Programy

Powrót do listy

Złomowisko PL 12

Złomowisko PL 12
Złomowisko PL 12  
Tej wiosny po raz ostatni widzowie zobaczą ukochanego Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który niespodziewanie od nas odszedł. Na otwarcie sezonu twórcy „Złomowiska PL” przygotowali odcinek specjalny, w którym wspominają „Króla Złomu”.

To już 12. sezon kultowego programu Discovery Channel! Bohaterowie najbardziej rozpoznawalnej polskiej produkcji stacji Discovery Channel wracają do nieustannego poszukiwania złomu w najmniej oczekiwanych miejscach. W programie, jak w życiu – na wszystkich czasem czeka pasmo sukcesów, a czasem rozczarowań, których nie dało się przewidzieć… Giganci, tacy jak Piotrostal, Olmet i Holdmar, będą kontynuować wielkie złomiarskie inwestycje, licząc że przełoży się to na duże pieniądze – ale i dobra passa czasem płata figle! Potaczała i jego zespół na każdym kroku mierzą się ze zleceniami na granicy sił i własnych możliwości. Brygada „Złomują” na czele z „Tatą” i „Mamą” ciągle poszukują żelastwa iście w swoim stylu – nie obędzie się bez kłótni, sporów i rozstań!

"Branża złomowa straciła króla" - zobacz fragment odcinka poświęconego Markowi
"Branża złomowa straciła króla" - zobacz fragment odcinka poświęconego Markowi

Tej wiosny po raz ostatni widzowie zobaczą ukochanego Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który niespodziewanie od nas odszedł. Na otwarcie sezonu twórcy „Złomowiska PL” przygotowali odcinek specjalny, w którym wspominają  „Króla Złomu”.

Nowy sezon ZŁOMOWISKO PL w środy o 21:00 w Discovery. Powtórki w soboty o 14:00, 20:00, niedziele o 10:00, 16:00 oraz w środy o 20:00.

Odkrywaj nowy sezon online w discovery+ na Playerze

Ocalić dom: projekt życia
Następny artykuł:

Ocalić dom: projekt życia

tvnpix