Programy

Powrót do listy

Truckerki 2

Truckerki 2
Truckerki - NOWY SEZON od 26 lutego w Discovery  Foto: Tomasz Urbanek / East News
Stres, nerwy i niespodziewane przeszkody to stałe elementy pracy „Truckerek". Naszym bohaterkom niestraszne są wymagające trasy, awarie, trudne załadunki i wyścig z czasem. Te kobiety po prostu kochają motoryzację i swoją pracę! Codziennie przemierzają setki kilometrów za kierownicą TIR-ów. NOWY SEZON programu "Truckerki" od środy 26 lutego w Discovery.

Jak same mówią praca kierowcy ciężarówki to nie profesja, to styl życia.

To już drugi sezon wyjątkowego programu o kobietach za kierownicą osiemnastokołowców. Razem z Hanią – truckerką, którą widzowie znają już z pierwszej serii – pojedziemy na wschód oraz południe Europy. Poznamy także siedem nowych dziewczyn, które codziennie przemierzają setki kilometrów za kierownicą wielkich ciężarówek. Niestraszne są im trudne załadunki, awarie i ciągły wyścig z czasem. W premierowych odcinkach stawią czoło krętym drogom Rumunii, stromym i śliskim zjazdom w Skandynawii, a także korkom i remontom na niemieckich autostradach. Dodatkowo będziemy świadkami przeprawy z zimowego Detroit do słonecznego Miami wielkim amerykańskim truckiem.

Poznamy kobiety, dla których kabina ciężarówki to drugi dom, a wybrany przez nie zawód to nie tylko sposób na zarobek, ale prawdziwa pasja.

NOWY SEZON programu "Truckerki" od środy 26 lutego w Discovery. Powtórki: sobota 16:00, niedziela 12:00, 22:00, środa 18:00.

Złomowisko PL 10
Następny artykuł:

Złomowisko PL 10

tvnpix