Programy

Powrót do listy

Złomowisko PL 9

Złomowisko PL 9
Złomowisko PL 9 - Marek, Edek i Januszek  Foto: Materiały prasowe
Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Discovery Channel zaprasza na 9. sezon serii „Złomowisko PL” – to tu rządzą ludzie o stalowych nerwach, którzy gruz zamieniają w złoto. Nowe odcinki w środy o 21:00 w Discovery Channel od 21 sierpnia. Powtórki: środy 20:00, soboty 14:00, 21:00, niedziele 10:00, 16:00.

W nowej serii ponownie odwiedzimy firmę Rudych, która zajmuje się rozbiórkami i realizacją innych nietypowych zleceń. Razem z nimi złomiarze rozprawią się z kilkoma imponującymi budynkami. Marek po raz drugi w życiu pojedzie nad morze – oczywiście w celach zawodowych. Powrót jednak nie będzie łatwy. Na trasie spotka go wiele przygód, w efekcie których trafi aż do Niemiec. Natomiast u Sławka z Holdmaru dojdzie do poważnego włamania. Sprawę będą wyjaśniać organy ścigania. Jedno jest pewne! Na „Złomowisku PL” będzie się działo!

Złomowisko PL 9 - Marek "Krzykacz"Złomowisko PL 9 - Marek "Krzykacz"

Najpopularniejsza  polska  produkcja  Discovery Channel powraca, a wraz z nią niekwestionowani królowie polskich złomowisk, którzy żadnej pracy się nie  boją!   Jak  pozornie  nikomu niepotrzebne  „odpady" obrócić w czysty zysk? Znani i  lubiani  specjaliści  od  niekonwencjonalnych sposobów   na   zarobienie   grubej kasy   –   Marek z  Edkiem,  ekipy  Piotro-Stalu     czy     Holdmaru     udowodnią, że na żelastwie da się dobrze zarobić. Na każdą z uwielbianych przez widzów ekip złomiarzy czekają  zupełnie  nowe,  zaskakujące  wyzwania, często wymagające kreatywnych rozwiązań.

Złomowisko PL 9 - Edek i MarekZłomowisko PL 9 - Edek i Marek

Ciężarówką przez Indonezję
Następny artykuł:

Ciężarówką przez Indonezję

tvnpix