabiegowi medycyny estetycznej. - Gwiazdy opowiadają o kompleksach oraz sposobach dbania o urodę. W programie poddają się także zabiegowi medycyny estetycznej.
 • Mała piękność - Konkurs Beautiful Me

  Podczas konkursu Beautiful Me Pageant w Gatlinburgu w Tennessee w rytm muzyki z lat 50. tańczą ośmioletnia Emma, czteroletnia Destiny i mała Ava. Która z nich zdobędzie koronę? - Podczas konkursu Beautiful Me Pageant w Gatlinburgu w Tennessee w rytm muzyki z lat 50. tańczą ośmioletnia Emma, czteroletnia Destiny i mała Ava. Która z nich zdobędzie koronę?
 • Zawody 24 - Odcinek 3

  Jakimi prawami rządzą się miejsca, które dla większości z nas są niedostępne? Pracownicy zdradzą najpilniej strzeżone sekrety i oprowadzą nas po zakamarkach swoich miejsc pracy. - Jakimi prawami rządzą się miejsca, które dla większości z nas są niedostępne? Pracownicy zdradzą najpilniej strzeżone sekrety i oprowadzą nas po zakamarkach swoich miejsc pracy.
 • Sprzątaczki - Odcinek 1

  Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności. - Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności. - Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności. - Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności.
 • Idealna niania - Odcinek 9

  Program towarzyszy rodzinom poszukującym opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, kiedy zostają same z dziećmi. - Program towarzyszy rodzinom poszukującym opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, kiedy zostają same z dziećmi.
 • Sześć razy córka - Walentynkowa przewaga liczebna

  Z okazji walentynek Adam musi nie tylko sprawić niespodziankę żonie, ale także sześciu swoim córkom! Danielle i Adam idą z Hazel do lekarza. To, co usłyszą, mocno ich zaskoczy! - Z okazji walentynek Adam musi nie tylko sprawić niespodziankę żonie, ale także sześciu swoim córkom! Danielle i Adam idą z Hazel do lekarza. To, co usłyszą, mocno ich zaskoczy!
 • Historie wielkiej wagi - Robert

  Robert o wadze prawie 410 kg mieszka w domu opieki i nie rusza się z łóżka. Ma obrzęk limfatyczny na każdym biodrze. Czy zdecyduje się na radykalne zmiany, aby ratować swoje życie? - Robert o wadze prawie 410 kg mieszka w domu opieki i nie rusza się z łóżka. Ma obrzęk limfatyczny na każdym biodrze. Czy zdecyduje się na radykalne zmiany, aby ratować swoje życie?
 • wieczór
 • Stylowe rewolucje Goka - Odcinek 7

  Gok to przyjaciel, powiernik i stylista w jednym. Będzie doradzał polskim singielkom w sprawach modowych i sercowych. - Gok to przyjaciel, powiernik i stylista w jednym. Będzie doradzał polskim singielkom w sprawach modowych i sercowych.
 • Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania - Pierwsza wizyta

  Pierwsza wizyta w salonie zwykle bywa dla panny młodej bardzo trudna. Starsza wiekiem Francis szuka eleganckiej, stonowanej sukni. Donna marzy o dopasowanej kreacji. - Pierwsza wizyta w salonie zwykle bywa dla panny młodej bardzo trudna. Starsza wiekiem Francis szuka eleganckiej, stonowanej sukni. Donna marzy o dopasowanej kreacji.
 • Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania - Jak Księżna Diana

  Od nieśmiałej Lady Di po królową szyku - Księżna Diana zawsze będzie ikoną. Uwa marzy o podobnej sukni ślubnej, jaką miała Księżna. Chantelle wolałaby coś bardziej współczesnego. - Od nieśmiałej Lady Di po królową szyku - Księżna Diana zawsze będzie ikoną. Uwa marzy o podobnej sukni ślubnej, jaką miała Księżna. Chantelle wolałaby coś bardziej współczesnego.
 • Suknie ślubne dla puszystych - Cassie P.

