GORĄCZKA ZŁOTA

Gorączka złota

GORĄCZKA ZŁOTA
NOWY SEZON: czwartek 21:00

Przed nami odcinki pełne emocjonującej rywalizacji, ekscytujących zwrotów akcji, a także prawdziwa walka o grube miliony!

Parker Schnabel - nazywany „złotym dzieckiem" tego biznesu, zakończył miniony sezon z 5 milionami dolarów zysku. Z kolei poczynania Todda Hoffmana doprowadziły go do bankructwa, a jego ekipę do skrajnej frustracji. Kto wie czy gdyby nie fakt, że na ostatniej prostej uśmiechnęło się do niego szczęście, jego współpracownicy dalej by przy nim trwali... Wszystko to za sprawą żyły złota, którą Hoffman odkrył w Kolorado. Czyżby jedna chwila wystarczyła, aby z bankruta zmienił się w największego wygranego w wyścigu o cenny kruszec? Czy jego znalezisko pozwoli pobić dokonania Parkera? Dowiemy się w nowych odcinkach!

Pewnym jest jednak, że napięcie w relacjach między Hoffmanem a Parkerem mocno wzrośnie. Z sąsiadów i „szorstkich" przyjaciół stają się zaciekłymi rywalami, którzy na dodatek idą o zakład, kto zakończy sezon z największą ilością złota. Stawką jest 100 uncji złota o wartości ponad 100 000 dolarów! Każdy z nich jest pewny swojego zwycięstwa! A co na to Tony Beets? On też jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. I to dosłownie! Beets wie bowiem o czymś, czego nie jest świadomy Parker - złoto nad rzeką w Klondike kończy się... Aby pracować bardziej wydajnie i nie stracić pozycji „grubej ryby" w branży, Beets ryzykuje ogromną fortunę i przywraca do życia potężne maszyny - pogłębiarki z lat 20. ubiegłego wieku. Czy Todd wygra zakład i powstanie z gruzów?

Czy Parker uniesie się na własnych skrzydłach i trafi na złoto na nowej działce nieopodal Beetslandu? I czy Beets utrzyma tytuł króla?