PRZYGODA, PASJA, ADRENALINA - CODZIENNIE O 22:00!

STACJA AUSTRALIA
NOWY SEZON: poniedziałek 22:00

Program przybliża sposób funkcjonowania transportu kolejowego ludzi i towarów w Australii. Do prawidłowego działania całego systemu niezbędny jest cały sztab ludzi. Ekipa programu przygląda się m.in. codziennej pracy maszynistów, mechaników, a także służb odpowiedzialnych za konserwacje pociągów.

PRZETRWAĆ W CIEMNOŚCI
Nowy sezon: wtorek 22:00

Przez lata uczestnicy wielu programów przygodowych udowodnili, że da się przetrwać bez jedzenia, schronienia, a nawet bez ubrania. Czy jednak da się przeżyć bez światła? Twórcy programu inspirowali się ekstremalnymi scenariuszami treningowymi przygotowanymi przez NASA i siły specjalne. Trójka uczestników w kompletnej ciemności musi stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Spędzą kilka dni pod ziemią, penetrując prehistoryczne systemy jaskiń, podziemia miast czy opuszczone dawno temu kopalnie. Będą musieli ściśle współpracować w ciasnych, dusznych, zamkniętych przestrzeniach — co będzie tym trudniejsze, że wcześniej nigdy się nie spotkali. Aby wypełnić zadanie i pokonać wszelkie przeszkody potrzebna będzie współpraca i wykorzystanie różnych zdolności i umiejętności w otoczeniu, którego nie da się nawet zobaczyć. W takich warunkach możliwe są halucynacje, zaburzenia orientacji przestrzennej, brak snu. Aby uciec z ciemności potrzeba ogromnej siły i odporności — tak fizycznej, jak psychicznej.

MISTRZ DEMOLKI
NOWY PROGRAM: środa 22:00

Dołącz do Lawriego Voutiera i jego ekipy, którzy zarabiają na burzeniu wszystkiego- od starych posiadłości po magazyny przemysłowe. Nie daj się zwieść, Lawrie to nie tylko mistrz demolki, ale i prawdziwy ekspert od przeróżnych gratów. Ocala perełki, które inaczej poszłyby w zapomnienie i wzbogaca swoją imponującą, wartą miliony kolekcję rzadkich przedmiotów. Od samochodów po rzeźby i witraże, Lawrie znalazł już wszystko. Wie też, jak i za ile to sprzedać.

ŁOWCY OPALI
NOWY PROGRAM: czwartek 22:00

Wyruszamy w najbardziej niedostępne miejsca Australii, które są miejscem pracy dla nieustraszonych łowców szlachetnych kamieni. W Australii pozyskuje się 90% światowej produkcji opali, które są jednymi z najcienniejszych złóż na świecie. Te kamienie szlachetne powstawały przez 30 milionów lat, a teraz czekają na odkrycie pod pustynnymi terenami na pustkowiu. Ich poszukiwania są ryzykowne, ale łowcy opali z bankrutów mogą szybko stać się milionerami. To właśnie marzenie o bogactwie sprawia, że poszukiwacze dają z siebie wszystko i ryzykują całym swoim majątkiem. Dołącz do poszukiwań!

MOTO DUET
NOWY PROGRAM: piątek 22:00

Brad DeBerti był wschodzącą gwiazdą sportów motorowych. Wygrał swoje dwa pierwsze wyścigi, ale po poważnym wypadku zaczął wraz z ojcem budować samochody na zamówienie.

STADIONY ŚWIATA WG ERICA CANTONY
Nowy program: sobota i niedziela o 22:00

Éric Cantona, w przeszłości wybitny piłkarz reprezentacji Francji i Manchesteru United oraz aktor i dokumentalista, przedstawia najlepsze stadiony na świecie.