  Panna młoda Cassie pojawia się w salonie z matką i babcią. Wszystkie trzy muszą dokonać wspólnego wyboru. Niestety babcia nienawidzi sukni, która podoba się Cassie i jej mamie. - Panna młoda Cassie pojawia się w salonie z matką i babcią. Wszystkie trzy muszą dokonać wspólnego wyboru. Niestety babcia nienawidzi sukni, która podoba się Cassie i jej mamie.
 • Panny młode ponad miarę - Odcinek 4

  Bohaterkami programu są narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Ekspertka TLC Izabela Janachowska podpowie im, jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. - Bohaterkami programu są narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Ekspertka TLC Izabela Janachowska podpowie im, jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości.
 • Domowe wizyty dr. Christiana - Odcinek 2

  Lekarze Christian Jessop i Sara Kayat podróżują po całej Wielkiej Brytanii nowocześnie wyposażoną kliniką mobilną. Odwiedzają i leczą pacjentów w ich własnych domach. - Lekarze Christian Jessop i Sara Kayat podróżują po całej Wielkiej Brytanii nowocześnie wyposażoną kliniką mobilną. Odwiedzają i leczą pacjentów w ich własnych domach.
 • Dr Pryszczylla - Węzły i guzy

  Olbrzymi supeł na czole Josha to pamiątka po wypadku samochodowym, który mężczyzna miał 18 lat temu. Ciało Britney pokrywają tajemnicze guzy. TJ ma dziwną narośl na boku. - Olbrzymi supeł na czole Josha to pamiątka po wypadku samochodowym, który mężczyzna miał 18 lat temu. Ciało Britney pokrywają tajemnicze guzy. TJ ma dziwną narośl na boku.
 • Moje ciało mnie przeraża - Odcinek 5

  Wielkie ludzkie dramaty zamknięte w ciałach naszych bohaterek i operacje plastyczne, które zmieniły ich życie na lepsze. - Wielkie ludzkie dramaty zamknięte w ciałach naszych bohaterek i operacje plastyczne, które zmieniły ich życie na lepsze.
 • Pasjonaci czy wariaci? - Odcinek 4

  Ciekawość granicząca ze wścibstwem, natrętne zbieractwo, sprzątanie po śmierci i szokujące eksperymenty. Naprawdę trudno będzie uwierzyć w to, co zobaczycie! - Ciekawość granicząca ze wścibstwem, natrętne zbieractwo, sprzątanie po śmierci i szokujące eksperymenty. Naprawdę trudno będzie uwierzyć w to, co zobaczycie!
 • Nie do uwierzenia! - Odcinek 18

  Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i często nieznane medycynie schorzenia. Niektórzy z nich powinni poddać się bardzo skomplikowanym operacjom. - Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i często nieznane medycynie schorzenia. Niektórzy z nich powinni poddać się bardzo skomplikowanym operacjom.
 • Rosyjski ostry dyżur - Odcinek 9

  Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach. - Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.
 • TRWA

  Kilogramy zbędnej skóry - Kylie i Anna

  Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry. - Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.
 • Tatuaż do poprawki - Odcinek 11

  Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż. Dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem. - Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż. Dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.
 • Mała piękność - Powrót Eden Wood

  Mali uczestnicy konkursów piękności i ich rodziny walczą o wymarzone korony, tytuły i nagrody pieniężne na scenach i parkietach sal balowych w całych Stanach Zjednoczonych. - Mali uczestnicy konkursów piękności i ich rodziny walczą o wymarzone korony, tytuły i nagrody pieniężne na scenach i parkietach sal balowych w całych Stanach Zjednoczonych.
 • Wielkie wesela amerykańskich Romów - Wyklęta synowa

  Alyssa przygotowuje się do ślubu z Lacym. Niestety matka Lacy'ego nie zgadza się, aby przyjąć nową synową na łono rodziny. Czy zakochani wytrzymają tę ciężką próbę? - Alyssa przygotowuje się do ślubu z Lacym. Niestety matka Lacy'ego nie zgadza się, aby przyjąć nową synową na łono rodziny. Czy zakochani wytrzymają tę ciężką próbę?
 • Salon sukien ślubnych - Spełnianie marzeń

  Personel salonu sukien ślubnych "Kleinfeld" pomaga przyszłym pannom młodym znaleźć idealną suknię ślubną. Czy marzenia rzeczywiście się spełniają? - Personel salonu sukien ślubnych "Kleinfeld" pomaga przyszłym pannom młodym znaleźć idealną suknię ślubną. Czy marzenia rzeczywiście się spełniają?
dalej
Zobacz program innych kanałów: